Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: hotsnail   
Дата:   26-12-12 23:55

Абе един познат от синтеза каза че вървяли като топъл хляб Фуджитата. Човека не му се вярваше, че толкоз скъпа система се продава добре.

Предполагам не е случайно, че имат цялата Х система [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: victory13   
Дата:   27-12-12 00:02

не са 2... около 10,12-ти ходих до синтезиса, и ме записаха с идеята да ми се обадят когато дойде... днес се обадиха [cool]
няма да споменавам другата наша голяма фирма, посетена същия ден, в която обещаха "утре ще ви се обадим с оферта за доставка"... утре още не е настъпило [smilie25] ...
ако се зададе въпроса в синтезиса, може и да го доставят за оглед в провинцията[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: pefoto01   
Дата:   27-12-12 00:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: simbon4o   
Дата:   27-12-12 00:41

Тия резултати от C1 конвертора са вече друго нещо! Нищо общо с бозата до момента!

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: victory13   
Дата:   29-03-13 16:22

ще повдигна темата с идеята да спестя някой лев, обаче само на андроид потребителите /може да има и за други потребители, подобни приложения/...
ако се нуждаете от жичен дистанционен спусък, просто си купете метър и половина кабел 3,5мм жак към 2,5мм жак /или отново 3,5 и преход към 2,5 за 70 стотинки от конрад/ и си свалете безплатното приложение dslr remote... вече имате дистанционен спусък, тайм лапс, хдр и дълга експозиция... обща сума къде 2,50 лв [smilie18]
на фокус [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: didesignbg   
Дата:   29-03-13 16:38

Предполагам че просто окъсявайки ги ще получиш същият резултат и без андроида [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: victory13   
Дата:   29-03-13 16:40

е не ми отнемай минутката слава[smilie18] [smilie18] [smilie18] ... как ще се разбере че имам андрид иначе /та макар и румънски [smilie18] /
иначе си прав да... и така става май [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: krist   
Дата:   29-03-13 17:14

за аудио-жакове ли иде реч, и как с просто окъсяване ще получиш дълга експонация например?[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: hotsnail   
Дата:   29-03-13 17:21

с дълго окъсяване май [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: victory13   
Дата:   29-03-13 17:40

Да, за аудио жакове говорим[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: vanquished   
Дата:   29-03-13 20:18

Що не каза по-рано, вече се обзавдох с жичен спусък.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: didesignbg   
Дата:   29-03-13 22:41

Е, че жичния е супер, много по-красив е.
Иначе за работа идеалният вариант е такъв с интерваломер, за късмет каноните (че и бая други апарати) масово ползват такъв стереожак, та са и евтини. Какво неясно има по стереожака центърът е затвор, средата аф, а крайният маса. Ако искаш може с двустепенно ключе, ако искаш може и с превързани кабели...

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: hemilio   
Дата:   30-03-13 10:23

Много се запалих по това Фуджи(X-E1) [cool] [cool] [cool] [cool]

Най вероятно ще сменям системата [smile]

Май месец ще ходя в Щатите и мисля да се обзаведа [smile]

Искам обаче да го видя на живо,но в Бургас-няма къде [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: victory13   
Дата:   18-04-13 11:12

Аз си пиша оттатък, ама понеже опита ми е само на Х-Е1, ще допълвам и отсам за строго профилираните потребители [cool]
в следствие на това става ясно че в ръчен и приоритет на скорост режими може да синхронизирате до 1/250...
Също така силно може да прецизирате и оптимизирате фокуса чрез промяната на големината на зоната за фокусиране... Настройката по подразбиране е средно положение, като е възможно да намалите в 2 степени и да увеличите също в 2 степени зоната на фокусиране [cool]
Това обаче не се отнася за увеличението в режим на фокусиране с ръчни обективи... но така или иначе в този случай зоната е достатъчно огромна [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой в БГ с Fuji X-E1
Автор: hemilio   
Дата:   18-04-13 11:43

това е много добре! [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »