Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  48  49  50     всички  напред  последна
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: pefoto01   
Дата:   08-03-13 15:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: shamelessEyes   
Дата:   08-03-13 16:03

Гоня простотия с туршия! ..почука вчера на вратата страия комшия.
Съседе, ме започна той.., виждал ли си някъде акъла мой!?
[beer]
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: мара   
Дата:   08-03-13 16:14

ами айляк, я! то затва у таа държава требе сички във и около властта да са сираци, без роднини, без деца и жени, без кучета и котараци, ако мое - и неизлечимо болни....
...да нямат нищо зад себе си.
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: kerabo   
Дата:   08-03-13 16:24


exo99, а бащата на пет деца, и той ли е айляк?

И пак ви питам - защо си избрахте МутроОлигархическо управление, а сега се чудите защо така, защо иначе?
Какво очаквахте?

А някои от вас - пак ще си го изберат.. вероятно [smilie11]
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: мара   
Дата:   08-03-13 16:35

предполагам, че повечето не са го избирали.
а то само по себе си не е причина за нищо. то е само симптом. бях постнала някъде едно интервю, ако го намеря, пак ще го кача, че вече се е изгубило в говорилнята...
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: exo99   
Дата:   08-03-13 16:39

Автор: мара
Дата: 08-03-13 16:14

ами айляк, я! то затва у таа държава требе сички във и около властта да са сираци, без роднини, без деца и жени, без кучета и котараци, ако мое - и неизлечимо болни....
...да нямат нищо зад себе си.
.............................................

Ами Мара, така излиза.

Това е положението.
..................................................................

Автор: kerabo
Дата: 08-03-13 16:24


exo99, а бащата на пет деца, и той ли е айляк?

И пак ви питам - защо си избрахте МутроОлигархическо управление, а сега се чудите защо така, защо иначе?
Какво очаквахте?

А някои от вас - пак ще си го изберат.. вероятно .
........................................................
Керабо, ти откъде си сигурна кой кого е избрал?

На фона на тройната коалиция /ламя/, всичко друго е по-добро.

А що се отнася до оня с петте деца - това е връх на безотговорност към децата му.
Щото така нищо не е решил, а ги е обрекъл на мизерия.
Той да не е защитавал някаква идея или просто му е омръзнало да живее в нищета и алкохол? Ще ги е правил тези пет деца като не може поне хляб да им осигури?
Или трябва да се чувствувам виновен, че оня с петте деца не става за нищо, освен правенето на деца?
И ги гледаме всички ние с данъците си, и лечението му плащаме.

Недей да ми говориш за отговорности.
Щото ако си в страната , ти също имаш вина, доколкото я има всеки човек, а ако си заминала навън - гледай си там нещата, не се прави на ментор.
Щото е много лесно да си дигнеш на някъде чукалата и после да раздаваш квалификации.

Пак повтарям, на мен ми е безкрайно жал за Пламен, че избра такъв край, че емоциите са взели връх и се е решил на такова крайно действие.
Щото нали сме фотографски форум - жал ми е, че загубихме творец с нестандартни идеи, който можеше да направи още толкова прекрасни неща.
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: pefoto01   
Дата:   08-03-13 16:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: itilien   
Дата:   08-03-13 16:53

бяха, ама напоследък краденето и далавераджийството се допълниха от неграмотността и пълната некомпетентност и файтона съвсем затъна в говнявицата
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: pefoto01   
Дата:   08-03-13 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: vikitovikito   
Дата:   08-03-13 17:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: shamelessEyes   
Дата:   08-03-13 18:18

Мутра:
От.., има-няма няколко години разстояние я дебна се кат е у пълно си очарование.
Гледам я тъпо и я смущавам на ум.., прицелвам се точно докато похапвам локум ..

- Що не ме питахте откъде са всички тия кратери, ами се правите на учени!?

[smilie5]
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: alsash   
Дата:   08-03-13 18:25

.............КОЙ КАКВОТО ИМА ДА КАЗВА - ДА КАЗВА.....утре затварям темата.......сещате, че Пламен е далече да се намеси....ае!
 Re: .....НЕКА СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН ОСТАНЕ ЗА ЖИВИТЕ !
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   08-03-13 18:27

Много неща ни разобединяват, няма такова, което да ни обедини, защото всичко необходимо за тази цел е мозъчните клетки на хората, по изключение поне веднъж, да влязат в употреба.
Но прекаленото гледане на телевизия е нанесло почти необратими щети на болшинството. Една от тях е, че дори самата идея, че човек е част от това мнозинство, стряска. Е, не сме някакви уникални снежинки, ама пък и толкова безгласни не сме.
Ние (всички хора) изграждаме обществото. Желанията, амбициите и т.н. са отражение на това, което сме и ние. Обаче напоследък е доста модерно да си мечтаем за скъпи вещи, които се оказва, че по-скоро притежават нас. Докато не се събудим и осъзнаем като общност с огромен потенциал - ще седим и ще пишем умнотии по форумите, вместо примерно да направим нещо.
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: ценослав   
Дата:   08-03-13 18:54

Споменът за Пламен ме натъжава. Един млад живот изчезна. За идея ли, за кауза ли, за саможертва ли, НЯМА ГО!!! Човешкия живот е ценен! Само веднъж се дава, за да го изживееш. Та с ясното съзнание, че мога да бъда и намразен, ще попитам. Къде бяха тия "приятели" на Пламен, когато го видяха че носи туба??!! Мислили са че е вино????! Къде бяха тия приятели на Пламен, когато той се заля с бензина???!! Май се поотдръпнаха от него, че да не стане беля с тях?!! Къде бяха тия приятели на Пламен, когато драсна клечката????!!! Г Л Е Д А Х А!!! Това ако е приятелство, здраве му кажи. Как можа, при толкова много народ, ЕДИН да не се намеси да предотврати трагедията???!!![smilie23]



Публикацията е редактирана (08-03-13 18:57)
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: alsash   
Дата:   08-03-13 19:00

........винаги съм бил изумен, от де ги научавате тези работи.....баси!
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: arakiss   
Дата:   08-03-13 19:12



 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: ценослав   
Дата:   08-03-13 19:28

написа:

> ........винаги съм бил изумен, от де ги
> научавате тези работи.....баси!



Ми понаучил съм ги. Щото съм се опитвал да спасявам такива хора! В ТЕЦ Видин през 80 години /не само един слечай/ от волтова дъга трима пострадаха. Аз бях наблизо с патрулката. Качиха се сами в колата, говорих си с тах по пътя до болницата. нищо не чустваха. Даже си разказвахме вицове! Вярно работните дрехи бяха залепнали за тях. Качих се с тях в манипулационната. Там първо единия каза че нещо почва да го "СМЪДИ". Поеха ги докторите. с по 40 - 60 процента изгаряния. Тръгнах си. Двамата умряха, третия извадил късмет, че в момента на волтовата дъга бил зад единия и по малко обгорял. Бяха ми приятели.



Публикацията е редактирана (08-03-13 19:48)
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: serjy   
Дата:   08-03-13 19:30

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif
https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif


 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: тьма   
Дата:   08-03-13 19:36

Пламене, поздрав с една от песните, които обичаш[smile]



Depeche Mode - Strangelove

 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: DTV   
Дата:   08-03-13 20:16

Това са си характеристиките на прехода като цяло. И хич не са намесени единствени ТИМ. Същото в момента за БДЖ, порт Бургас, Пирин, после ще дойде ред и на Рила, Мусала-и сега бил частна собственост...ама защо спахте???
kerabo, и аз това питам, защо си избраха мутро-олигархизма, от 7 години особено интензивно питам. Това, което е в момента, никога не е било в този размах и дълбини. Точно както каза и някой нагоре, защото към всичко друго се добави и безпросветността...но пак ще си го изберат, засилили са се пак...битки да се доберат да докоснат Царя Тиква, Краля Картоф, докато им обяснява, че заради протестите им не влизат в Европа, не заради неговите и техните дела...
Много, много ще е трудно, от всичко, което видях тези дни. Но има и светли лъчи, има и надежда.
Засега аз ще се въздържа от анализите на ТИМ и подобията, защото при този ентусиазъм, ще се обезсърчите още повече. Но не забравяйте, че има и много по големи капитали с интереси от тях, че всяка система може да бъде купена...да се върнем страници назад - друго е решението и започва от всеки. А към момента и тази ротация - всички, които досега са се противопоставяли излизат напред, всички, които досега са мълчали започват да се противопоставят. Правилните и здрави системи само върху това могат да се изградят. Дотогава - много внимание, много следене, много натиск. Тук си имаме и други особености, които трябва да се ползват - същите като при Пламен - дух, упоритост.
маре, shamelessEyes [smilie24] е това е истината, ако всички...!

Историите на Пламен - 09.03.2013, БНР, програма "Христо Ботев" в "Клубът на журналистите" след новините в 12 часа

Това му е от един варненец, с провокирания разговор, с позволението да ви го пренеса и тук, мисля, че ще му хареса:

ВАРНЕНСКА ПРОЛЕТ

Ненадейно днес
някъде след обяд
в Сомалия умряха няколко деца от глад,
а една жена ми драсна въпросче:
Можеш ли да се подпалиш?
( май че се казваше Галя )

Викам: Стар съм, отдавна вече не паля
по залези и по любов -
сега живея сам, с котарак и компютър,
не занимавам света със себе си...
и спокойно си кютам.

Казват, в ада било много градуси,
огънят там бил постоянно усмихнат.
А тук, на площада - пролет, кикотят се гларуси,
липите се напъват да кихнат.

И сякаш нищо необичайно не се случва
докато внезапно - ангел пощурял
слиза от небето, бял...
върху надгробните плочки на черния тротоар.
В снега избухва минзухар,
като факел, напоен със болка.
Не гори, а крещи:
Няма Бог! Адът е в нас! Точно тук!
И след разсъмването - боклук.

Наоколо налягали мъртви цветя.
Светят свещи. Малки пламенчета в утрото
маркират къде е Ада.
От другата страна - ливада...
и между стръкчетата трева
една смачкана пчела и горящ фас.
Изхвърлен от случаен педерас.
( Няма нищо... просто си драссскам. )
И отново: Анти Ихалайнен
тръгна за кибрит!
Животът е МЕГАлайнен!
ШИТ!

04.03.2013г.
D. Гениев


Жени Костова: Оооо, много е хубаво!
Юлия Димитрова: "В снега избухва минзухар,
като факел, напоен със болка.
Не гори, а крещи:
Няма Бог! Адът е в нас!Точно тук!
И след разсъмването - боклук."
Мина Карагьозова: Може би всичко е ад,трева, ливада и боклук. А Пламен е нарицателно - "пламенче" - може би, нарицателно за безумието...Да... хубаво и тъжно. "Бель е трист".
Nora Markova: След мегалайнен шит се отприщва лавина, след нея - чист sheet...на пламенчетата ще им хареса, мисля...
Ани Николова пролет, кикотят се гларуси, липите се напъват да кихнат....Дано не е грип! Дано е любов!...шшшшииит!:)



Утре и конкретни предложения, малки засега, но конкретни. Може и конкретно адресирани. Има и още една възможност, ако искате да му изпратите нещо.



----------------------------------------
много, много под чертата
pefoto01, ако не искаш да чуеш крайно неприятни отговори, не питай. дотук ги казах общо и меко.
ако имаш нещо лично и въпроси, предложението е на лични. отчети си, че и аз като него не обичам непрямотата, неконкретностите, непрецизността, мърлявщините, че ще чуеш доста неприятни неща, и ако държиш - пиши там. научете се, че общото не е за изхвърляне на личните драми. особено пък тази тема, особено пък ако личните драми не допринасят с нищо за общото.



Публикацията е редактирана (08-03-13 21:15)
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: DTV   
Дата:   08-03-13 20:21

Автор: alsash
Дата: 08-03-13 18:25
.............КОЙ КАКВОТО ИМА ДА КАЗВА - ДА КАЗВА.....утре затварям темата.......сещате, че Пламен е далече да се намеси....ае!

ALSASH, КЪМ ТЕБ СПЕЦИАЛЕН
Няколко пъти помолих - заглавието. Какъв спомен?!?! Около него всичко е толкова живо.
Ако ти се убива още нещо в зародиш, затваряй.
Вярно, че беше омърляна на места. Вярно, че и неговата пусната дори успяхте да освините с лични драми. Но тази живее, ако в нея постигнем нещо, навсякъде и навън ще можем да го постигнем. Поредния абсурд ли да е - всеки ден да си пускаме тема за него, да се изпокарвате вътре, да се блокира и затваря и после пак наново?!?!
Няма такова нещо - отишъл си, край, тишина, почит и спомен. Особено пък около Пламен. Присъства си и сега, живее и сега, чака събуждането.



Публикацията е редактирана (08-03-13 20:24)
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: alsash   
Дата:   08-03-13 21:05

.....има много работа и за приказки няма място...колкото и емоцията да не ни напуска...
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: alsash   
Дата:   08-03-13 21:09

....стягайте си задниците и стига сте ревали.....проблемите са сериозни!
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: DTV   
Дата:   08-03-13 21:12

да, така е
тези дни беше малък кошмар, дори емоцията не можеш да си позволиш. но имаше място за всичко - както изобщо не ми се говореше и пишеше, така наложително систематизирах и давах разяснения за дебили, окачих към 20 трофейни скалпа:) (шега, не съм такъв човек, но даде резултат, замълчаха, ако пък съм и убедила...)...между емоцията
...и обяснявах, че в този случай емоцията, разумът и разсъдъкът вървят заедно. защото е много, много важен и няма място за пропуски и заблуди.
 Re: СПОМЕНЪТ ЗА ПЛАМЕН
Автор: vikitovikito   
Дата:   08-03-13 21:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  48  49  50     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.