Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Nenov   
Дата:   14-02-13 02:04

Какво ли мислят за Helmut Newton в Афганистан?
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: мара   
Дата:   14-02-13 11:11

защо?
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: ElBandido   
Дата:   14-02-13 12:07

не питай :)
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Пърпъла   
Дата:   14-02-13 14:12

Тоя никога не съм му бил фен...[smilie23]
Имам предвид Хлемут Нютон, не автора на темата [smilie3]

 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: vikitovikito   
Дата:   14-02-13 18:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: vikitovikito   
Дата:   14-02-13 19:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Пърпъла   
Дата:   14-02-13 21:39

Комерсиални са ми, малко сапунена опера ми идват
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: detlene   
Дата:   14-02-13 21:46

[smilie18]
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: satyno   
Дата:   14-02-13 22:25

линка на vikitovikito, да, това е снимано от жена му

June Newton's Fashion, Paris, 1971
http://www.artinfo.com/sites/default/files/styles/740w/public/migrated/3//194531%3A0toppromo.jpg



 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: satyno   
Дата:   14-02-13 22:40

Helmut Newton and Alice Springs

http://www.themonthly.com.au/files/imagecache/home_content_listing_large_thumbnail/encounters-helmut


 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: dragoifevzialii   
Дата:   15-02-13 01:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Frida   
Дата:   15-02-13 09:06

"Автор: vikitovikito
Дата: 14-02-13 18:18
Не разбирам , какво нямат кадрите на Нютън , та да не станеш техен фен?"

Вижте ся, някои хора де изпадат от възтрог от гледката на гол гъз и дълги женски крака. Въпрос на вкус!

На мен Нютон ми е повърхностен, еротоман и ми е циничен по начин, който не ми допада. Уиткин, еми нямам неговите травми от детството. Саудек - по-ми е интересен, но някак с времето го преживях.

Никой не спори, че са имена големи в изкуството. Но правете разлика между "кефи ме", т.е. емоцията, която предава той ми е близка и "оригинален автор" и "добър фотограф".

Всеки от тях е оригинален автор и предполагам добър фотограф, но не на всеки му допада тяхното изкуство. Толкова ли е сложно?!
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: J0R0   
Дата:   15-02-13 09:16

Frida [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Ти просто изчерпи темата, а можеше да откара още 300 поста [cool]
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: мара   
Дата:   15-02-13 11:25

а, то всяка такава тема някой я изчерпва с нещо подобно...ама повечето не забелязват [smilie18]
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Mondragon   
Дата:   15-02-13 14:47

Frida никой не оспорва, че са творци, то и онази рускиня дето рисуваше с фъшкии преди няколко години в Централна баня в София е творец, ама айде мерси. Уверявам те, никакъв проблем не ми е да отида до моргата и да наснимам труповете, отрязани глави, бебешки ембриони в стъкленица или да хвана 4-5 цигани с екземи, краста и отрязани ръце и крака. Еми сори, но Нютон, колкото и да е циничен ми харесва много повече. Не защото не разбирам от изкуство, а защото при Уиткин няма нищо красиво, което да не буди отвращение и съжаление у зрителя. И пак аз в началото казах, не че не са творци, а че е нелепо да се сравняват с Нютон....и ме обявиха за Бог.
[beer]
J0R0 може ли да ми смените ник-а на Бог [smilie8]

П.С. Frida: "Вижте ся, някои хора де изпадат от възтрог от гледката на гол гъз и дълги женски крака. Въпрос на вкус!" - Автор: satyno - ...да, това е снимано от жена му

June Newton's Fashion, Paris, 1971

http://www.artinfo.com/sites/default/files/styles/740w/public/migrated/3//194531%3A0toppromo.jpg



 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Wania   
Дата:   15-02-13 15:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Mondragon   
Дата:   15-02-13 15:23

Wania [smilie24]
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: sirkhann   
Дата:   15-02-13 18:57

Пародия [smilie2]
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: vikitovikito   
Дата:   15-02-13 20:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: ElBandido   
Дата:   15-02-13 20:26

тука много ги мешате стиловете и изобщо всичко затова нема оправия :Д хаха[smilie18] не разбирам как става това тук :) винаги ми е било интересно :) човек снимащ портрети дава акъл на птичар или обратното :) това само тука го има :) от изброените автори само нютон си знам , ама като чета така за другите ембриони и тем подобни простотии снимал хахаха и как може да ги сравнявате единия, е моден другич еди какъв си единия се харесва на едни другия на трети хахаха оставете поне Нютон да почива спокойно ,че ми е любимец неговите снимки са разказ не просто една сценка[smitten] а за другите си говорете не ми пречите хихи
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: steeens   
Дата:   15-02-13 20:42

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Цялата тема е пародия, а кадъра от коя година е всъщност?
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: vikitovikito   
Дата:   15-02-13 20:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Wania   
Дата:   15-02-13 20:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: Wania   
Дата:   15-02-13 21:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо яко на Helmut Newton
Автор: ElBandido   
Дата:   15-02-13 21:07

какъвто и да го наричат,снимките са му уникални.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.