Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: за измамените и измамника
Автор: PeterA   
Дата:   29-11-12 15:46

Те и адвокатите са едни адвокати..... [cool] Да не ти се налага да ги ползваш!!!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: tonyboy79   
Дата:   29-11-12 15:49

Бах и аз са зарибих. Тва е 3-ти сазон нали???

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: guesswho-8   
Дата:   29-11-12 15:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: tziko   
Дата:   29-11-12 16:12

agrodemon, като не ме познаваш и не знаеш за кви случай говоря, как стигна до извода, че съм свел пораженчески глава? Само ще ти кажа, че половината МВР е с вързани ръце, а останалите са в играта. 90% от мошениците плащат голям % на полицаи, прокурори и т.н. които губят доказателства, протакат дела, не се явяват и т.н. Пожелавам ти никога да не разбереш за кво говоря.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: imitev   
Дата:   29-11-12 16:15


Жесху - кой твърди че в БГ има гражданско общество? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: tziko   
Дата:   29-11-12 16:18

Кво гражданско общество? Тези граждани дето работят в МВР, НАП, Митница и т.н. да излязат да протестират срещу себе си, че не си вършат работата? Нали първо трябва да се усетят, че докато не си мръднат пръста и не си спазват правилата, тая няма да я бъде, че после вече могат да протестират срещу някого/нещо

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mitadoc   
Дата:   29-11-12 16:20

Принципно на нашата полиция не вярвам,от 2 години ми мотат разследването с откраднатото ми озвучение в колата.Сумите не бяха малки(над 1000 лв),но те казаха,че били дребни работи и не можело да се намерят извършителите,както и нямало как да се проследят вещите,независимо,че имах серийни номера,фактури за придобиването им,с които доказвах и реалната им стойност,но нейсе.Имам,не само от тази случка,негативно отношение към нашата полиция,но то е заради манталитета на хората,които работят в нея.Той не може да се промени.



Публикацията е редактирана (29-11-12 16:44)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: tziko   
Дата:   29-11-12 16:27

Едно е да рискуваш когато за застрашени живота или семейството ти, друго е като са те ощипали няква сума колкото и да е голяма. Отделно като видиш, че си поредната пешка, паднала заради продажния цар, се замисляш дали е по-добре жив без пари или умрял за справедливост.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   29-11-12 19:21

Кардин,нещо ново по случая? има ли светлина в тунела?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Orlin   
Дата:   29-11-12 19:49

Проба, проба... още не са я затворили темата, та да пиша и аз.
От трите сезона на сериала става ясно следното:

1. Има хора, които действат необмислено и ако попаднат на тарикати ги измамват. Вярно е.
2. Има хора, които винаги са нащрек и никога не дават нещо, ако не са 144% подсигурени. Че и тогава може да откажат. Вярно е.
И двата типа хора са си нормални, свестни и не бих ги обвинил за това че са такива, каквито са.

Ненормалното е, че има и трети, които не са страна по случая, но много обичат да обвиняват пострадалите затова че са пострадали, готови са (поне на думи) да потопят във врял катран тези, които са нарочени за измамници. Те са склонни да заподозрят всички, барабар с публиката като част от една световна конспирация, продуцирана от илюминатите и проведена брилянтно от ционистите с едничката цел да се отнеме един фотоапарат и няколко обектива.

За съжаление в трите теми има много "ненормалници" от третия тип, които предъвкват темата, изплюват я за да се порадват на балончетата на слюнката и пак я лапат, за да видят не може ли да подъвчат още малко. Жалко е, че сред тях има и познати имена.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   29-11-12 19:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-11-12 19:58

Orlin, какво не ти хареса интригата така и не разбрах[smilie11]

Аз пък си ми е кеф да я следя и си го признавам! [smilie5][smilie18] [beer]

...нещо стана скучно накрая, добре че се обади да убиеш тишината![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Orlin   
Дата:   29-11-12 20:09

Ами и на мен ми е интересно. Интригата е реална, не е сценарий, пищовите които гърмят са истински и знаеш, че не се прави за публиката, като предаването, заради което не гледам Телевизия Нова.

Точно заради това трябда да сме по-премерени в думите си, защото това не е спектакъл и тук думата прави дупка. Не е редно да си правим гаргара с реални хора, които имат реални проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: ElBandido   
Дата:   29-11-12 20:10

Кардин още ли е без апарат ?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: guesswho-10   
Дата:   29-11-12 21:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Orlin   
Дата:   29-11-12 21:06

Първо с фантоми не говоря.
Второ, ще направя изключение :)

Да, има много хора, които вземат нещо от някого с цел да го преотдадат на друг и това е нещо нормално. Пусни търсене в Гугъл по ключова дума "банка".

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: guesswho-10   
Дата:   29-11-12 21:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   29-11-12 21:11

Което е хубав повод за преосмисляне на отношението ни към законните измамници.[smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: cardin   
Дата:   29-11-12 21:13


Автор: ElBandido
Дата: 29-11-12 20:10

Кардин още ли е без апарат ?

Още нямам нищо, ако има някаква развръзка ще пиша.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-11-12 21:15

Оправих ме наивниците, мошениците, полицаите, сега е време и на банките... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-11-12 21:16

cardin, добре! Пиши!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: guesswho-10   
Дата:   29-11-12 21:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-11-12 21:19

ElBandido написа:

> Кардин още ли е без апарат ?


Май е време и той да си потърси под наем? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   29-11-12 21:20

Далавера е...

















































































ако си банка.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Orlin   
Дата:   29-11-12 21:29

Ми честно казано - вероятността да се овътриш, ако действаш безрасъдно с банките не е много по-малка.
Сравнението с Югоагент и Първа Частна Банда има резон - когато няма ясни правила, алчността и прекалената доверчивост карат хората да губят чувство за реалност.

Имам основен принцип - да не давам назаем нещо, което да не мога да прежаля.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »