Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: satyno   
Дата:   04-02-13 17:22

Аз пък съм за това, който не снима със Сони да си изтрие коментарите. Темата е пределно ясно формулирана : За всички, които снимат със Sony, каниконаджии и прочие нямат място в нея, а и има по-големи шансове да харесат Сони, та дори и да отидат на изложбата, ако не прочетат някои мнения...


Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: pefoto01   
Дата:   04-02-13 17:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: alphatier   
Дата:   04-02-13 17:41

pefoto кажи ми честно,наистина ли не виждате нищо дразнещо с цялата история,ама честно?Или просто се правите на ударени?Никога не съм бил фен на марка,имал съм Сони система,сега снимам с Канон,все тая ми е кво пише на апарата и обективите.Много пъти съм препоръчвал по въпроси Никон или Сони при сравнения,нищо че снимам с Канон.Изключително е смешно да гледаш зрели хора да се карат като децата за марки фотоапарати и прочие.Тук не става дума за марката фотоапарат,вече няколко човека го казахме,друго е дразнещото и наистина не разбирам как не го усещате.Първо всеки близък до професора и тези които се интересуват знаят,че снима със Сони-ок нищо нередно,супер даже [smilie24] Второ пусна се тема,специално за събитието,в която сляп да си ще видиш логото на Сони в ъгъла-ок няма лошо,марката спонсорира събитието и човека,нека да се знае и това подкрепям [smilie24] Ама с това заглавие "през обектива на Сони" малко нещата станаха прекалени,нищо може би това е идея на Сони,не на автора и те са го задължили да го спомене в заглавите-ок не обвиняваме никой,ама да се пусне още една тема само и само да се спомене,че видиш случайно ако си сляп или не можеш да четеш,снимките били правени със Сони.Еми айде стига вече,не сме олигофрени и тъпанари,можем да четем.И веднъж като ни се каже и прочетем разнираме,че е снимано с тази марка и тя спонсорира автора-еми достатъчно е.Защо трябва толкова да се насилват нещата и толкова да ти се боде в очите едно и също.Веднъж е достатъчно,ама не хиляда теми и плакати Сони та Сони.Това ни издразни,начина по който се прави рекламата,а не че еди кой си снима с еди коя си марка.Напълно достатъчна си беше първата тема,видяхме заглавието един път Сони,видяхме логото на плаката втори път Сони,кому беше нужна още една тема съставена от едно изречение,от което половината са модели Сони?Това искаха да кажат колегите преди мен,това искам да кажа и аз.

П.П Жалко,че заради такива глупости Алекс си изтри снимките от профила...



Публикацията е редактирана (04-02-13 17:48)

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: TPECHAT   
Дата:   04-02-13 17:51

има продуктово позициониране - като навякъде другаде

сони имат нужда от реклама, защото правят боклуци като цяло

нема кво да се нервиш [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: mcnicko   
Дата:   04-02-13 19:23

alphatier [smilie24]

От както е пусната темата качих 5 кила да ям пуканки! Продължавайте в тоя дух, но аз искренно поддържам мнението на alphatier!

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: stoikovv666   
Дата:   04-02-13 19:32

SONY

http://www.alphaforum.net/forum/download/file.php?id=7475&t=1


make.believe [shtrak]



Публикацията е редактирана (04-02-13 19:36)

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: ZENON   
Дата:   04-02-13 19:37

След като Сони са отделили някой лев за изложба, очаквам същото и от другите представители на фототехника в БГ.
Лично аз много се зарадвах на презентациите миналата година в Синтезиса.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: mugen   
Дата:   04-02-13 19:56

Автор: pabadjiev
Дата: 02-02-13 14:23
Само за сведение - всички снимки на портретната ми изложба, която се открива в понеделник 04.02 са направени с фотоапарати Sony А900, А700, А500, А200, А100, HX-1 и особено много (последните) с Nex F3 и Nex-6




Интересно каква е тая реклама на отдавна несъществуващи модели. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: Vekov   
Дата:   04-02-13 20:05

Заяждане на дребно. Вуте добре, ама ...

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vikitovikito   
Дата:   04-02-13 20:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: kadans   
Дата:   04-02-13 21:36

Не мен ми беше много полезно да видя снимки на хартия от Некс, защото няма къде да с видят, а ми се иска да си купя. Полезна тема и хубава изложба. Благодаря много!

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: джъмбо   
Дата:   04-02-13 21:44

от Сони освен бананите ми обещаха и ананас... договорих го преди 2 часа [cool]
а да... от Сигма ми обещаха печени киселици

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: pefoto01   
Дата:   04-02-13 22:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: sd   
Дата:   04-02-13 23:44

Потвърждавам!!! [smilie5] [smilie5] [smilie5]

За следващия месец сме осигурили за Джъмбо 2 кила печени киселици, за да забрави за Никон, Сони, Пентакс и секви други марки и да се прави на Сигмаджия. Офертата е валидна и за всички многознайковци на тема фотографска техника - 2 кила печени киселици на месец и потупване по рамото ако направят изложба.

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: sd   
Дата:   04-02-13 23:46

а изложбата на бат Петьо беше хубава! Много хубава!

Честита поредна изложба Петьо! Да ни радваш с още много поредни изложби!

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: vagar   
Дата:   05-02-13 08:55

Изложбата си струва; определено; а с какво са заснети портретите вай е третостепенен въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: joyride   
Дата:   05-02-13 10:26

Единственото значение на техниката в случая е, че показва как могат да се правят великолепни портрети дори и с най-нисък клас апарати. Техническите характеристики помагат, но далеч не са основното; идеята и творческия поглед са най-важни...

Много добра изложба!

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: arris   
Дата:   05-02-13 10:42

Голяма драма с тази реклама на SONY! Никона и Канонаджиите сън не могат да спят!

Дай боже скоро да реализирам и своя изложба. На която ей така на пук на маниаците на конкурентни марки ще на треса голямо лого на Pentax! [cool]

Евала за изложбата,техника Сони в комбинация с качествен фотограф е в състояние да направи шедьоври. Същото разбира се важи и за останалите марки. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: Digitalgab   
Дата:   05-02-13 10:46

Нисък клас а? На кьоравите всички класове са им ниски.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: stoikovv666   
Дата:   05-02-13 16:23

Покаже някоя снимка от изложбата, за тези които нямаме възможност да дойдем, макар и да ни се иска. [smilie7]





SONY

make.believe

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: джъмбо   
Дата:   05-02-13 16:36

аз мисля на моята изложба да натреса себе си като лого [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   05-02-13 16:38

[smilie18]
И като воден знак на всяка снимка



Публикацията е редактирана (05-02-13 16:38)

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: DonBasilio   
Дата:   05-02-13 18:26

Днес към 16.15 часа минах и видях изложбата.

Тази изложба си заслужава.

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: mcnicko   
Дата:   05-02-13 19:05

А тези които не снимат със Сони трябва ли да ходят или входа е само след доказване с документи, фактури и касови бележки, че влизащия притежава продукт на фирмата?

Отговори на това съобщение
 Re: За всички, които снимат със Sony
Автор: stoikovv666   
Дата:   05-02-13 19:09

2мин. реклама,излизам за една цигара [smilie7]

SONY

make.believe



Публикацията е редактирана (05-02-13 19:11)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »