Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сигма нов 30 1.4 за APS-C
Автор: hotsnail   
Дата:   30-01-13 01:27

да не си минал на по-малък дивеч? мухи, водни кончета и мравки

Отговори на това съобщение
 Re: Сигма нов 30 1.4 за APS-C
Автор: PampersXXL   
Дата:   30-01-13 02:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сигма нов 30 1.4 за APS-C
Автор: mitku   
Дата:   30-01-13 10:19

Е, по-смислен, по-смислен... колко да е по-смислен 35/1.4? Зависи от цената. 35/1.4 Цайс е почти 3К лв., Никор-а е 3.2K лв., Цанон-ския и той е там някъде - 3.25К лв., пък макар и да са ФФ. [smilie8]
Тази евентуална нова Сигма 30/1.4, като за кропка, ако я постегнат стабилно като качество (за разлика от старата, която на мен хич не ми харесваше [smilie25] ), но без да надминава старата по цена, т.е. да не преминава 1К лв. - би станала доста приличен избор... но ме съмнява. Сигма нещо много са се взели на сериозно в последно време и слагат цени все едно, че са истински производител на обективи. [smilie18]
По-скоро ще й шибнат някоя цена от 1.3К лв. (едва ли дори и те биха се пуснали по-нагоре), което ще си я държи по рафтовете. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Сигма нов 30 1.4 за APS-C
Автор: vanquished   
Дата:   30-01-13 10:24

PD,какви сигми те гонят, нали Фуджи щеше да си взимаш? [smilie8]



Публикацията е редактирана (30-01-13 10:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Сигма нов 30 1.4 за APS-C
Автор: sirkhann   
Дата:   30-01-13 12:13

За мен тия са пълни пуяци да ги мързи да сложат един гумен пръстен отзад на байонета и под фокусния пръстен. Един DX 35/1.8 за 400 да може да има такова нещо, а само спортната оптика на Sigma да е с такива екстри e супер тъпо. Човек да го е страх да снима в дъжд, сняг, пясъчни бури, урагани, торнадо, метеоритен дъжд... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Сигма нов 30 1.4 за APS-C
Автор: vgramatikov   
Дата:   30-01-13 20:18

Фуджи друг път :) Вече имаме 30 1.4 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Сигма нов 30 1.4 за APS-C
Автор: vanquished   
Дата:   30-01-13 22:26

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »