Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сега ли е момента да ъпгрейднем на 5D3?
Автор: Otvorenia   
Дата:   16-02-13 09:42

Добре си направил.
Еми Канон води една политика малко по различна от Никон. Гледам напоследък Никон започнаха да им подражават.
Закон при новите продукти на Канон да са на много висока цена, която свалят след 6месеца - 1 година след като оберат каймака и ги продадат на най нетърпеливите. Явно това работи.
Докато Никон си държат цените отначало до края близо до началната. Сега гледам и Никон бая свалиха цените на Д600 конкурент на 5Д3, явно за да са по гъвкави.
Хората които купят 5Д3 след 1/2 година или повече също ще заплатят по ниска цена от сегашната под формата на различни промоции .
Около Нова Година за 1 месец на 6Д цената му падна с 200$.
6D(W) само тоя модел е разрешен в Китай без GPS, просто китайците имат изисквания и го рестриктват.
Ама тебе това не те интересува защото си с 3-ката
Същото важи и за обективите

Отговори на това съобщение
 Re: Сега ли е момента да ъпгрейднем на 5D3?
Автор: gruncharov   
Дата:   16-02-13 14:09

Преди малко пристигна апарата. Мога само да кажа една дума - уникално тяло. Все пак да не забравяме, аз минавам от 600Д на 5Д3,няма как да не съм впечатлен.

Мерси на всички за отговорите :)


http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/18594_10151448869984839_644056438_n.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Сега ли е момента да ъпгрейднем на 5D3?
Автор: insofia.net   
Дата:   16-02-13 14:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сега ли е момента да ъпгрейднем на 5D3?
Автор: chukov   
Дата:   16-02-13 19:32

От 10 години съм в този форум и наблюдавам хора, които вечно чакат подходящия момент. Той, разбира се, никога не идва. Тъкмо излезе ново тяло, почва едно чакане да остарее и да му падне цената. Таман овехтее и хоп, ново тяло, още по-хубаво. Абе я да изчакаме малко, че новото много добро. Почваме да чакаме ....


И така .... години

Отговори на това съобщение
 Re: Сега ли е момента да ъпгрейднем на 5D3?
Автор: illuminations   
Дата:   25-02-13 02:48

Жоре, честито ти ново апаратче :)

аз понеже немам рейтинг и снимам със сапунерки съм си харесал един микро 4/3 ;)

[beer]



Публикацията е редактирана (25-02-13 02:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Сега ли е момента да ъпгрейднем на 5D3?
Автор: vagar   
Дата:   25-02-13 08:51

За тази цена определено си струва мк3

Отговори на това съобщение
 Re: Сега ли е момента да ъпгрейднем на 5D3?
Автор: 321   
Дата:   25-02-13 22:02

Грънчаров!
Послушай Туизъл!Не е тунингован фокуса.Нищо общо с 5Д или 5Д-2.Има смисъл.Айде успех!
П.П. и да вземеш като се прибираш да ни донесеш по нещичко.За 1Дх си аз мечтая и бих платил повечко от 8200.....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »