Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Олимпус: радостна новина!
Автор: Jankoff   
Дата:   14-02-13 16:25

Аман от слухове, аман от опровержения на слуховете, бе, Олимпуууус! [smilie9]
Просто направете Е-50 и/или Е-650, и толкова!
И, както правилно посочва hotsnail по-горе, без мурафети!
Просто да е с новия сензор и новата стабилизация, и да повтаря всичко друго от Е-30 и/или Е-620!
Докога ще чакаме да се натуткате? [smilie11]
Или да разпродавам, а?


Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус: радостна новина!
Автор: Kirilius   
Дата:   14-02-13 19:33

rorus и pstoev [smilie24]

Няма файда от чакане. Дорде излезе новото "перфектено" тяло, да спрем да снимаме ли?

М4/3 системата е насочена предимно към потребители, които СЕГА навлизат в апаратите със сменяема оптика, т.е. такива които нямат драми с поддръжката на старите обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус: радостна новина!
Автор: Jankoff   
Дата:   14-02-13 20:43

Kirilius: "М4/3 системата е насочена предимно към потребители, които СЕГА навлизат в апаратите със сменяема оптика"

А ние с прекрасните "стари" обективи да духаме супата - според епохалния израз на Чичовото - нали!

Аз имам три тела 4/3 с 5 обектива и едно тяло микро4/3 с два обектива. Доволен съм от всичките. Какъв е проблемът да поддържам и двете системи - при положение че 4/3 обективите вървят на микро4/3 телата, макар и с бавен фокус? Никакъв. Но и не виждам какъв е проблемът Олимпус да направят още едно тяло за 4/3 или комбинирано за 4/3 и микро4/3. Но без мурафети с падане на светлосилата! Обаче те продължават да се туткат!?!?!? [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус: радостна новина!
Автор: the_cat   
Дата:   28-02-13 17:14

Нидейти рива, скоро идва Е-7


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »