Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Fisheye Обективи в БГ?
Автор: index   
Дата:   11-03-13 09:59

Джони не спами темата а дай адекватен отговор на ОККК !

Първо прочети първия пост обмисли въпросите и тогава коментирай на кого му било скъпо на кого евтино !
Смешен си, че сравняваш д3Х със некс 7 (защото били 24мпх)
Дай като Д3 Д700 са по малко мпх и не са толкова добри като некс7 [smilie11]
Всички репортери с Д3 Д3Х Сватбари с Канон 5д мк 2 са балъци има некс7 той е по добър държи високо ИСО с шумопотискане [smilie10]

Заглавието на темата трябва да ти говори много [smilie11]
Очевидно е че питащия не разбира трябва ли да го пращаме в 9-та глуха [smilie11]

Или всички в този форум сте разбирачи и показвате как този който пита и не разбира е ТЪП . БЪЛГАРИО !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye Обективи в БГ?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   11-03-13 23:15

Когато птичарите минат на некс, може и да се замисля дали си заслужава покупката на такъв вид снимачка. Засега и 21mp в близо 900 грамово тяло ме устройват [smilie7] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye Обективи в БГ?
Автор: hotsnail   
Дата:   12-03-13 09:25

@martin явно нямаш и идея за какво ти е некс-а и ок не ти трябва.

Системата е по-компактна и доставя сходно качество както с неините така и с твоите си ЕФ обективи от големия апарат. Това е. За професионални задачи сам трябва да си прецениш кое е по-добре. Вероятно ДСЛР ще кажеш и това си е ок има 10-тки причини така да реши човек. Аз също си имам кютук макар и той да е за хоби цели.

За хоби ми просто ДСЛР-а се обезсмисля с всеки ден в които идват новости за безогледланите.

Иначе има птичари с некс иди и виж некс форума на дпр редовно пускат снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye Обективи в БГ?
Автор: factorydefect   
Дата:   13-03-13 19:23

Евтин вариянт също е и GoPro [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Fisheye Обективи в БГ?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   13-03-13 19:37

Само че за снимки не върви гопрото. Колкото до одите за некса, не смятам, че именно системата на сони е най-евтина безогледална. А за птичарите, визирам бавния аф - ти ако искаш закачи на твоя некс 800мм за да покажеш колко е универсален и как може да се ползва с ef обективи

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »