Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Прехваления Слав!
Автор: mmjm   
Дата:   08-05-13 22:20

Аз също не прочетох Слав да е отказал рекламация или изобщо автора да се е опитал да направи рекламация, така че в случая дори не мога да съчувствувам.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: metodiev_martin   
Дата:   08-05-13 22:20

Абе важното е за 40лв да оревем целия форум, без значение има/няма проблем. С пускането на темата какво очакваш? Да събереш хора с вили и факли и да ходите да го запалите Слав? Без да е чута отсрещната страна, всякакви можеш да си ги съчиниш. Ако му се беше обадил и ти беше казал - ай сиктир, тогава можеше да пиукаш толкова силно. В случая само си трупаме коментари в темата ....
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 22:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: juslen   
Дата:   08-05-13 22:30

Аз ще харижа едни мои 40лв ама искам първо автора да постне доказателство, че Слав е виновен за ситуацията и е отказал рекламация.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   08-05-13 22:34

Е то с 40 кинта ще е ебати и гуляенето...[smilie18]
 Re: Прехваления Слав!
Автор: mmjm   
Дата:   08-05-13 22:41

Малко прекаляваме, според мен не става дума за 40 лв. или 40 ст., а за излъгани очаквания. Е случват се такива работи, но има начин за решаване на подобни проблеми. Преди да е направена съответно отказана рекламация според мен не е редно да се шуми толкова. Вероятно във времето подобни неща са се случвали и на други хора, но проблемите по един или друг начин са били решавани.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 22:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   08-05-13 23:01

С 40 кинта нЕма да мога да се освиним...
И не живея в друга България, а тук. Това сигурно означава, че съм голяма свиня...[smilie18]

С 40 кинта може да вземеш един джак и да се нарежеш сам вкъщи...
Ама това не е гуляй, а от седмак няма да се освиня, освен ако не го изсмукам на екс, което пак е свинщина от друга страна...

Демек, с мезета, яденЬе и пиенЬе до никъде нема да ми стигнат 40лв. ако ще е гуляй... и аре да не са пури, ама едно черно Собрание е 10,50лв...

Ако искам да се направя на зомби 2 бутилки пещерска и кило сиренЬе от 3,60... това пак си е свинщина. Може и на кебапчета от 24 стинки и наливняк водка някъде... там за 10 кинта ставам коматозна свиня.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 23:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   08-05-13 23:07

Водката с лекото мезе няма общо с освинването и гуляите...
А и бутилка хубава водка клони към 30 кинта...
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 23:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   08-05-13 23:11

У БГ водка не се прави...
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 23:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: lakosta   
Дата:   08-05-13 23:13

Алоууу изобщо не съм срал нито ревал нито съм викал ПОМОЩ....а като не съм доволен от сервис търся друг..и вечем съм го направил!
Темата е за да има резерви и да се предпазят други...
 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   08-05-13 23:19

пефо,
то и водата от локвите става за пиене...

БГ водка сипвам само в месото за скарата...
 Re: Прехваления Слав!
Автор: insofia.net   
Дата:   08-05-13 23:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 23:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: bozo   
Дата:   08-05-13 23:42

Значи ако шише водка ти е представата за състоятелност...
Живея съвсем нормален живот...

БГ спиртните напитки знам как и от какво се правят.

А с 40 лв. не мога да преям и да препия едновременно, освен ако не се тъпча с някаква баластра и откровен шит.

Водка 'Търговище' купувам, за да заливам месо за окрехкотяване.
Така правих и агнето за празниците, месото става уникално крехко от алкохола.
Като пия от нея остава някакъв странен послевкус. С Руский стандарт и Зельоная марка не е така... Същия шит е и Блек Рам...
Овкусените водки на Абсолют също не ме кефят, все едно си пиеш ароматизатора от колата...
Не бих дал и 100-200-500 лв. за уиски, защото не мога да го оценя.
В момента актуално жуля Ариана радлер.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: insofia.net   
Дата:   08-05-13 23:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 23:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 23:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: insofia.net   
Дата:   08-05-13 23:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-05-13 23:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Прехваления Слав!
Автор: alphatier   
Дата:   08-05-13 23:57

за да не се стреснете при събуждането!
 Re: Прехваления Слав!
Автор: emo1   
Дата:   08-05-13 23:59

Добре сте си вие, едно пиене и сте OК!
Аз след седмаче ставам любовник и ако няма нищо интересно около мен си поръчвам, със 40лв. нищо не става.
Иначе по темата, имаше ли рекламация?

 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена