Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  30 ..  40 ..  49  50     всички  напред  последна
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: Tnt   
Дата:   23-02-13 07:49


https://photo-forum.net/static/site_pics/199/c_1268066994_delfin-039.jpg

 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: Tnt   
Дата:   23-02-13 08:47

[smilie24]
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: next_time   
Дата:   23-02-13 09:25

Обикновено по широкия свят когато тормоза и насилието станат непоносими хората не се самозапалват, а обличат жилетката с експлозиви и ... Алах акбар.

Като е решил да умира да беше прибрал със себе си този който смята че е виновен за страданията му.Едва ли щеше да е справедливо, но поне щеше да е логично.И разбира се поучително, щеше да се знае че и заек притиснат до стената хапе.Сега ... ако се оправи ще има тема че се нуждае от пари за операция в чужбина и не само една, след операциите ще трябват пари за рехабилитация и ... ще се окаже че дори и кмета да го сменят семеиството на пострадалия ще е на ръба на мизерията заради високите сметки за лечение.Ако оживее.

Явно България е люпилня за мъченици, затова и в исторически план се гордеем с това колко много са ни поробвали, кой ли не, ноооо винаги сме оцелявали.

Не съм сигурен какъв беше цитата и на кой точно беше, може би на ген.Патън - "Не умирайте за родината си, накараите гадното копеле срещу вас да умре за неговата родина."
Ако се сещате какво искам да кажа.

 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: Tnt   
Дата:   23-02-13 09:30

Айде спрете се с тея спекулации! Щото сте гледали много филми. За един нормален гражданин е нормално да няма достъп до всички онея материали та да направи "алах акбар" положение.


Един нормален гражданин има само себе си да пожертва. Ае стига спекулации,

Този човек трябва да оживее!

Дано хора като Пацо да са мъчениците на съвременна България, а не пожарникари, мафиоти и други подобни боклуци!
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: captainme   
Дата:   23-02-13 09:37







Моля...прочетете този текст
за всички, които не познават Пламен Горанов, а се интересуват що за човек е - тук е обяснено всичко. текстът е на Радостина Петрова.





Ще ви говоря за Пацо.
Това може да е малко емоционално, ще прощавате.
Все пак чаках малко да се успокоя, да не взема пък да го изкарам светец докато бърша сополите, сълзите.
Пиша ви, защото с Пацо прекарахме последните 4 седмици като колеги на един обект. Аз му бях общак. По 9-10 часа дневно той боядисваше виснал на една тераса, а аз стоях и чаках да му подам четка.
Обикновено сутрин отивах до квартирата, пиехме кафе на заведението с кучетата, после отивахме до закуските, качвахме се в колата и отивахме на работа. Вечерта- боб и питка за 1.10 лв. в заведението до жп гарата. И така по 10 часа на ден си говорихме. За импресионистите, за документални филми, за логото на Тема, моля ви се, говорихме как някъде ползвали снимката му с чавдарчето без да го питат, а тя тая снимка навсякъде я ползват, говорихме за провалите си, за завоеванията. Извадих най-свидните си гимназиални посрамвания, да го забавлявам. Той ми разказа за една любов, за преброяването на лешоядите, за семейството. И още стотина истории. Мамка му! Не ги помня, а ми се ще да си спомня.Спорехме най-разгорещено и гръмогласно. Който е спорил с Пацо знае как става. Когато някой се съмняваше в нещо, то се записваше за проверка. "Да, видях го тоя Мейпълторп, аз съм го знаел, ама не ме кефи. Ти провери ли Салдек?"
1 или 2 дни се събирахме, но не беше хубаво времето, само си говорехме, или обикаляхме Варна по моите задачи. А имаше един 15-ти февруари, в който откровено скатахме. Онзи ден, Милене, като си писахте за "течната захранка". Заварих го в някакъв вихър- каза, че не е спал цяла нощ, чистил, гледал фотофорума. Често го правел (будуването) и му било много добре. Не ни се бачкаше и Пацо обяви, че щото съм дошла 20 минути по-рано на работа това разстроило графика за целия ден. Чистихме, гледахме клипове на стари илюзионисти, беше след Свети Валентин и фотофорум "туптеше" с червени сърца и клишета. Показа ми една непохватна снимка с воднен знак - цяло изречение, и то през средата на снимката. Той написал на авторката, че само сляп човек би посмял да й открадне кадъра. Показа ми някакви БГ лектори, които предлагаха ключ към успеха на най-сосен регионален български. Цял следобед ги цитирахме и си преправяхме диалекта, сякаш варненският не ни стига.
В петък ми купи дюнер, аз го изгълтах като месирка и не му предложих, а дадох на едно куче. Стана повод за 2-дневно напомняне: "Ми момченце съм, може да ми се подуе нещо".Когато ме изпрати, отишъл на протест от 18.00 и вечерта се обади от фронтовата линия да каже, че е екзалтиран. Ползва думата "оргазъм", ако трябва да сме честни. Заръча ми да избера и разпечатам портрети на кмета в размер А4 за неделния ПРОТЕСТ, за чучело.
В събота отидохме да помагаме на нивата на един приятел, но се скарахме и той си тръгна. Аз се ядосах и реших, че ще изчакам да ми се обади, ще се направя малко на важна, но ще се пошегуваме и ще продължим работата на обекта. Не изчаках и му писах в понеделник за някакви 20 лв. Той написа: "Мани парите- да изгорим в революцията :)))"
Нали има изречения, дето ги прочиташ от един поглед. Това беше такова. Стреснах се, но бързо го отхвърлих, и реших че е фигуративно, мамка му! Фигуративно…
Казвам всичко това, първо защото ми е скъпо и второ защото мисля, че си общувахме искрено. За мен е несъстоятелно хората да казват, че е инцидент или недомислие или отчаяние. Знам и разбирам, че заради шока съзнанието не иска да го приеме, не може да си го предстви… но мисля, че така искаме да направим услуга на себе си, не на Пацо. И понеже хората са склонни да забравят, да четат до средата, и общо взето да невежестват, си помислих за момент, че може би имам отговорността да се изкажа по някакъв начин от негово име. Дори си мислих да се свържа с някоя медия и да се опитам да дам светлина на последните седмици, преди случилото се. Но сега това ми се струва наивно. Такава какафония е сега. Всички искат да говорят, никой не иска да слуша.Сега си спомням: използвахме яростно израза "Бога ми!"- чак неуместно стана, Бога ми!
Познавам тоя целеустремен Пацо, с тия честни силни ръце, дето се размахват навсякъде, ядосания Пацо, дето да не си му на пътя, находчив, компетентен човек, дето може да ти обясни всякакви работи, с готиния смях като хълцане. За тези, които също го познават не трябва да има въпроси защо го е направил. За него борбата е истинска, убежденията са искрени. След сценката за ТИМ и кмета, след стиховете му, след плаката, какво още от позицията му остава неясно?!
Беше 19-ти, денят в който честваме делото на апостола. Дела са нужни, не думи... Може би не е спал цяла нощ и е събрал решителност в този час. Защо не било пред повече хора? Та това не е гледка за деца, не е представление. Това е …
Милен каза: "Каквото и да се случи, Пламен за мен е главен герой." Главен герой.
_____


Като бяхме на нивата, аз изглеждах като пълна откачалка- с едни цървули 45 номер, един ексхибиционистки шлифер и шапка с пискюл. Карахме си се тъй разгорещено и той изведнъж стана много мил и усмихнат. Много ме стопли тоя поглед, тая тънка усмивка и изджавках "Какво искаш?" Той разпери ръце и извика "Фотоапарат искам!"
Пацо, аз пък искам да си жив! Искам да оцелееш, и да се изправиш, защото хората те обичат и милеят за тебе. Мечтая да те видя отново жив и здрав и само си представям как критикуваш това писание и си разменяме тъпи смешки ("Много си печен, бе Пацо!"), и как узнаваш за всичко, което си променил.
Искам и вие да си го представяте така. Искам да си го върнем...
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: arakiss   
Дата:   23-02-13 10:11


https://photo-forum.net/static/site_pics/177/a_1239340117_P1016920posledna.jpg



 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: steeens   
Дата:   23-02-13 10:30



 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: Onakava   
Дата:   23-02-13 10:38

Добро утро, как е момчето днес, някой знае ли?
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: next_time   
Дата:   23-02-13 10:48

ТНТ

Обикновен гражданин с туба от 4л. пълна с бензин има и други варианти освен да се самозапали.На негово място с тези 4л. бензин щях да подпаля колата на кмета и тази на жена му.Ако бях още малко по-ядосан щях да ги сипа в резервоара на колата си и да го прегазя "случаино" и тогава срещу една условна присъда "гадното копеле щеше да умре за родината си".Ако бях мноооого по-ядосан можеше да запаля и къщата му докато е вътре с жена си и децата и ... но, разбира се това е само по филмите.В България нещата се случват по правилния начин, което я прави толкова добро място за живеене.
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   23-02-13 10:48

!!!
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   23-02-13 10:50

Бач Кико Тимаджийски май все пак ще подаде оставка утре
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: мара   
Дата:   23-02-13 10:52

не им е първата. встрани, в скролващото прозорче се виждат заглавията на предните. не че има значение, но е от ползва за честността ни към другите...
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: Tnt   
Дата:   23-02-13 11:08

next_time, а ако моралът и възпитанието не ти го позволяват!? А ако не можеш да посегнеш на друго човешко същество дори да си вбесен!? А ако мислиш, че решението трябва да е отвъд единичния случай?
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: X_C   
Дата:   23-02-13 11:09

Tnt, значи има голям проблем.
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: Tnt   
Дата:   23-02-13 11:13

Какъв е пробелмът!? Че не можеш да отнемеш нечий живот? /чакам спекулациите да започнат сега, не се дръжте като мръсни политици, моля!/
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   23-02-13 11:16

Ако посегне на чужд живот веднага ще го обявят за терорист атентатор, въпреки, че да посегне по този начин на собствения си живот също не ми изглежда нормално
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: X_C   
Дата:   23-02-13 11:30

Тнт, успокой се малко, много си екзалтирана и говориш без да мислиш. Единственият ми коментар по повод тази постъпка го предизвика ти. Та, да посегнеш на собствения си живот, според теб не е опит за отнемане на живот?
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: arakiss   
Дата:   23-02-13 11:36

up
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: captainme   
Дата:   23-02-13 11:42



"не мерете саможертвата с нашия аршин, аршинът на примиряващите се.
Пламен е творец. Който е виждал снимките му може да прозре че става дума за истински талант. Естетическият радикализъм, който отличава истинския талант, при Пламен се оказа съчетан с етически радикализъм. Не се опитвайте да съдите действията му според целесъобразността им. Целта им не е важна, важно е радикалното неприемане на лъжата, което го е движело."
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: тьма   
Дата:   23-02-13 11:59

За теб, Пламене, зная, че го обичаш[smile]

Брегович

 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: algaivel   
Дата:   23-02-13 12:04

Тъма, имаш ли нова информация ?
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: тьма   
Дата:   23-02-13 12:22

Нямам за съжаление, смятам да отида след 15 часа, не зная дали ще ми кажат нещо на място.[smilie2]

Не го бях споделяла - когато минах минути, след като го бяха взели с "Бърза помощ", видях една групичка от около десетина млади души, които стояха настрани, дълго не можех да повярвам, да разбера, да предположа, че е възможно те да са били около него и да не са го спрели.
Защо не минах поне десет минути по-рано, дали бих успяла да направя нещо, тази мисъл не ми дава покой

 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: emo1   
Дата:   23-02-13 12:24

Можеше да пощрака кмета със дефектен газов пистолет и да го стресне повече от самозапалването си.
Въпрос на избор, Пацо е направил своя!

 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: arakiss   
Дата:   23-02-13 12:40

те да са били около него и да не са го спрели.

не познавам пламен, но както разбирам, когато си науми нещо, никой не би могъл да го спре....
 Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ КРЪВ ИМА ФОРУМЕЦ, КОЙТО ПОИСКА ОСТАВКА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ И СЕ САМОЗАПАЛИ
Автор: arakiss   
Дата:   23-02-13 12:53

в момента по "хоризонт" се говори за протестите във варна и за пламен
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  30 ..  40 ..  49  50     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.