Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Айде малко и за модните фотографи
Автор: pepi34   
Дата:   11-01-13 04:49

Тука се заформи един типично български спор. Никой не казва нищо лошо за БГ фотографите. В същата сфера ( модната) има много сериозни имена. Никола Борисов . Но у наше село вече за реклама не се плаща и те отдавна се преселиха зад граница. Пък и не съм чувал точно великите да правят семинари. А моето предложение не цели да омаловажи нечии труд или успехи, а да покаже друга гледна точка. Ние знаем колко сме велики, обикновено когато Български автор прави семинар другите казват " Тоя не е нищо особено, това го знам" . Ако е чужденец, първо е скъпо, после разбирачите пак си знаели. Обаче да ви кажа какво научих преди 7г от един известен руски фотограф.Същият има училище по фотография но посещава почти всички фотографски семинари на чужди, а и някой местни фотографи в Русия. А наскоро посети и един на негов ученик. Може би щото не знае да снима, или кой знае........
А и не намирам нищо лошо автора да не ви допада. И на мен половината от снимките на 1ва страница не ми допадат, но ще приема, че не разбирам от изкуство.

Отговори на това съобщение
 Re: Една тема и за модните фотографи
Автор: ilchoni   
Дата:   11-01-13 11:44

pefoto, целта на горния ми пост беше само и единствено от любопитство да разбера кои български фотографи /тъй като няма как да познавам всичките/ правят нещо толкова добро колкото Олег, че даже и по-добро. Въобще няма място тук за сарказъм, още по-малко в тема като тази, в която Пепи, очевидно, се опитва да помогне на заинтересованите да получат опит и знания от чужд фотограф на такова ниво.
Очаквам извинението ти и друг път недей скача така крайно със заключенията си [beer] [smilie25]

Пепи [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една тема и за модните фотографи
Автор: pefoto01   
Дата:   11-01-13 14:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една тема и за модните фотографи
Автор: ilchoni   
Дата:   11-01-13 18:42

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една тема и за модните фотографи
Автор: pefoto01   
Дата:   11-01-13 22:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една тема и за модните фотографи
Автор: pepi34   
Дата:   08-02-13 15:15

И последно не стана ясно има ли интерес или няма, че да си пускам рекламна тема в заглавието и да организирам идването? След анализа на ситуацията и разговор с фотографа се стигна до следните изводи - група не повече от 25 души, цена Българска ( малко по скъпичко от БГ авторите), семинар(уоркшоп) за 2 дни. Предполагаеми дни - средата на април. предполагаемо място - София.Като дни от седмицата, все още не ясно, може и събота неделя, може и делници, както решат желаещите. Заинтересованите пишете, за да знам колко сте и да пускам ли рекламна тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Една тема и за модните фотографи
Автор: stardriver   
Дата:   08-02-13 17:32

Аз имам желанието да посетя семинара, но дали ще имам финансовата възможност тогава е друг въпрос [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »