Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Наживо от площада
Автор: asahi   
Дата:   14-06-13 19:49

http://www.ustream.tv/channel/najivo
 Re: Наживо от площада
Автор: don_kolev   
Дата:   14-06-13 20:04

Нищо хубаво не съм очаквал от "ляво"! Лошото е че червените няма да дадат лесно властта!
 Re: Наживо от площада
Автор: OIM   
Дата:   14-06-13 20:08

Началото на края

 Re: Наживо от площада
Автор: metodiev_martin   
Дата:   14-06-13 20:10

Абе, защо всеки пети държи бутилка с бира? Аз като бях там, никой не раздаваше ...
 Re: Наживо от площада
Автор: OIM   
Дата:   14-06-13 20:15

Защото сме ненормална страна В нормалните страни глобяват яко за пиене на обществено място

 Re: Наживо от площада
Автор: vassilk   
Дата:   14-06-13 20:26

Хубаво е да се протестира, лошо е, ако се върне Говедото на власт.
 Re: Наживо от площада
Автор: pmartinov   
Дата:   14-06-13 20:35

Стъпка по стъпка ДПС разруши държавата...

А другарите които им помогнаха ще завършат живота си зад решетките.

Турската автономия на югоизточна България навлиза в предпоследната си фаза.

 Re: Наживо от площада
Автор: metodiev_martin   
Дата:   14-06-13 20:41

Като оставим майтапа на страна, аз днес по стечение на обстоятелствата прекарах цял ден на жълтите павета. Като започнаха да се събират хора, впечатление ми направи, че има изключително много млади хора, интелигентно изглеждащи, добре облечени. И дума не може да става за ултраси, платени агитки, пияници и прочие. Няма как и без изключения, но като цяло аз останах с впечатление, че всичко се случи доста бързо и спонтанно.
Интересно защо в момента ТВ7 дават някакви стари общи кадри от КЪРТИЦАТА? Явно че в държавата нищо интересно не се случва според тях.
 Re: Наживо от площада
Автор: kudra   
Дата:   14-06-13 20:44

Е, точно пък ТВ7 няма начин, да дадат нещо от тези събития.

 Re: Наживо от площада
Автор: pmartinov   
Дата:   14-06-13 20:47

Ролята на ТВ7 (ДПС) е да отвлича вниманието на наивниците докато ДПС напълно разфасова държавата.

 Re: Наживо от площада
Автор: mmjm   
Дата:   14-06-13 20:53

С това момче НДСВ се дискредитираха много успешно, оставете го да ликвидира с присъствието си(макар че е рекордьор по отсъствия) и ДПС
 Re: Наживо от площада
Автор: pstoev   
Дата:   14-06-13 21:01

червените боклуци узурпираха властта, затова заслужават Виденовата съдба!
 Re: Наживо от площада
Автор: mmjm   
Дата:   14-06-13 21:11

Да си върнем генерала и цялото сборище интелектуално-инвалидизирани бивши управници (най-вече титанът на икономиката Дянков)
 Re: Наживо от площада
Автор: sherbit   
Дата:   14-06-13 21:12

сега полицията няма да си поплюва....
 Re: Наживо от площада
Автор: ilcoin   
Дата:   14-06-13 21:13

Не си научи народа урока след Виденов, затова сега се повтарят нещата. Жалко, но факт ....
 Re: Наживо от площада
Автор: don_kolev   
Дата:   14-06-13 21:15

Рано или късно ще паднат, но с избори. Комунист власт доброволно не дава.

Следващият парламент ще изглежда мнооого различно.



Публикацията е редактирана (14-06-13 21:18)
 Re: Наживо от площада
Автор: mmjm   
Дата:   14-06-13 21:18

Как по-точно, с 15-20% избирателна активност?
 Re: Наживо от площада
Автор: pmartinov   
Дата:   14-06-13 21:22

Специалистът...


 Re: Наживо от площада
Автор: klez   
Дата:   14-06-13 21:28

Мдаа след всички напъни и сценки и кво ли не, да се доберат до властта... не мисля че ще я дадат доброволно...

По-горе имаше някъв коментар дето сериозно ме притесни..
по повод бирата на обществено място и че сме били ненормална нация.
Аз не виждам нищо лошо в пиенето на бира на обществено място.. ама грам нищичко.
Просто се опитват да убедят хората (по американски пример) че някви съвсем нормални неща всъщност са много неетични неморални и т.н.
Тва като да забраниш на хората да си гледат зеленчуци и домашни животни за да си осигурят прехраната, както и да си варят ракия вкъщи. Неща които се правят от стотици че и хиляди години... а е въпрос на време да ни убедят че и това е крайно опасно и не бива да се допуска.
:) Малко по малко почват да се промиват мозъци и в бг.
И пак казвам.. не виждам нищо лошо в това да седнеш навънка на обществено място с приятели и да изпиеш по биричка.
Няма да ви казвам от какви съображения е забранено... щото е забранено в парка да пиеш бира обаче 10метра по наляво в заведението което е в парка вече е разрешено?!?!?
 Re: Наживо от площада
Автор: Bumerang   
Дата:   14-06-13 21:49

Що си мислите ,че партии управляватв в България.Управляват ви едрия капитал /банките в които има милиарди спестявания/,вашите богати работодатели,които ограбват вашият труд,европейски и американски тръстове и компании международни финансови измамници и т.н.[smilie7]
 Re: Наживо от площада
Автор: exobexo   
Дата:   14-06-13 21:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Наживо от площада
Автор: pmartinov   
Дата:   14-06-13 21:56

Едрият капитал поръчва музиката,а политиците я свирят.

Ахмед Доган вече може съвсем спокойно да си дърпа конците зад завесата...

 Re: Наживо от площада
Автор: OIM   
Дата:   14-06-13 22:05

Защото хората отиват в парка заради спокойствието и тишината и не искат да гледат и слушат лигавенето на полупияни пубери по пейките , прегърнали двулитрови пластмасови бутилки

Който иска да пие и да се весели - в заведенията

 Re: Наживо от площада
Автор: mmjm   
Дата:   14-06-13 22:11

За пуберите си има закон, според който алкохол и цигари на лица под 18г е забранено да се продава, а аз като искам да изпия една бира на спокойствие не виждам защо да не е в парка извън заведението.
 Re: Наживо от площада
Автор: asahi   
Дата:   14-06-13 22:12

Тъй като на оператора Иво му свърши батерията живото предаване приключи, а с него и темата. Благодаря на изразилите отношение.

[thankyou]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.