Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: за измамените и измамника
Автор: Mogila   
Дата:   29-11-12 01:02

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 01:05

кардин си прави екскурзия до замъка на Дракула в Румъния...
На третия ден от екскурзията, снимката е приет с анални разкъсвания в пирогов. Кардин се връща на шестия ден. Прибират го, разпитват го, и го пускат, щото официално не е бил в БГ.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   29-11-12 01:14

Кардин, не е печен бандит, повярвай ми че тези неща ги разбирам!
Иначе замъка на Дракула във Бран е готин, препоръчвам го на всички!



Публикацията е редактирана (29-11-12 01:17)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 01:17

кои неща?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   29-11-12 01:21

Че точно така ще се развият събитията и накрая кардин ще дължи пари на снимката!


Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 01:29

Мен ако питаш, полицаите ще знаят много добре за какво става въпрос и няма да си мръднат пръста.



Публикацията е редактирана (29-11-12 01:35)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 01:34

Иначе е факт, че съществува събираемост на задължения, и то не много законна... Дори властта я толерира, защото върши част от работата...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   29-11-12 01:49

Не искам да споря със теб, имам достатъчно опит във тези неща. Просто се опитвам да предпазя кардин от необмислени действия и продължавам да мисля че доверието е благодетел (не е балъщина) и че псевдо тариката снимка си заслужава порицанието, защото името и достойнството не се отценяват със така направените пари.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   29-11-12 02:02

Това че полицайте няма да си мръднат пръста изобщо не е вярно, явно не знаеш че те се отценяват по разкрити престъпления предадени на до съдебно производство, а втория вариант си плаче да го разбридат за един ден и във случая ще се работи не от икономическа а от криминална полиция!



Публикацията е редактирана (29-11-12 02:05)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: imitev   
Дата:   29-11-12 07:47


Емо къде живееш?

И как се очаква полицаите да му върнат парите?

Те ще констатират и после на съд...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: GOSPODIN   
Дата:   29-11-12 10:13

emo1 , да ти кажа ли, как "разкриват" и приключват подобни преписки? Откраднаха ми скъп смартфон преди 2 години и им дадох всички данни и IMEI, както и последното позвъняване към телефона, защото още не бяха извадили моята сим карта. Получих изкривени и досадни физиономии в рпу-то и след жалбата се минаха 2 дена и ме извикаха да ми кажат, че им е забранено да дават за проверка IMEI на телефон, както и да засичат обаждания към него, защото не е извършено углавно пресъпление с отвличане или убийство. Бях потресен и не подписах, че съм съгласен да приключат преписката. Не се занимавах повече, но за мен дребните или маловажни случаи , както ги наричат не се разглеждат изобщо или се имитира дейност. Ходят до близките заложни къщи и "проверяват" за крадена стока- това и аз мога да го направя.

Както и да е, човека вероятно се прости с апарата си, но дано да може да си вземе парите, което също е съмнително.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: tziko   
Дата:   29-11-12 10:41

Някой някъде беше писал, че не била държавата виновна[smilie23] Да за конкретния случай не е виновна, но ако поне малко си вършеха работата МВР и съда, такива неща щяха да са намлели значително, поста на GOSPODIN го доказва. Мошениците си остават безнаказани и продължават да вилнеят със стаж и още по-богат опит, вместо да лежат по затворите, на мястото на неграмотни цигани откраднали кокошка за да се нахранят. Познавам много пострадали хора от измами и от кражби, аз също потънах с голяма сума и никво възмездие за извършителите във 100% от случаите, дори когато дееца ясно се знае кой е, къде е и т.н. [smilie23]

Живеем в държава - рай за престъпници![smilie23] Какво очаквате?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   29-11-12 11:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: uri64   
Дата:   29-11-12 11:24

Нали за това на Карден му казваха да отиде в първо в прокуратурата...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   29-11-12 11:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: peter_m   
Дата:   29-11-12 11:36

То вече станало "утре" [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   29-11-12 11:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: guesswho-7   
Дата:   29-11-12 11:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mmjm   
Дата:   29-11-12 11:50

Може би, ако се пусне жалба и последните и редове изглеждат така:
копие до министъра на вътрешните работи;
копие до "Господари на ефира";
копие до "Хрътките";
копие до в .... и т.н. има шанс и да раздвижиш полицаите.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   29-11-12 12:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mmjm   
Дата:   29-11-12 12:21

Говорех за по-големи суми, като дискутираната в началото.
Първо се пускат копията с препоръчани писма и се пазят разписките. В никакъв случай не отиваш сам в районното, тъй като след прочитането на жалбата има голяма вероятност дознателят да е изнервен ( най-вече от последните редове). Приготвяш се следващите дни полицаите да те висат, като че ти си сбъркалия, през това време държиш връзка с медиите до които си писал. И след доста скъсани нерви имаш шанс за успех.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mitadoc   
Дата:   29-11-12 12:43

Брей,2 години не влизам тук и какво да видя днес?Разиграла се драма.Доколкото разбирам - някой си е дал техниката назаем,после са му я бавили и са му платили само за първоначално уговорения период.Друг пък е изгорял по подобен начин с много по-скъпа техника и още не му е върната,така ли?

По първия казус....гледам всеки си праска мнението,да го сложа и аз.
Та,Лиончето е решил да изкара малко пари без данъци(считай без договор,който да го пази за всеки случай,но и да бъде обложен за дохода си от наема) и се жалва,че са му забавили техниката.Аз ти казвам - цяло чудо е ,че са ти я върнали.Къде имаш черно на бяло документ,че си дал нещо на въпросното лице?Жалваш се,че техниката ти е преотстъпена на трети лица.Къде си написал в договор,че техниката е дадена в определен срок и може да бъде експлоатирана само по договорен и подписан от наемателя и наемодателя начин?И с какъв акъл даваш изобщо нещо на непознат човек,без никаква документирана подкрепа за всеки случай?

И още нещо...ако някой дава светкавица под наем,че моята изгоря,да ми се обади,но да не очаква да му я върна![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: agrodemon   
Дата:   29-11-12 14:40

@GOSPODIN
@tziko
@pefoto01

Това, че нямате юридическо образование не ме дразни, нито факта че просто сте се оставяте на полицаите да ви разиграват, подразни ме това, че налагате вашата пораженческа и невежествена позиция на другите.[smilie9]

Има адвокати, като не можете да се оправяте сами намерете си адвокат. Ако не ви се дават пари за адвокат пишете жалби до прокуратурата и до началника на съответното РДВР, не се оставяйте да ви манипулират и разиграват!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: imitev   
Дата:   29-11-12 15:23

Аде и адвокатите изкараха кинти от нещастието на човека[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   29-11-12 15:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »