Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-02-13 21:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: GOSPODIN   
Дата:   02-02-13 21:52

Пишките, мерене...кофти Deja Vu. Тези, които не снимаме със Сони сме втора категория явно...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: gabsi   
Дата:   02-02-13 22:29

Прекалихте май. Според мен г-н Абаджиев искаше да покани специално и сони феновете, за да видят снимки на хартия с различните модели Сони.
Такива теми е имало и за други марки, даже си спомням и за Хаселблад.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: didesignbg   
Дата:   02-02-13 23:01

Твоята Алекс, твоята. За фотографията трябва да имаш душа и сърце, не само да се огледаш, ами и да виждаш. Това че слюнкоотделяш онлайн по човек който никога няма да стигнеш във фотографията е достойно за съжаление. Знам че си млад човек, но ходи срещай се с хора разбиращи от фотография, ще разбереш че фотография е имало и преди Никон, аз лично се надявам че ще има и след.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   02-02-13 23:05

Бе Алекс е пич, ама що тъй се подлъгва по онуй простото момченце понякога- не знам. Да видим малко снимки останалото е ала-бала

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: Alex-dan   
Дата:   02-02-13 23:13

Грешно си ме разбрал, уж си интелигентен, а се правиш на ударен може би?

Тази тема в едно изречение и 8 модела, на много хора не е направила добро впечатление, сигурен съм, но си мълчат. Е аз си казвам каквото мисля, точно защото имам душа и сърце. Човека може цял живот да е снимал със Сони [smilie3] , лошо няма, но темата е жалка! Съжалявам, това е моето мнение и тия поучителни слова за Никон може да си ги задържиш за себе си, защото да не се окаже накрая, че аз, че и повечето редовни хора тук сме снимали повече време с марката, която сме избрали от автора на темата със Сони [smilie3] Името на изложбата и тн са си негов избор, който не коментирам, имаше пусната тема за това, лакеите ви видяхме там колко сте активни!

Свалям шапка на Rebellious за адекватния коментар, а заради вас, дето се правите на неразбрали се стига и до такъв развой на темата. Даже Хотснейл въобще не направи добра услуга, споменавайки платените фотографи, дето рекламират техника по клипчета... Ама какво да асоциира наистина човека... Всеки си избира с какво лице да се представи [beer]

То и Стоичков беше гениален в Барса, сигурно съм му бил един от най-големите фенове... И? Ако ме разбираш по-просто да го кажа...



Публикацията е редактирана (02-02-13 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-02-13 23:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: Alex-dan   
Дата:   02-02-13 23:23

Ходи гласувай за няколко снимки /не мои/ да се надъхаш малко [beer] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-02-13 23:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: idivanov   
Дата:   02-02-13 23:33

Сони, като сте толкова загрижени за клиентите защо не се продават само тела Некс и отделно обективи? Защо трябва задължително да купувам 18-55? Ами ако искам само тяло с палачинката? Що така бе хора?[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: jivkojj   
Дата:   02-02-13 23:33

Предполагам, че пускането на тая тема е в договора записана, за да се пуснат парите за осъществяване на изложбата. Подобен вид реклама на Сони се забелязва от доста време във форума. Доколко е успешна е друг въпрос.

Освен това има 1-2 форумеца-луди фенове, дето успешно успяват да докарат отвращение от думата "Сони" у останалите. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-02-13 23:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: Alex-dan   
Дата:   02-02-13 23:48

Викито, айде давай, че след малко ще е късно [smilie3]

[beer] Хайде със здраве! [shtrak]



Публикацията е редактирана (03-02-13 00:12)

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: stoikovv666   
Дата:   03-02-13 00:32

Всички които разбират, при Sony се спират!!! [smilie7]









make.believe

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: Digitalgab   
Дата:   03-02-13 09:20

И да не забравяте, че фотографът за който написах в предния си пост, с лентовия Olympus OM2n има по добри снимки от всички вас, а общо професорът няма да го стигнем, каквото и Сони да ни дадат!

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: pabadjiev   
Дата:   03-02-13 11:59

Драги приятели фотофорумци,

изненадах се от посоката в която тръгна разговора. Целта на съобщението ми беше да обърна внимание на снимащите със сони да видят някои резултати с тези апарат, особено с безогледалните. А, аз съм дълбоко благодарен на Сони за предоставените ми апарати и помощ за изложбата. Аз не бих могъл, нямам възможност да ги купя. Това не е срамно. Не казвам, че съм беден. Исках да дойда при вас... Общо хората на духа в България (и не само) не са богати. Спомнете си само за Христо Фотев, великия български поет, който не можеше да ки плати и телефона, преди да отиде при голямата бяла светлина...
Чест прави на Сони, че подпомагат и то не само мен. Никон, Канон, Пентакс, Фуджи, правят ли го? И тяхните апарати са чудесни...
Очаквам ви в понеделник с лулата на мира - фотографиите!


Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: alphatier   
Дата:   03-02-13 12:23

Alex-dan напълно те подкрепям [smilie24] И стига сте въртяли и сукали дали ще стигнем професора и подобни изказвания,тук никой не говори за качеството на снимките му и изложбата му,нормално е да не го стигнем,той е професионален фотограф,аз съм хирург,когато той почне да оперира като мен тогава и аз ще снимам като него.Тук става дума за глупавата и пошла тема,аз също съм сигурен ще много хора го усещат,но просто си траят защото не им се занимава [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: pumabg   
Дата:   03-02-13 12:55


Автор: pabadjiev
Дата: 03-02-13 11:59
А, аз съм дълбоко благодарен на Сони за предоставените ми апарати и помощ за изложбата. Аз не бих могъл, нямам възможност да ги купя. Това не е срамно.


А защо въобще "трябва" да ги купувате Професоре? И наистина ли се нуждаете от техниката за да направите една изложба?
Кажете ако нещата са толкова зле в България, мисля че спокойно можем да съберем средства, дори чрез някоя фондация..
Не е нужно хората да си отиват от този свят за да бъдат оценявани, сигурен съм в това..
Тук въпроса не е "защото Сони.." а дали е редно по такъв начин да се прави реклама и то от човек, който е направил толкова много за родната фотография, далеч преди тази фирма да знае въобще какво означава думата фотоапарат..
С пари могат да се купят много неща.. Но все се надявах, че има и такива, които не могат..


Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: hotsnail   
Дата:   03-02-13 14:44

пума...човек засрами се и се скрии. Достатъчно глупости написа вече в тази тема. Така и така не те интересува изложбата иди си снимай синигери в парка.

Трябва ли техника да се правят снимки.....Що за глупост? Защо пък ако има възможност да ползваш хубава техника зорлем да не я ползва човека? за твое морално удовлетворение, че Никон са най-велики ли....[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Ако никон България бяха направили нещо подбно щеше ли да пишеш тия простотии тука?

Живот и здраве и другите марки да се усетят...какво лошо има? Иди почети блога на Стив Хъф, не го знам дори дали е добър фоотграф, а всичките фирми с безогледални системи дори и лайка му дават техника и то преди да я обявят публично. Това е най-нормална практика. Обсъждана е дори във този форум много пъти. Проблема за сега че само олимпус и сони правят подобни неща

Пак ти казвам дии и поразгледай малко света какво става. Бива глупости пишеш ама прекаляваш.



Публикацията е редактирана (03-02-13 14:47)

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: chukov   
Дата:   03-02-13 14:57

Аз четох, мислих, разсъждавах, гледах на турско кафе и разбрах поста на проф. Абаджиев така:

"Уважаеми приятели, тази изложба е факт въпреки техниката Сони" [smilie5]

Шегувам се, разбира се.
Ни най-малко не ме интересува с какво е направена изложбата. Едва ли Сони са помогнали за разрешаване на технически ограничения, които препятстват проф. Абаджиев да реализира кадрите си.


Един ден като се врека на лед-телевизор ще е Сони [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: hotsnail   
Дата:   03-02-13 15:01

@chukov [smile] [smilie24]

Има и други хубави телевизори, тях може в другия форум да разнищим

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vanquished   
Дата:   03-02-13 15:14

Що толкова прост и злоблив народец?

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: stoikovv666   
Дата:   03-02-13 17:26

...и завистлив!

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vikitovikito   
Дата:   03-02-13 18:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: Rebellious   
Дата:   03-02-13 18:31

Професоре,
Още веднъж успех и само хубави неща занапред! А сега просто апелирам към Вас да затворите темата си! Много грозно стана, няма смисъл от още!
И не на последно място, големите на духа затова са големи - те имат Достойнство! И то остава, независимо превратностите на времето и не достигането на финикийски знаци ! Пример - Христо Ботьов!
Старостта не е порок, това е Пътя, който минаваме всички. Е, някои не го доживяват! Още един пример, пак е Христо, но се зове във вечостта Проданов! Имах Честта да се докосна до такива люде... БЛАГОДАРЕН СЪМ! Но това е различна благодарност в сравнение с Вашата, излъчена в тая тема!
Та, да даде Бог години, всички да си вървим по пътя на старостта. И да остаряваме като дъбове,
като мури, с достойнство, независимо счупените клони!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »