Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Една статия написана от мен
Автор: satyno   
Дата:   25-11-12 19:01

Статията ми харесва, макар че не ми дава нова информация . Това, че е на английски и се оценява в български форум ми се струва най-нормално. За мен всеки средно образован българин от 20 до 50 години трябва да може да чете и разбира английски, а от 40 до 50 и руски език. Вероятно авторът на темата също се заблуждава каква е образоваността на средностатистическия форумец.


Отговори на това съобщение
 Re: Една статия написана от мен
Автор: euro2004   
Дата:   25-11-12 21:45

Евала, че се опитваш да споделиш опит с другите. Аз лично оценявам и гледам да извлека полезното. Също обаче не мисля, че е трудно да го препишеш този текст на български, достатъчно къс е. Поздрави, по-малко плюене колеги ;))

Отговори на това съобщение
 Re: Една статия написана от мен
Автор: mcnicko   
Дата:   25-11-12 23:03

Както каза охлюва по-горе - постарай се с английския. Статията като произведение мен лично не ме влече, нито снимам такива неща, нито някога ще го правя. Чисто технически самия начин на изказване има големи пропуски. Казваш, че е писана за конкурс, ако наистина си имал някакви претенции, а не си участвал само за спорта, то би било добре да се обърнеш към човек с малко по-голям опит с конкретния език. Няма лошо за опита, харесва ми, че си се опитал да правиш нещо, но следващия път или използвай услугите на преводач или на приятел който владее чуждия език по-добре. Ако аз лично бях член на журито на този конкурс щях да елиминирам статията без да взимам под внимание съдържанието й само заради елементарни грешки с езика.

Никакви лоши чувства, само малко градивна критика. За съветите които си дал в статията нищо няма да коментирам, понеже както писах - аз на такива места не снимам.

Отговори на това съобщение
 Re: Една статия написана от мен
Автор: Rand   
Дата:   25-11-12 23:26

Тия с градивната ако искат да са по-полезни могат да напишат видовете дифузери, каква функция изпълняват и да споделят хитринките с цветните гелове.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Една статия написана от мен
Автор: Батко   
Дата:   26-11-12 17:49

Pineapple_Pix [smilie24]
my.point.of.view [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една статия написана от мен
Автор: agrodemon   
Дата:   27-11-12 15:44

@GOSPODIN мисля, че автора, че и аз не разбираме доколко ни превъзхождаш морално, интелектуално и т.н.:). Не се притеснявай да демонстрираш превъзходството си пред всички, не е честно да криеш интелектуалните си бисери за личната кореспонденция - сподели ги с нас и не ни съди много строго .

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonSurrendering.gif



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »