Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: за измамените и измамника
Автор: Myth   
Дата:   28-11-12 20:59

Автор: marrio31
Дата: 28-11-12 20:50

ами ти акоискаш му го пиши,твоя си работа,за всички вече е ясно



Кое да пиша бе човек, на кои всички, какво е ясно или аз съм ужасно тъп и не ти разбирам писанията или ти бъбриш неща не свързани едно с друго и нещо връзките в главата ти се губят, ти четеш ли какво ти пиша?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 21:03

няма значение,като че ли сме на горе долу едно мнение,явно съм те разбрал погрешно,а и това не е важното в тая тема,важното е че си излязал от приказката

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   28-11-12 21:13

Извнявам се, ама да сте чували че личните данни са защитени със закон?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: tziko   
Дата:   28-11-12 21:17

E, 2 имена едва ли ще са чак толкова защитени [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   28-11-12 21:33

Някои искаха да се покаже тук личната карта (нали има копие), ако го направи потърпевшия вероятно ще дължи пари на Снимката във извън съдебно споразумение.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: HP   
Дата:   28-11-12 21:35

Тук не става въпрос някой да поства имената. Идеята е снимката ако е мъж на място да каже казвам се така и така, излизам с имената си за да покажа, че не съм измамник. Направих грешка, мен ме измамиха едни други хора и сега ще си нося последствията. Но да го направи като мъж, а не да шикалкави по форумите една седмица

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 21:43

той ако е мъж отдавна да го е направил това,ма не е,това е проблема,кой знае в ква схема се е увъртял,той си знае

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   28-11-12 21:45

HP, във първата тема няколко пъти призовах Снимката да излезе от нелгалност, той каза че ще си покаже снимката и данните след като се реши проблема, точно това не е мъжкото поведение.
Ако го беше направил тогава, да каже "Аз съм този и допуснах грешка", темата вече нямаше да е на първа страница.


Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mmjm   
Дата:   28-11-12 21:48

Като мъж, тая тема нямаше да я има, а и предишните две.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   28-11-12 22:23

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: elrisha   
Дата:   28-11-12 22:49

ох, с нетърпение чакам да стане "УТРЕ" ,че да разбера как се развива сериала!!![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lakosta   
Дата:   28-11-12 23:09

Автор: emo1
Дата: 28-11-12 21:13

Извнявам се, ама да сте чували че личните данни са защитени със закон? [smilie25]
Кво е защитено?
Не ти разбрах шегата...че те под път и над път искат да ти копират картата...в Била или Пикадили примерно...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lakosta   
Дата:   28-11-12 23:10

А снимката си е за бой и нищо друго...нагъл БОКЛУК!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: imitev   
Дата:   28-11-12 23:26


Била и Пикадили са администратори на лични данни и са подписали 100000 декларации че няма да ги дават...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mmjm   
Дата:   28-11-12 23:28

И лъвчето в ролята на спечелилия от тука има, тука нема е повече от съмнителен, ма може и да съм станал параноик.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   28-11-12 23:31

Не е съмнителен ве, Отдавна е във форума, пише само в "базар". Заплашва ме на ЛС, дето го нареждам из темите.. Свестен човек е, разбира от техника, но е алчен. Не се е замислил, защо някой ще плаща наем за 350д. Случайно си върна камерата. Покрай патардията с 5д-то на кардин... Не го тормозете лиончето, свестен е...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mmjm   
Дата:   28-11-12 23:43

Е тогава моля приемете извиненията ми, най вече лъвчо[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   28-11-12 23:57

Онзи тъпак взима техниката, за да я продаде. Не подбира какво му дават под наем. Ще вземе и куулпикс 0.9 мегапиксела... Има уникално чувство за преценяване тежестта на отсрещния. Подбира само шматки с миловидни физиономии, които докато говорят, се издават, че вярват на закона. Омотава ги с нищо незначещи подписани хартийки и отива да продава стоката.
Схемата би била спряна, ако снимката попадне на човек от системата. Птимерно човек, който често отдава под наем. Или продава на лизинг. Може да ви е смешно, но има хора, които продават на лизинг само срешу обещание....

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: imitev   
Дата:   29-11-12 00:02


Чак тъпак не е, за съжаление...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 00:07

тъпак е...
щото хората му имат имената, данните на личната карта, снимката от картата... абе всичко необходимо, да не спи спокойно. Ти би ли се наспал?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: peter_m   
Дата:   29-11-12 00:09

може да има и самолетен билет [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: imitev   
Дата:   29-11-12 00:10


Аз не бих, затова не правя като него. И кредити не вземам поради същата причина.

Тоя по-голям измамник ли е от собственик на фирма със 100 човека персонал, който не е плащал осигуровки 10 години?

И двамата си карат кефа и ги боли фара за останалите "абдали"...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 00:30

ти за този с фирмата не се приреснявай. Той си има счетоводител, да носи тази отговорност...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: emo1   
Дата:   29-11-12 00:56

Аз само се опитвам да предпазя cardin от кофти съвети (породени от незнание), да не показва данните на snimkabg.
Мненията за саморазправа, определено ще му вкарат авто гол, ще се опитам да го филмирам по двата възможни сценария:
1ви вариант: cardin намира човек Х, който се занимава със връщане на заеми, има преговори дали 1000 или 1500лв. ще струва и нашия човек се навива и плаща предварително, съответно на snimkabg му няма нищо и cardin не може да си вземе парите от Х (няма и документ).
2ри вариант: лицето Х се оказва малоумно и решава да бие snimkabg, може и да го възложи на Y и какво се получава Х или Y бият snimkabg ( а може и snimkabg да ги набие, друг вариант) и същия финишира във Пирогов.
Там пък има дежурен следовател и неговата работа е да разпита snimkabg, дори и да е със счупена челюст е достатъчно да му покаже на телефона си трите теми от форума, може и да е само със натъртвания и охлузвания на ще каже че е временно загубил съзнание (по закон става дума за средна телесна повреда).
Точно до един час cardin ще се намира във РПУ или СДВР и без адвокат (той идва доста по късно, това е друга тема) и двама печени оперативни работници ще го натиснат за подбудителство при опит за убийство, съответно cardin (понеже не е бандит) ще признае че е наел Х (за да облекчи обвинението си).
Има и такива, които при насилие връщат дължимото, но това са простовати хорица и snimkabg определено не е от тях!


Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   29-11-12 00:59

не става така ве, брат[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »