Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Предложение към Админите
Автор: тьма   
Дата:   07-03-13 14:30

По същия начин може да се постави и въпросът за блокирането за коментар под снимка. Правилата са отдавна, хах, аз съм най-потърпевша, но си мълча - затова са админи - да създават правила[smile]

 Re: Предложение към Админите
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-03-13 14:34

rimohit написа:

> Някой знае ли кой е най-великия
> фотограф в България?

За БГ не знам, но на сайта най-велик за мен е shadow... [cool]

 Re: Предложение към Админите
Автор: lakosta   
Дата:   07-03-13 14:37

или да си затвори темата [beer]
 Re: Предложение към Админите
Автор: Canon   
Дата:   07-03-13 14:37

Бе като гледам елришата коментира законови положения, без да е прочела закона.
Сега иска у форума.
Утре ще поиска тя да е съдия [smilie23]

Не по-високо от обущата обущарю.

Кой не му харесват правилата тук - Интернет широк, форуми всякакви!
 Re: Предложение към Админите
Автор: elrisha   
Дата:   07-03-13 14:39

Канончо, нещо много взе да се вживяваш. Успокой се,да не си докараш некой инфаркт,та да те мисля и тебе после!
Почини си![smilie18]
 Re: Предложение към Админите
Автор: iordanov   
Дата:   07-03-13 14:41

като птичарите [smilie5]
 Re: Предложение към Админите
Автор: turntablism   
Дата:   07-03-13 14:41

Не познавам лично авторката на темата, но ей така както говориш независимо правилно или грешно да ти запушат устата с гнусен чорап е тъпо. Какъвто и да е човекът нормално да се разгневи...

На симпатяга прилича Елриша :Р ама то всичките сте симпатяги [beer]
 Re: Предложение към Админите
Автор: elrisha   
Дата:   07-03-13 14:42

Автор: тьма
Дата: 07-03-13 14:30

По същия начин може да се постави и въпросът за блокирането за коментар под снимка. Правилата са отдавна, хах, аз съм най-потърпевша, но си мълча - затова са админи - да създават правила[smile]
--------------

Коментарите под снимките и писането във форума са коренно различни неща, нека не ги бъркаме,моля!
 Re: Предложение към Админите
Автор: hristomar   
Дата:   07-03-13 14:43

В Българските форуми по-скоро админите трябва да обръщат внимание на това:

"В англоезичните форуми, "лошият материал" е ясно дефиниран:

Спамер (spammer) – участник, ползващ чужди и дори свои теми за реклама, презентация на сайт, продукт или някоя своя “овча мисъл”;

Трол (troll) – форумен провокатор (паразит), който отклонява темата, разбива дискусията обикновено поради това, че му е неприятна чуждата компетентност или усеща конкуренция спрямо своя тема. “Старото куче” от българските форуми има типично поведение на трол;

Сталкер (stalker) – болен мозък, намерил в Интернет начин за осъществяване на отмъщение, вендета, преследване на човек. В общият случай това са само виртуални отношения, но все повече зачестяват случаите на прехвърляне на омразата и насилието от Интернет в реалния живот. Лека форма на “сталкерство”, често комбинирана и с “тролско” поведение е преследване на всеки пост мнение на един форумец, от чувстващ се унизен по някакъв начин от него друг форумец."

Източник

В случая авторите на статията коментират хардуерните форуми, но нещата не са по-различни и тук.

Ако някой се чувства засегнат моля да ме извини [smile]



Публикацията е редактирана (07-03-13 14:46)
 Re: Предложение към Админите
Автор: elrisha   
Дата:   07-03-13 14:45

Слава Богу, не се разпознавам в нито един от трите варианта![smilie5]
 Re: Предложение към Админите
Автор: bpavlov   
Дата:   07-03-13 14:52



Подкрепям Елриша и като допълнение ще изкажа тезата, че ще е много добре да се забранят и редакциите на собствени коментари. Нека казаната дума да е хвърлен камък.
Много е лесно да си изтриеш целия бълвоч и да станеш чист като роса.
 Re: Предложение към Админите
Автор: Krassy   
Дата:   07-03-13 14:57

Направо всичко да се забрани [smilie7]

И да се диша само по команда!

[smilie5]
 Re: Предложение към Админите
Автор: sirkhann   
Дата:   07-03-13 15:06

bpavlov - и аз съм против пластичните операции и операциите по възстановяване на невинността [smilie5]
 Re: Предложение към Админите
Автор: falcon   
Дата:   07-03-13 15:08

Е ако няма възможност за редакции, ако в бъризана имайки предвид птичка изпуснеш т-то и ойде коня у реката, веднага ще минеш направо в категория таласъм, не трол[smilie18] [smilie18]

Няма идеална система,а и все пак е различно нова да си затвориш темата, като неин автор, щом считаш че е изпълнила целите си, от това да огриничиш достъпа на други до нея.[smilie3]
 Re: Предложение към Админите
Автор: mamata   
Дата:   07-03-13 15:10

А аз съм на работа.
Но с Вас ми е толкова приятно, а вкъщи няма да мога да Ви чета от чакащи задължения, тъй че аз за минимум 18-часов работен ден. Твърдо![smile]
 Re: Предложение към Админите
Автор: Admin   
Дата:   07-03-13 15:11

Уважаеми форумци, няма смисъл да се настройвате един срещу друг и да се изнервяте.
Ако не се харесвате, не си пишете в темите, имаме горчив опит с безкрайни разправии и поради тази причина сме направили възможност авторът на темата да ограничи писането на друг потребител. Това в повечето случаи предотвратява много по-сериозни скандали. Ако авторът злоупотребява и пише за блокирания без да му дава право на отговор, последният може да пусне друга тема или най-добре да сигнализира на администраторите на мейл или ЛС.
За всякакви отношения и предложения към админ, моля позлвайте мейл или ЛС.
Благодаря.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена