Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Прехваления Слав!
Автор: BOZO   
Дата:   09-05-13 18:07

pefoto01,
Песничката е от филма "Граффити"

 Re: Прехваления Слав!
Автор: victory13   
Дата:   09-05-13 18:17

яку [cool] ... таз тема, както и винаги преди запиване, ми напомня за култовата книжка [cool] :

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/406884_492097937488765_90002783_n.jpg

 Re: Прехваления Слав!
Автор: nki   
Дата:   09-05-13 20:07

Вече не помня колко детайла съм поръчал на Славей. Всичко е било прецизно изработено!
 Re: Прехваления Слав!
Автор: juslen   
Дата:   09-05-13 20:17

И аз съм поръчвал от него 3-4 неща, винаги ги изпипва перфектно нещата. Даже първия път като поръчах останах много впечатлен, защото неговия преходник беше по-добре и красиво изработен от купешкия.

Lakosta нещо се е объркал, ни снимка показа, ни кореспонденция със Слав показа-нещо не е наред тая работа.


Абе дайте да се съберем няколко недоволни от Lakosta, да се направим на животни за 40лв и да ходим да му потърсим сметка за писанията [smilie18]



Публикацията е редактирана (09-05-13 20:23)
 Re: Прехваления Слав!
Автор: luboar   
Дата:   09-05-13 20:32

хубаво, ама човека е получил продукт с недопустимо качество.

сега го карате да се чувства неудобно, че е споделил това и да се обръща към майстора да си поправи резила, т.е. да се унизи за втори път !?

удряш черта на такива хора и повече не се занимаваш с тях.

П.П
недопустимо е да има осенъци и следи от струга по продукт предназначен за фотографско ползване.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: lakosta   
Дата:   09-05-13 20:38

Междувременно имах лека кореспонденция със Слав и човека се показа коректен.Някои неща ги е писал и първия негов пост в темата.
Иначе чакам да ми потърсите отговорност за писанията...
Като водач на вашата група предлагам измамения от мен...забравих кой беше...[smilie3] много са!
 Re: Прехваления Слав!
Автор: estate   
Дата:   09-05-13 20:41

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: juslen   
Дата:   09-05-13 20:41

Ти като получиш продукт с недопустимо качество в магазина какво правиш-правиш рекламация или го носиш някъде в някой си сервиз и ревеш по форумите?

Слав е разбран и много коректен човек, и да има някакъв проблем особено по негова вина със сигурност ще го оправи веднага-просто автора е постъпил неправилно в дадената ситуация.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: luboar   
Дата:   09-05-13 20:48

аз получих продукт от ибей който се оказа боклук.
не си потърсих парите обратно.
не се свързах и с китаеца.
само писах до администрацията на ибей, че този продукт е опасен за другите.
сега гледам, че маймуната я няма при търговците.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: BOZO   
Дата:   09-05-13 20:54

Практически във всяка една дейност-производствена или оперативна има допустим % на грешките... машинни, човешки-винаги и на всякъде ги има.
За това са регламентираните условия на рекламации и гаранция.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: juslen   
Дата:   09-05-13 20:59

To хубаво си направил, че си писал до администрацията ама преди това е трябвало да пишеш на китаеца-щял е да ти върне парите или да те компенсира подобаващо от раз. Аз досега нямам случай когато съм получавал стока с дефект или забележки да не ми върнат парите или поне да ме компенсират финансово ако забележката не е сериозна но все пак продавача не я е описал.

Аз предлагам да се съберем някъде ''измамените'', да се направим на животни а Lakosta накрая да плати-няма да е много скъпо-до 40лв [smilie5]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: luboar   
Дата:   09-05-13 21:00

какво ходиш след мен да ме опострофираш ма маймуно ш...на? :)))
 Re: Прехваления Слав!
Автор: juslen   
Дата:   09-05-13 21:03

А не така бе колега-от нищо почна да ръсиш псувни-ако имаш някакъв проблем си има лечебни заведения и медикаменти [smilie18]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: luboar   
Дата:   09-05-13 21:10

...така че подкрепям автора на темата [smilie24]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 22:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: domidi   
Дата:   09-05-13 22:49

баби-играят-с-теб написа:

> Защо се занимавате с преправяне на
> обективи. Има преходници от резба
> М42 към Никон. Ако някой започне пак
> да спори, че преходника влошава
> качеството - в този случай да снима
> с авто-фокусни обективи, и ще има
> качество. [smile]
> Така може на старите трабанти да
> сложим по-един нов еко двигател и
> да караме еко трабанти. Чара на
> старата техника е в това, че си е
> част от времето, и не бива да се
> променя.

И аз смятам ,че баби-играят-с-теб е прав.Преди десетина дни пуснах тема за преходник и обективи на М42.Взех си от форума преди два дни обектив и преходник с оптичен елемент.За цената напълно ми оправда очакванията.Преценете и вие.Обектива е HANIMAR-55/1.7
https://www.dropbox.com/s/c34p9tesp0pztfr/hanimar%2055-1%2C7.jpg


 За хвалене е Слав!
Автор: Canon   
Дата:   09-05-13 22:51

Засега стана ясно, че няма стърчащи винтове, а са 0.1мм под нивото на равнината на байонета и не е стружка, а болтче.

Та остава ли името на темата или поне като форма на частично извинение ще бъде сменено?
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 22:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: next_time   
Дата:   09-05-13 23:01

Леката кореспонденция е трябвало да я проведеш преди да пуснеш темата.
Сега изказването "оказа се коректен" е закъсняло и още по-обидно от заглавието на темата.Или си прав и държиш инкяр или се извиняваш в прав текст.Как да се разбира оплакване срещу коректен човек???
 Re: Прехваления Слав!
Автор: Admin   
Дата:   09-05-13 23:06

Темата трябваше да бъде затворена отдавна, но сме я пропуснали. Излишно напрежение и обиди има в нея. Редно е ако не сте доволни от нещо и има проблем, първо да се обадите на човека. Няма безгрешни хора, коректния ще поправи грешката си ако има такава.
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена