Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Re: за портретите
Автор: Wania   
Дата:   23-11-12 12:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: мара   
Дата:   23-11-12 13:03

а мен от горните най-много ми харесва ей тоя:

https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/fcaf2665.JPG


изобщо не мога да споря дали съм мега зле или просто зле...верно е, че не умея да снимам особено....[smilie5]
ама по въпроса за харесването на картинки е друга работа - туй, дето мене ме кефи в определен момент - просто ме кефи и толкоз. в друг момент може да е друго. аз съм ситуационен опортюнист [smilie21]
инак мое да е най-съвършеното изображение и да ма умори от скука...толкоз е просто! като боб!

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: tantris   
Дата:   23-11-12 13:09

Маро, ръката кърти. Лицето обаче не се връзва (все-едно се усмихва), пък и пръста почти в носа.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: tNt   
Дата:   23-11-12 13:13

артърите -естети, малко са забрайли, че има и публика. Невежа, глупава и мега зле....

Ай сполай ви [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: violator   
Дата:   23-11-12 13:22

Како Маре, да са яде боб съвсем друго нещо. Туй тука са преигравки, блърчета, текстурчета, четчици, тук там светнато.. басси.. фотография.


Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: ElBandido   
Дата:   23-11-12 13:22

и на мене тази с ръката яко ме кефи :)[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: princess_lia   
Дата:   23-11-12 13:22

Eвгени, ще се постаря да ти се наложи нов профил да си правиш. И не ти момче знаменито, ще ми кажеш, къде ще и не ще давам мнение. Ти къде си излган и публикувам, гълъбче? Кой те е причнал теб като фактор, освен, че си потресащо неграмотен :)

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: reincarnation   
Дата:   23-11-12 13:31

Посочените портрети въздействат, а това е най-важно и разбирам вчувстването на Мара, която е по-добър артист от всички, които сме писали дотук и е по-толерантна от нас и следователно по-широко скроена. Виждала съм не една нейна изложба и съм готова да заложа на нея. Онези, които търсят и имат впечатани матрици в главата си за класически портрет биха се подразнили от споменатите горни внушения. И го правят фрустрирайки, сякаш Мара им е виновна, че са лишени от погледа на сърцето й. Артикулираните портрети си имат собствено битие - може да е иронично, сардонично, танатологично и ако щете есхатологично, но въздействат. А Мара е човек, до когото стрелите или трелите на озлоблението не достигат поради чадъра на безразличието й.
Познавам Мара единствено от картините й и това ми стига за да изрека горното.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: mcnicko   
Дата:   23-11-12 14:11

Абе wania и princess_lia що не вземете да си оправяте отношенията на лични и да не ни занимвате с простащината си и двамата? Не е първата осрана тема с вашите глупости. Разберете се като мъже, жени или каквито там създания сте... Струва ми се, ще е най-добре да се разберете на някоя детска площадка, като децата... Писнало ми е да ви чета просташките изпълнения...(мисля, че не само на мен...)

Сега по темата [smilie5] На мен лично очите ми идват малко повече, прекалено кристални и прекалено изкуствени. Склонен съм да се съглася, че това може би е най-ненатрапчивата обработка по подобен начин която съм виждал. Не че съм някакъв разбирач, напротив, просто на фона на останалите които ме дразнят, тази по-скоро събужда други емоции в мен.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: princess_lia   
Дата:   23-11-12 14:14

korkorbashiite[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: мара   
Дата:   23-11-12 14:27

ааа, споко! всеки може да си пише колкот си ще и каквото си ще [smilie5] освен това аз в много от случаите се съгласявам, понакога даже - напълно[smilie18]
оначе наистина коленопреклонно благодаря за рицарството[smilie5]
направо ми се ще да бях дама [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: mikedimit   
Дата:   23-11-12 15:00

Днес минах по моста на влюбените и за моя изненада - те ти там изложба от портрети на известни актьори в подкрепа на деца с увреждания. Много различни от шаблона за портрет, също като тези тук.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: ElBandido   
Дата:   23-11-12 15:20

дайте го и на мене тоз шаблон за портрета, да го слагам и да праа портрети по шаблон :) хахахаа белким направа и аз една изложба [shtrak] [shtrak] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: pefoto01   
Дата:   23-11-12 15:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: мара   
Дата:   23-11-12 15:37

хубуу де, а кой ги намира за грозни...? не и аз.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: pefoto01   
Дата:   23-11-12 15:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: мара   
Дата:   23-11-12 15:45

ами де да знам...изобщо не са загрозени...изобщо хората са принципно "грозни"(по сладкарската скала за хубуст), ама на мен ми харесват. всъщност повечето хора искат да се виждат разкрасени и някъде там настъпва конфликт. и аз предпочитам да се виждам разкрасена, хем си давам сметка, че е смешно[smilie18] .
та не, не ми се струват загрозени, обработката е пресилена, но не и загрозяваща.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: pefoto01   
Дата:   23-11-12 15:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: mikedimit   
Дата:   23-11-12 15:57

ElBandido

[smile] Дайте-подайте..Ми то се краде шаблона, ако не можеш сам да си го измислиш. Както е във всеки занаят и всяко дело.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: violator   
Дата:   23-11-12 16:39

Дизайнерите на облекло ги черпим бира на корем, ако измислят неква широка кройка и облекат невежеството[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: мара   
Дата:   23-11-12 16:47

е, кой както...[smilie18]
който иска седи на тясно и не минава зад бариерата[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: violator   
Дата:   23-11-12 17:14

стига сте хабили плат и конци бе.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: vikitovikito   
Дата:   23-11-12 17:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: tantris   
Дата:   23-11-12 17:46

Наточени старци?

Отговори на това съобщение
 Re: за портретите
Автор: vikitovikito   
Дата:   23-11-12 18:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »