Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Мой филм, за живота на хората в бежанските лагери в Сирия!
Автор: hotsnail   
Дата:   04-04-13 21:44

Добро е филмчето. Пък и показва това дето хората мислят.

Аз не видях да става дума за армия някаква, освен дето децата пееха.

Пък и сирийците май не го щат Асад или поне тия дето познавам. Мирни хора дето живеят и се трудят в БГ.

Що за изрод трябва да е този Асад, 3-та година гражданска война се води за оставката му и не я подава? Не ми го побира акъла. Стотици хиляди загинаха, а той седи...

Ще ме извинявате, това не е приемливо. Може сред бунтовниците всякакви да има. Обаче има и много нормални хора, които са против Асад. Заради тия нормалните хора ако тоя беше човек а не изрод трябваше отдавна, да си е подал оставката и да има нормални избори. Да не давам примери с наши политици ама направо са слънчовци.

Разбирам, че русофилията във ФФ е силно разпространена, ама е недопустимо, да се подкрепя каузата на изверг подобен на Асад.



Публикацията е редактирана (05-04-13 08:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Мой филм, за живота на хората в бежанските лагери в Сирия!
Автор: pefoto01   
Дата:   04-04-13 22:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мой филм, за живота на хората в бежанските лагери в Сирия!
Автор: Otvorenia   
Дата:   04-04-13 22:55

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мой филм, за живота на хората в бежанските лагери в Сирия!
Автор: hotsnail   
Дата:   04-04-13 22:58

@pefoto01 пиша го заради това че освен руската военна база, друго не го крепи режима в Сирия....Да не ти казвам, че наскоро им продадоха тежко въоръжени военни хеликоптери с картечници и ракети за които руския военен министър обясни на журналисти, как не можели да се използват срещу населението.....като те подпука с картчницата из двора, хич никакви щети не може да нанесе...за какво говорим

Отговори на това съобщение
 Re: Мой филм, за живота на хората в бежанските лагери в Сирия!
Автор: pefoto01   
Дата:   04-04-13 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мой филм, за живота на хората в бежанските лагери в Сирия!
Автор: metodiev_martin   
Дата:   05-04-13 00:04

Знаех за филма, още преди да бъде разпространен и ми беше много любопитно какво се е получило. Приятно съм изненадан от работата на екипа и резултатите, предвид условията и ситуацията в които е сниман.
Браво момчета!

Отговори на това съобщение
 Re: Мой филм, за живота на хората в бежанските лагери в Сирия!
Автор: k7   
Дата:   05-04-13 08:04

Благодаря [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »