Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:02

егати наглеца,зарежи
няма такъв

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: E.Stanev   
Дата:   28-11-12 19:03

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: didon76   
Дата:   28-11-12 19:03

ааааааа ето че имало и "нещо друго"???[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:05

абе на мен за това ми минава през акъла че е fake,не може да има толкова нагъл човек

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: didon76   
Дата:   28-11-12 19:08

Ми то няма граници...за да говори така трябва да има основателна причина или да е fake - аз основателна причина не виждам!!!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: snimkabg   
Дата:   28-11-12 19:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:11

абе добре че си попаднал на кардин,много отдавна нямаше да можеш да пишеш[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: didon76   
Дата:   28-11-12 19:12

не виждам друг освен теб да се забавлява!!и се радвай че не си попаднал на такива като нас защото тогава наистина ще се забавляваме с теб!!!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:14

дори и да си глупак..което доста ме съмнява,това изобщо не те оправдава,понасяш си последствията и край,кво се обясняваш

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Brutalis   
Дата:   28-11-12 19:18

Абе тоя снимкабг има ли нещо общо със snimkabg.com или просто съвпадение на имената? Има разминаване в реалните имена на човека ама знае ли човек вече, то стана ебати турския сериал тука



Публикацията е редактирана (28-11-12 19:25)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: snimkabg   
Дата:   28-11-12 19:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: avasilev   
Дата:   28-11-12 19:22

Ако псувните вече са забранени, дали админа ще има нещо против да казваме ,че "ни се иска да го любим тоя снимката ама много хард".

Това е обществен форум и няма смисъл да с налага по какъвто и да било начин цензура! Ако някой се чувства обиден има си начини законови да си реши проблема! Ако не го устройва има и не чак до там законови със същия резултат! Напълни се с измамници тук ! 800 поста за форума си е за похвала! Факта ,че толкова много хора се заеха с темата и търсят решения на проблема е направо нетипично за нашите географски ширини! Нещата няма да се решат законово или поне не и през следващите няколко години! Тия дела минават по общия ред и ще се чакат и протакат колкото си искаш! Надявам се все пак човека да си върне техниката , не са малко пари ,а и да те метнат по този нелеп начин си е болка за егото!

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: snimkabg   
Дата:   28-11-12 19:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:26

хах,не това не може да е истина,няма толкова нагъл човек[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: peter_m   
Дата:   28-11-12 19:27

да да ... утре [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:29

а ти кво повтаряш,подпсчета,искаш ли да ти доведа хора да ти се подпишат ,квото искаш ще ти подпишат,ма трябва да дадеш нещо де,дето ти май го нямаш



Публикацията е редактирана (28-11-12 19:30)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: sauron69   
Дата:   28-11-12 19:30

Абе снимка, как искаш някой да ти вярва, като във всеки пост пишеш- "спокойно, нещата се движат, утре техниката ще бъде налична". И така всеки ден??? И никога нищо конкретно.То бива, бива наглост, ама това просто е... https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0029.gif

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Myth   
Дата:   28-11-12 19:31

Автор: snimkabg

Кажи бе ........(автоцензура, ама много цензура) що не кажеш и разкажеш, на КОЙ ДАДЕ/ПРОДАДЕ апарата и що не казваш и на човека, нали искаш да се реазреши случая, запалете една кола (вече за кой ли път го пиша) и идете на първия на който си дал техниката, полсе при следващия по веригата и така до последния тая техника не се е изпарила, деба и боклука деба, сори ама не се сдържам, админ ако иска да ме банва или наказва.

П.П. Ако са те метнали, то едно че педалски номер да даваш чужда техника на трети лица под наем ама..., кажи метнаха ме дадох апарата на тоя или на оня, бъди пич поне, какво го въртиш човека и го моташ.

П.П.П. avasilev отдолу е написал много правилно, ако наистина е лошо стечение на обстоятелствата и ти не си имал лоши намерения, ЗАЩО ГО МОТАЕШ ЧОВЕКА и шикалкавиш, като п...а ако искаш нещата да се разрешат, защо криеш дори от кардин на кой си дал апарата, ай пари можеш да нямаш в момента веднага да искараш и да му дадеш, като гаранция, ама кажи го тоя дето теб уж мота бре... пък най-малкото и за всички ще е полезно да го знаят. Как да ти повярва човек и да ти има доверие, че имаш желанието да се разреши случая.



Публикацията е редактирана (28-11-12 19:49)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: harvester_vn   
Дата:   28-11-12 19:31

Не ми стана ясно, тоя боклук, на предната страница заплашва ли, или какво..?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: avasilev   
Дата:   28-11-12 19:35

SnimkaBG ако си истински принципен мъж и вярваш в правотата си , не се крий зад тоя псевдоним. Кажи аз съм Иван Първан Драганов и изглеждам така (покажи си личната карта). Не съм измамник ,а става дума за лошо стечение на обстоятелствата. Поел съм ангажимент и ще си го нося докрай! Ти си толкова безпринципен , че намеси 3 ти лица в отношенията между теб и Кардин !Какво го интересува човека ти какво си направил след като си взел техниката. Вадиш 5000 лв и оставяш гаранция докато разрешиш схемата си! Ако има подписана Запис на Заповед , Аз ти казвам ,че мога да ти извадя изпълнителен лист за една седмица! И частен съдия изпълнител ще те гони доживот за тия пари , включително и неговата комисионна и лихви за времето на просрочие не по договора ,а съгласно съдебното решение , за което няма никой да те пита дали си съгласен или не! Наистина не може да си такъв наглец ! Ако бях Аз на първата среща щеше да изпиташ огромно желание да не се бяхме виждали никога! Това няма отношение към темата ,но съм особенно чувствителен към хора като теб!



Публикацията е редактирана (28-11-12 19:45)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:37

абе явно разчита на това че няма нищо,то е ясно,шибана история,просто за малко се отърва

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: HP   
Дата:   28-11-12 19:46

Ами той човека трябва да му е ясно, че следващата жертва може да се окаже брутално нервен тип, който за разлика от кардин няма да му даде и половин секунда време повече от договореното. Дано има добри приятели лекари и рехабилитатори, защото определено ще има нужда. А за зъболекари му трябва списък да има.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 19:49

абе това че пише тук снимката ..направо не е за вярване,всеки нормален човек щеше да е по-нисак от тревата,а тоя още се ежи,не знам вече,на fake ми прилича,не може да има такива кретени

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   28-11-12 19:51

Още ли се връзвате на долнопробния театър? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Myth   
Дата:   28-11-12 19:51

Автор: marrio31
Дата: 28-11-12 19:49

абе това че пише тук снимката ..направо не е за вярване,всеки нормален човек щеше да е по-нисак от тревата,а тоя още се ежи,не знам вече,на fake ми прилича,не може да има такива кретени



Не е фейк бре, явно и тоя са го метнали (snimkabg) мъ не мога да разбера, що шикалкави на кой е дал техниката.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »