Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Поздрав за Давид
Автор: pumabg   
Дата:   21-01-13 21:18

Гледам този хубавец нещо почна да нарежда.. Явно се е вживял за някой, който най вероятно не е ...
Ходи упорито под снимките ми пък и не само моите и твърди, че едва ли не сме някакви измамници..
На Христо Пешев снимката, 1-ва моя , 2-а моя
Е аз ше пусна двата сурови файла, Роу 1 , Роу 2 въпреки, че това няма да промени нито него, нито цялостната ситуация за съжаление..
Като се замисля не виждам смисъл и да ми се извинява.. Умните хора не повтарят никога една и съща грешка а той я потретва, таааааааа ........ Ще го поздравя!
Ето с тази песничка Цък..
 Re: Поздрав за Давид
Автор: HP   
Дата:   21-01-13 21:25

от скука прегледах посочените снимки-ами честно казано "този хубавец" не се заяжда, а се заяждаш ти. Човекът съвсем нормално и аргументирано задава въпрос и изказва подозрения, но никъде не твърди, че е прав, а и ти никъде по човешки начин не го убеждаваш, че греши, а открито се заяждаш.
И въобще защо е тази тема ?
 Re: Поздрав за Давид
Автор: autosvet   
Дата:   21-01-13 21:30

Пума ти пък си много докачлив ... опитай се да водиш диалог по по-нормален начин.
От какъв зор се занимава форума с това?
 Re: Поздрав за Давид
Автор: pumabg   
Дата:   21-01-13 21:31

Сещам се за един лаф.. Абе нека кажат, че сестра ти е курва, пък ти после обяснявай, че нямаш сестра... Та и тук така..
"Изказал подозрения" звучи хубаво наистина..
 Re: Поздрав за Давид
Автор: pumabg   
Дата:   21-01-13 21:33

autosvet - Ами смятам, че е редно, когато някой ме обвинява в лъжа на публично място да му отговоря пред същата публика!
 Re: Поздрав за Давид
Автор: gogzy   
Дата:   21-01-13 22:10

Първо държа да отбележа, че не познавам нито един от двамата фотографи. Но това си е чисто заяждане. "Само на мен ли окото на тоя картал изглежда неестествено" - аланкоолу, къде си ти, къде съм аз. Г-н dave, тези които разбирате от птици се броите на десетте ми пръста на едната ръка. Останалите 99,9999 % от нас, простите неумейци не ги знаем тези работи и се възхищаваме на хубавия кадър. За нас простолюдието е важно насладата от красотата която заснемате Вие, богоизбраните и не ни интересува дали птицата е с астигматизъм или фламингото е рядък вид хобит. Пък ако толкова държите да избистрите окото на крилатото или наследствено късокрако е онуй розавото, отворете си тема и обсъждайте, ще я следя с интерес. Лека вечер.

 Re: Поздрав за Давид
Автор: Tantris   
Дата:   21-01-13 22:23

22. dave
(17.10.2012 09:13) Само на мен ли окото на тоя картал изглежда неестествено малко и странно различно?
Обикновено изглеждат иначе и са доста по-големи, като в тази снимка напр. Или пък бъркам вида и това не е Aegypius monachus :?

26. dave
(20.01.2013 19:29) Май си имаме нов вид - пигмейско фламинго на предем план :)

------------------------------------------------------------

Пума, верно не си у ред. Аз намирам постовете като опит за сближаване, не за подриване на авторитет.
 Re: Поздрав за Давид
Автор: pumabg   
Дата:   21-01-13 22:29

Явно си доста наивен.. [smile]

 Re: Поздрав за Давид
Автор: Tantris   
Дата:   21-01-13 22:32

Са ако се окаже, че снима с канон, мога и да повярвам, че има някаква конспирация[smilie18]
 Re: Поздрав за Давид
Автор: gogzy   
Дата:   21-01-13 22:33

29. dave
(20.01.2013 21:12) По-добре му оправи размера, да ти кажа.

???

Повод за по ракийка???
 Re: Поздрав за Давид
Автор: pumabg   
Дата:   21-01-13 22:37

gogzy [smilie24] [smilie5]

 Re: Поздрав за Давид
Автор: Siluet23   
Дата:   21-01-13 22:41

уууууу най после някой да докаже снимките си с рав-чета [smilie18]

Мартине схемата е следната: пишеш под снимката "без обработка" и няма да имаш грижи .. това е схемичката да излъжеш целио форум ...

ама като гледам кадрите ти са истински доказано [smilie24]
 Re: Поздрав за Давид
Автор: krina   
Дата:   21-01-13 22:46

`Чета на картала окото не било където трябва,на фламингото било от расата на пигмейте ей ало научете ги тия птици ......
 Re: Поздрав за Давид
Автор: Tantris   
Дата:   21-01-13 22:56

Сори Пума, сега прочетох и другите му заяждания - явно нещо се е вживява като Шерлок Холмс.
 Re: Поздрав за Давид
Автор: Tantris   
Дата:   21-01-13 23:00

Бе що се заяждате? То бил наш dave[beer] И снима с D800Е[smitten]
 Re: Поздрав за Давид
Автор: johnny_fx   
Дата:   21-01-13 23:13

Пак ли птичарски драми бре. [smilie23]
Абе една шепа народ сте де снимате пилета и все ще намерите за какво да се чепкате. [smilie8]

 Re: Поздрав за Давид
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-01-13 23:30

Аз не намирам постовете на Дейв за лоши или написани с лоши мисли.[beer]

Пума мисля ,че тук преигра малко и темата ти не е основателна.

Аз имах само един човек който ме дразнеше от сърце и отдавна съм го игнорнал та вече нямам проблеми с него.
 Re: Поздрав за Давид
Автор: swan_   
Дата:   21-01-13 23:35

Абе забележките на dave са тънко иронични, па не знам. Сега дали пумата преувеличава е друг въпрос.
 Re: Поздрав за Давид
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-01-13 23:37

Иначе за автори в уайлдлайф фотографията ,които искат да са и играят като таква който не са..БОЛ... [smilie7]

Тва си е типична Българска черта. До оня ден снимахе с сапунерки синигери ся станахме големи фотографи.... [smilie7]
 Re: Поздрав за Давид
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-01-13 16:28

Аз не мога да ви разбера защо не можете да се разберете нормално?! Какво е това его?

Имал съмнения изразил ги. Ти пък му обясни нормално какво е положението и точка.


Най-големите простотии се сътвориха от уайлдлайфърите дето уж би трябвало да са добри и спокойни хора защото имеят да се наслаждават на красивото в природата.

А то...


Това, че фламингото ти е по-малко е видно много ясно, но си е нещо напълно нормално защото при тях има голяма разлика в размерите при мъжки и женски индивиди. Можеше да му го обясниш без да пускаш тема.
 Re: Поздрав за Давид
Автор: ivanikova   
Дата:   23-01-13 17:15

Щом не искаш никой да не ти пише под снимките...ами много просто-не качвай!!!Според мен също dave си пише съвсем нормално!!!
 Re: Поздрав за Давид
Автор: mardraum   
Дата:   23-01-13 17:41

Не се нервирайте за глупости :)) По добре да има въпроси, за да става диалог:)
 Re: Поздрав за Давид
Автор: Georgi_Kocakov   
Дата:   23-01-13 18:47

Пумо, пак ли ще правиш интриги,гледам , че и в темата на Шоти си заложил мини[smilie5] Бих защитил приятеля Давид, но не мога да му отнема удоволствието сам да го направи. На първо време провери дали има частна казарма и побързай да се запишеш даже и да е платена.Бъди мъж и не реви без повод, взимай пример от мен, Светльо обяви цялостното ми творчество за фалшиво, а аз не ревах[smilie5] . Зафето е баш орнитолог, той обясни точно причината за разминаването с половия диморфизъм при фламингите. Така , че причината е ясна. Пак си велик, пак си прекрасен, нема страшно!

Веси,не си се отървал от мене, гласувам ти редовно, само дето не мога да пиша под снимките ти. Вземи ми махни бана щото не мога да ти се подмазвам свободно, а ти гласуваш за мои снимки, не е като да не гласуваш.[smilie5]
 Re: Поздрав за Давид
Автор: Georgi_Kocakov   
Дата:   23-01-13 18:53

Щом не искаш никой да не ти пише под снимките...ами много просто-не качвай!!![smilie24]
 Re: Поздрав за Давид
Автор: Siluet23   
Дата:   23-01-13 19:28

"Пумо, пак ли ще правиш интриги" ха ха ха

Жоре ти цяла тема пусна от 1000 поста за Пумата и не посмя да му кажеш името даже а сега щял бил да защитавал Давид ..немаше да пиша но понеже името ми бе споменато само ще отбележа че когато посочих част от творчеството ти като фалшиво ти не рева .. по скоро и двамата с давид ревахте ..даже си изтри ментетата и започна да качваш нова песен с нов глас ...и ако продължавате да се изкарвате ни лук яли ни лук мирисали невинни като фиданки пак ще си набиете автогол и ще се налага да триете кадърчета ..

и честно да си кажа ако такива са последствията от казармата като гледам в какво ви е превърнала се моля да я изтрият от историята даже ....

повечето които не са в тиража ще си помислят че Пумата преувеличава .... може да е сякъв ама равчета показа ли? показааааа

нищо лично [beer] и между другото това " без обработка" някаква нова версия на шопа ли е ?


аидееее и тая тема отиде [smilie18]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.