Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 00:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: metodiev_martin   
Дата:   09-05-13 00:10

Ей човек да не ви даде 40лв за размисъл [smilie5]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   09-05-13 00:12

700ml е седмаче или камък, литъра е паве!
 Re: Прехваления Слав!
Автор: juslen   
Дата:   09-05-13 00:14

След 70ml може и да ставаш любовник, ама след 700ml доста се съмнявам. Е може би ставаш...ама насън [smilie5]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 00:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   09-05-13 00:20

До литър се справям (според мен де), после губя интерес!
Интересно ми е да пусна тема за това, колко пари инвестираме във фото техника, като любители и до колко е разумно да си позволим.

 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   09-05-13 00:27

Терминологията е че след 700 те е ударил във главата камък, при литъра паве (със приятели и колеги имаме криптиран език, камък или паве да взема).

 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 00:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   09-05-13 00:42

Дедко ме зарибява с някакви сладки френски бльожди - перно и рикар... Е не става. Чисто е много остро. Като му праснеш вода става на гъз. Пие се топла...

Иначе plomari, ама от гръцкото. Има и едно капианос, в 1,5 литрови шишета. Тая година ако минавам пак от там ще заредя мощно.

Сори пак за БГ брандовете, ама не стават. Бутат само в чалга-реклама и после в шишето боклук.
Така разсипаха и БГ бирата за сметка на чуждите брандове, а се правят в едни и същи заводи. Срамно и тъжно.

В интерес на истината - останах учуден от домашна мастика...
Медицински спирт, някаква дъвка и дестилирана вода...[smilie18]
Обясняваха ми как се прави, елементарно, резултата перфектен, никакви остатъчни кеменета после - тествано.

Като добра свиня не мога да пия без мезе... не се получава.
Отнасям камък без ядове на спокоен режим... С паве вече ми е кеф, ама тогава другите вече повръщат и развалят хубавата атмосфера. [smilie18]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   09-05-13 00:51

Гледам да не се отразява на семейния бюджет, до сега инвестирал за фототехника към 5000лв. (все пак съм любител) и съм си замечтал за Д600+28/1.8G (без да правя обективи при Слав), проблем ми беше че карах кола за 1500лв.
Днес си реших проблема, просто си купих нова кола и няма да имам задръжки за мечтаната техника!
[beer]

 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 00:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   09-05-13 00:58

Проблема със БГ алкохола е да издържи човек до първите 300гр. после няма никакво значение, като се отвори втората клапа (на другия ден има, ама на кой му пука за тогава).

 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 01:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: peyu   
Дата:   09-05-13 01:10

По стар народен обичай "темата си смени темата".https://photo-forum.net/joro/emoticons/forum_simp0079.gif

Може ли да помоля автора да подкрепи своето негодувание със снимки.
Искам да кажа, че не познавам лично майстора, виждал съм няколко негови работи и съм бил доста впечатлен. Та ако може естествено да не превръщате темата в КОШ ЗА ДУШЕВНИ ОТПАДЪЦИ и да се придържате към основната темата, Благодаря! [beer]

 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   09-05-13 01:14

Честито за новата кола!
Дано влизаш само за профилактиките във фирмения сервиз! Никога да не ти трябва каско и катаджии гръб да ти въртят! [cool]
Наздраве!

А техника... не ми се подхваща темата. [smilie18]

Проблема с БГ алкохола, е че няма хубав вкус...
Ако идеята е само ефекта - ок...
 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   09-05-13 01:19

Всички сме за темата, просто автора не сподели дали е направил рекламация на Слав, интересна е и я държим горе![smilie21]
Ако 40лв. е преправянето на обектива е нормално да си мислим, какво може да правим със тях!

 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   09-05-13 01:22

Той автора си каза каква му е идеята на темата - не да си реши проблема, а да ни предпази, нас - всичките, като уринира върху името на Слав...

(Не познавам нито Слав, нито автора)
 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   09-05-13 01:34

Мерси bozo и рefoto, всъщост не съм толкова богат и за мен нова кола е на 4г. със катаджийте нямам проблем, обичаме се![beer]
От опита ми със хората а (той не е малък) знам че във един спор винаги има две страни и ако само единия обвинява, не е редно да се взима страна.



Публикацията е редактирана (09-05-13 01:54)
 Re: Прехваления Слав!
Автор: dreamer   
Дата:   09-05-13 01:44

А обектива с алуминиева задница ли е?
 Re: Прехваления Слав!
Автор: vicking   
Дата:   09-05-13 08:02

Не искам да взимам страна в този спор, но все пак да върнеш повреден обектив и да прибереш пари за ремонт е некоректно, както и да го гледам. Какво значение има дали е правил рекламация?!
 Re: Прехваления Слав!
Автор: next_time   
Дата:   09-05-13 08:19

Ако не искаш да вземаш страна в спора най-добре НЕ вземай.Това означава че всичко което си написал след първата запетайка е обратно на това което си писал преди нея.
Има нещо наречено гаранционно обслужване което премахва проблеми от подобен характер.Ако ти се счупи пералната не пишеш че си бил измамен нали.Откарваш я в сервиза и ако там се осерат тогава пишеш теми по форумите.

Сега предполагам че ще се изнесат данни кой е новия по-добър от Слав, този който е оправил пораженията.Предполагам това е и целта на темата.

Остава и обектива които е преправян да е някой хелиос и ще падна от смях.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: vicking   
Дата:   09-05-13 08:29

Това което съм написал след запетайката е принципното ми виждане. Нито познавам Слав, нито оплакващият се. Коментирам това, че не би трябвало сервиз (който и да е) да връща повредена техника и същевременно да таксува за работа. За какви гаранции ми говориш след като те са за работещ уред, какъвто и да е..
 Re: Прехваления Слав!
Автор: Capolavoro   
Дата:   09-05-13 11:24





Публикацията е редактирана (09-05-13 11:25)
 Re: Прехваления Слав!
Автор: Seifi   
Дата:   09-05-13 12:03

Темата е да опюем някой , доколкото разбирам потърпевшия даже не се е свързвал с майстора. Изцепка може да стане винаги, пък и каква е гаранцията че блендата е била читава? Купувал съм обектив на който от стояне блендата работеше когато си иска , не защититавам никой но повдигнатата тема е несериозна и целяща хвърляне на кал по някой.

Кога е купен обектива?
ползван ли е преди да се даде на на майстора?
 Re: Прехваления Слав!
Автор: Canon   
Дата:   09-05-13 12:07

Какво стана - защо няма качена снимка на обектива след ремонта?
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена