Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Проблем с фотоапарата, дава ми грешка, моля за съвет!
Автор: chrisnoch   
Дата:   07-05-13 00:51

vili_anastasova,
Успех с ремонта!

kvakioh,
Не знам кои са "болните" - тези, които си късат нервите с Никон, или онези, които си цъкат щастливо със Сони. Ти как мислиш? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарата, дава ми грешка, моля за съвет!
Автор: pefoto01   
Дата:   07-05-13 01:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарата, дава ми грешка, моля за съвет!
Автор: mcnicko   
Дата:   07-05-13 13:01

Медицински персонал му трябва на тоя форум от известно време насам... Служебен психиатър с надпис на гърба на мантата "SONY - make.fanatic" [smilie18]

Живейте си живота бе хора, пък на мен ми е интересно как ще се развие същинския проблем в темата и евентуално каква е била причината и грешката за дефекта.



Публикацията е редактирана (07-05-13 19:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарата, дава ми грешка, моля за съвет!
Автор: hose   
Дата:   07-05-13 14:17

невъзможно е това да се получи от "въртене на блендата" - редовно снимам с пинхол капачка и на лентово и на дигитално тяло, в този случай не активен просто

предполагам сте пробвали режимите A S... и всички останали рестарти...
аз бих опитал да заключа огледалото като за режим на чистене - да видя дали ще сработи

освен ако вече не сте отишли при зентекс

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарата, дава ми грешка, моля за съвет!
Автор: vili_anastasova   
Дата:   07-05-13 14:34

Виждам, че има интерес към повредата и развитието - обадих се на Зентекс, ще изпратя фотоапарата за ремонт, проблема не е от блендата или пинхолките, обясниха ми, че често се случва при Никон Д80. За мен това е идеален вариант да си оправя повредата, няма да се поколебая да го изпратя. Благодаря ви за интереса, надявам се в скоро време да съм с поправена машинка...[smile] [cool] [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »