Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: MikeDimit   
Дата:   13-03-13 16:33

Като си лафите за техника, аджеба, съпорт админите трябва да си имат лични сървъри?!?! Или министъра на икономиката лична банка? Разсъждавате като еснаф занаятчии - дюлгера со мистрия си оди.[smile]
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: dashikov   
Дата:   13-03-13 16:45

"Техника, която не можете да си позволите" - ето тук е заровено май ключето.Техниката би трябвало да можете да си я позволите, но поради една или друга причина да я нямате.Ако не можете да си я позволите, съвсем резонно ви се отказва наемът на такава.Все пак ако стане нешо с техниката ще трябва да я плащате.....и то при изключително слаба митивация, все пак за вас след плащането няма да остане нищо.
Темата е безумна, крайните оценки също.
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: alsash   
Дата:   13-03-13 17:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18] ...както казваше Кака - "...замислете се и ще Ви стане тъпо".....айде бай, че имам много работа за вършене със скромната си техника! [cool] [cool] [cool]
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: OIM   
Дата:   13-03-13 18:04

Еее , най после
Аз си викам , тоя алсаш , толкова ли няма работа за вършене че цял ден седи и пише разни ... постове

 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   13-03-13 18:35

OIM, недей така... Виж колко е хубаво, уж зрели хора да се карат дори докато мрънкат за нещо, някой или каквото искате...
Всяко мнение - категорично, напълно изчерпващо темата (то и моето така)... бре, толкоз велики умове на едно място... :D
Нищо лично към никого, ама спрете да се излагате. В половината теми се джавкате кой е по-по най, дори не е забавно вече.
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: illuminations   
Дата:   13-03-13 19:29

deusex, теб все едно мацка те е скъсала [smile]

иначе какви са им цените за обективи за един ден? (не видях инфо на страницата)

edit: never mind, I found it
(но не дават обектива, който ме интересува)



Публикацията е редактирана (13-03-13 19:36)
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: alsash   
Дата:   13-03-13 19:47

...опа ОЙМЕ...пак съм тука....разрешихте ли проблема СОБСТВЕНА ТЕХНИКА / професионализъм.....[smilie18] [smilie18] [smilie18] ....веселите ме!
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: VassilK   
Дата:   13-03-13 20:37

Автор: deusex
Дата: 11-03-13 23:41

Ами айде да организираме група на НЕ-посещаващите фотопавилион.
Групата е създадена с "идеална цел" - а целта е, след като им свършат клиентите, да вземат да се осъзнаят и някой ден да можем свободно да ползваме услугите които ТЕ ни предлагат ...


Аз кандидатсвам за вашата група.Влизал съм един път, да видя магазина.

Това със залог от сумата, която струва техниката ми се вижда тъпо.Ако човек има тези пари може да си купи въпросната техника, или да не я купи.Все ще има някакъв начин за договаряне.Като вземете кола под наем да не би да и се плаща стойността като нова?
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: boZo   
Дата:   13-03-13 20:43

Не знам за какво ревете - никой не ви кара насила да ходите и да взимате техника под наем от павилиона. Отивате там и се съобразявате с техните условия. Предполагам е в правото на търговеца да откаже без да се обоснове защо, така е и при кандидатстване за кредит.
Естествено, че няма да дават на Чоко и Боко - имат някакъв критерий, по който преценяват. Може би системата им не е идеална, субективна е и има грешки...
Не сте доволни от отношението? Направете по-конкурентна услуга и ги сринете...

И alsash е прав до някъде - без хуй на сватба не се тръгва...

Отделен е въпроса, че след изпълненията с монитора и кафето съм силно предубеден и покрай моето предубеждение предубедих и други хора, така че надали ще намеря повод да стъпя в павилиона... надали продават нещо, което да не може да се намери по-евтино в ebay или амазон, или нещо, което другите да не предлагат.
И както продавач/управител може да те залее с кафе, така може и да ти откажат с оправданието "Е те така ни е кеф..."
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: metodiev_martin   
Дата:   13-03-13 20:48

Автор: alsash
Дата: 13-03-13 13:36

....я бре Мартине...я кажи де ги дават тез Canon EF 14mm f/2.8L II, Canon TS-E 17mm f/4L, EF 24mm f/1.4L II,.....мамка


Кажи бе овчар? Стадото ли събираш, бре? Къде искаш да ти ги дават? В павилиона или в синтезиса ?
 Re: Защо вече няма да стъпя във фотопавилион
Автор: Admin   
Дата:   13-03-13 20:51

Достатъчно.
Всеки си каза, каквото имаше да каже, дори и някои неща вповече.
Темата отдавна не е нито информативна, нито конструктивна.
Избива на караници и лични разправии, затова се затваря.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена