Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фотографски срещи
Автор: realnoncho   
Дата:   28-11-12 16:35

10 мнения, 11 варианта стана малко идеята [smilie5]
Иначе не е лошо, в последно време вярно малко се поразтури сбирката в Славяни в четвъртък. Хората, които се познават почнаха да се разбират да се виждат по няколко човека и така. А за мен е интересно като има повече народ и се появяват нови хора [beer]



Велев - не бе проблеми няма, ама пишеш глупости. Преди така говореше за каучсърфинг срещите на които не успя да се впишеш. Не всички ходим на сбирки с други хора с очакването да е пълно с жени, които да ахнат само като се появим.
Говорейки създаваш усещането, че ходиш на места на които се чувстваш няколко нива над другите и не ти е интересно, но все пак ходиш да не би да не пропуснеш появата на някоя сгодна жена [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографски срещи
Автор: TheBossBG   
Дата:   28-11-12 18:19

Автор: pepi34
Дата: 27-11-12 03:22

Е даде, аз нали предложих това, нещо комуникативно и близо до центъра. Да не е скъпо и снобарско. Но събота няма да стане Софиянци бегат по родните си места.

******

Re: Фотографски срещи
Автор: max-1
Дата: 27-11-12 10:09

може и на ротационен принцип:
*понеделник в Младост
*вторник в Дружба
*сряда в Надежда
*четвъртък в Люлин
*петък в Красна поляна
....... и тн.

******

Съботата може пак в Надежда. Обожавам момента, когато на паркинга пред блока останат само моите бмв-та.
[smilie18]

А и паркът започва зад ъгъла, който иска може и да погони катерици.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографски срещи
Автор: pefoto01   
Дата:   28-11-12 21:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографски срещи
Автор: niro   
Дата:   29-11-12 10:10

Казано накратко - дай да възобновим срещите които се правеха някъде в средата на 2000-те [smile] Началото бе заинтригуващо - запознаваха се хора с интерес към фотографията, И'нет тогава беше обединител, сега май нещата стоят леко обратно [smile] Групите, особено в големите градове станаха големи, даже някъде се разроиха.
Мога да кажа обаче само за Бургас - събираме се от пролетта на 2004 г., а от 2008 г. сме и регистрирани като БФО, от време на време правим по някое мероприятийце. И така до ден днешен... [cool] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографски срещи
Автор: photovacation   
Дата:   29-11-12 10:53

Супер!
Хубаво е, че има интерес. По принцип, имам идеята да инициирам подобни събирания веднъж месечно. Става дума за по-отворен тип срещи, на които да могат да идват повече хора. Представям си всяка среща да има и кратка програма от тематични дискусии или представяния, а да не е само повод за напивания и споделяне на любовни завоевания.

Все още си изчиствам идеята в съзнанието и пуснах темата да видя, по принцип, дали би имало някакъв интерес към нещо подобно, защото на мен лично би ми било много приятно да има организирани смислени срещи, по-редовно, на които по-честичко да се отделям от останалите неща, с които се занимавам и да споделяме и научаваме интересни неща за така любимата ни фотография... ама знам ли, можеше да съм единствен с подобни потребности :)

Вероятно ще направя опити в тази посока в началото на следващата година. Трябва ми малко време... защото пак казвам, не искам да са просто срещи, искам и в тях да има нещо обогатяващо и занимателно.

Та... събирам идеи за "Месечните фотографски срещи"

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографски срещи
Автор: luboar   
Дата:   29-11-12 12:54

[smilie24]
... например, дванадесет срещи в годината, с домакини дванадесет различни града. (не само областни и големи)


Отговори на това съобщение
 Re: Фотографски срещи
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-11-12 16:56

А, може и дванадесет държави [smile]
Според мен трябва да са седмични, а една от тях по-така [smilie21][shtrak]
Някога си носехме на срещите или хартиени копия или диапозитиви и се обсъждаше и "плюеше" , а сега е достатъчен един проектор, лаптоп и да си носим флашките, а тези, които могат да носят и принтове.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографски срещи
Автор: insofia.net   
Дата:   30-11-12 20:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »