Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: за измамените и измамника
Автор: Jim__Beam   
Дата:   28-11-12 16:26


.. Да яде и пие със сламка ........ нали това имаш предвид НР ... [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: HP   
Дата:   28-11-12 16:28

бе кво бе, то бива бива изверг, ама тоя минава всякаква граница

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Myth   
Дата:   28-11-12 16:30

Автор: peter_m
Дата: 28-11-12 16:16

Ми ... взимай му парите и приключвай [smilie8]



Как да му ги вземе, като оня ги няма, а и да ги има, няма да ги даде, а ще падне същото размотаване, яла утре, днес трябваше да ми платят, утре ще продам това или онова...
Ся възможно е и snimkabg просто да са го измамили, но държанието му не е мъжко, лъже, увърта, измекярско държание. Да каже честно така и така дадох апарата на тоя и тоя и той не ми го връща, нямам пари... Ама явно не е така, щото и той не казва на кой е дал апарата, не може да си дал апарата и да не знаеш на кой си го дал, нали уж договори, истории, нещо не мога да разбера, баси измамата или измамника... От полицията, направо да го извикат, и...
То вярно май ония де взимат 10% най-добре ще се оправят, може да изяде някой друг шамар, ама няма да е повече и те не искат да си навличат неприятности, ама поне ще върнат техниката или парите.



Публикацията е редактирана (28-11-12 16:37)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: peter_m   
Дата:   28-11-12 16:34

А да си чака техниката, която е незнайно къде, в незнайно състояние ...

Да си действа по договора, да взима парите ... а и нали снимката имаше какво да продаде...

Пък той да си търси този на който е дал техниката ... ако има някакви документи за това ...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: E.Stanev   
Дата:   28-11-12 16:35

Това с пръстените го правят с Париж масово. На мен миналата година на два пъти румънските мангета ми го пробваха. Единия даже го видях как пусна пръстена и после започна да се прави на интересен, че видиш ли току що го е намерил. Мислеше, че ще се вържа (преличах на типичен турист с "големиот апарат"), отпратих го с хубава българска псувня и веднага му светна. Друга далавера, която правят там е играта "тука има тука нема", но го правят африканските емигранти. Докато не гледаш в ръцете на тарикатчето за да се бръкнеш за пари, вече са сменили топчето. Големи хитреци са навсякъде. Човек трябва да си има едно на ум, винаги когато ходи в чужда държава.

Колкото до казуса със снимката, аз отдавна да бях разрешил проблема по вторият начин. В такива заеми щях да го вкарам с някои хора пък после нека си помисли да не им ги връща [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Myth   
Дата:   28-11-12 16:36

Автор: peter_m
Дата: 28-11-12 16:34

А да си чака техниката, която е незнайно къде, в незнайно състояние ...

Да си действа по договора, да взима парите ... а и нали снимката имаше какво да продаде...


Абе има, след толкова лъжи можеш ли да вярваш какво е писал и какво имал. Чиста работа е, палят колата и отиват при първия от веригата на който е даден апарата, той казва какво се е случило и така, все някъде е отишъл тоя апарат, снимката да каже на кой го дал и така...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Myth   
Дата:   28-11-12 16:39

Докато не гледаш в ръцете на тарикатчето за да се бръкнеш за пари, вече са сменили топчето. Големи хитреци са навсякъде. Човек трябва да си има едно на ум, винаги когато ходи в чужда държава.

Не го правят така, още докато бутат кутийките или чашките напед назад взима топчето и го пуска на друго място, като преди това разбира се, се е постарал да видиш къде уж е топчето.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 16:41

по скоро да каже на кой е продал нещата,апарата не е един,едва ли доброволно ще каже,явно е решил Кардин да го съди..дълга и широка,изпусна момента според мен[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: jivkojj   
Дата:   28-11-12 16:47

Апарата го е продал отдавна. Сигурно и парите вече е изхарчил. Това е ясно. Въпроса е сега да си върне парите, което твърде много ме съмнява, защото даже да се стигне до съдия-изпълнител, нищо чудно единствената собственост, която могат да му отнемат, да са джапанките и ризата [smilie23]



Публикацията е редактирана (28-11-12 16:48)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 16:47

ето и препрадка към истинската тема на Кардин,това за тия дето се чудят за кво става въпрос..
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1492906&t=1492906&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 16:49

мдаа,това е най-лошия сценарии,да няма нищо,иначе съм чувал че с тая запис на заповед бързо ставали нещата

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 16:57

Карди,ти сам ли ходи в полицията или заедно със снимката?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: sky-fan   
Дата:   28-11-12 17:49

Много се вживявате. А и май се предоверявате на хората тук.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: atrifonov   
Дата:   28-11-12 18:09

вече ми писна да ги чета тия теми
А Кадрине отдавна всичко щеше да е приключило ако беше слушал какво ти казваха хората, а не да се връзваш на разни мошенници

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: atrifonov   
Дата:   28-11-12 18:12

а и вземи пусни една снимка на този измамник и му кажи името, че да знаем всички- иначе по- добре не ни занимавай

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Myth   
Дата:   28-11-12 18:22

Автор: atrifonov
Дата: 28-11-12 18:09

вече ми писна да ги чета тия теми
А Кадрине отдавна всичко щеше да е приключило ако беше слушал какво ти казваха хората, а не да се връзваш на разни мошенници



Че не влизай да я четеш бре, все едно някой на сила те кара[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ама за снимката и имената си прав.

Де да знам аз все си мисля, че са преметнали и snimkabg ако ако беше пич на място щеше да каже на тоя и тоя го дадох и по веригата да се стигне до техниката той и да го е продал, нали все пак трябва да знае на кого го е продал.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: мителшпил   
Дата:   28-11-12 18:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: didon76   
Дата:   28-11-12 18:50

Явно Снимката държи с техниката и нещо друго Кардин, иначе аз ако бях на неговото място отдавна да съм го показал и имената и личната карта щяха да са тук във форума.


Да основем група във фейса - "Да помогнем на Кардин да си върне техниката от Снимкабг"

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 18:55

абе кофти работа,не знам,лековерния е наказан

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: snimkabg   
Дата:   28-11-12 18:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: didon76   
Дата:   28-11-12 18:58

Ха ето го и него...напиши ТИ!!!Какво го мотаеш човека!!!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 18:58

пускай тото,както ти казах и преди,стращен късметлия си

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: HP   
Дата:   28-11-12 18:59

Прекрасно бе снимка бг, значи утре всичко ще е наред. А защо не си напишеш ти тук имената, та да знаем кой си, така и така си толкова обяснителен.
Трите имена за твоите съфорумци и клиенти ако не са тайна международна

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: peter_m   
Дата:   28-11-12 19:00

Нали договорите изтекоха ... защо не платиш на човека [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: snimkabg   
Дата:   28-11-12 19:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »