Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   15-10-12 09:47

[smitten] След малко отивам в изложбената зала на Музейния център за съвременна история - да пробвам как ще седат под наличното осветление изкопираните портрети [beer]
Приятна и успешна седмица желая на всички [shtrak]



Публикацията е редактирана (15-10-12 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: turntablism   
Дата:   15-10-12 11:27

Като човек, който от време на време се впуска в подобни начинания като поправки на фотоапарати за приятели ми се искаше да присъствам на тази изложба...
Да вдигнеш капака и да си поправиш камерата, която винаги е безотказно до теб и всеки път когато натиснеш спусъка да знаеш, че си задействал фините и сложни механики вътре е голям КЕФ!

Жалко че за сега не ми се очертава път към Пловдив .. [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: darth_kane   
Дата:   15-10-12 12:59

[beer] turntablism [smile] благодаря ви за вниманието - и аз съм разглабял и човъркал някой друг обектив и светкавица и знам много добре че е ненадминат кеф! Но да го правиш всеки ден и да даряваш надеждност и радост на хората от заниманиаята им с фотография, както правят ФотоТехниците на България, е професионализъм граничещ с подвиг (на фона на покъртителната действителност в нашата държава). Все пак ако успеете да дойдете ще се радвам да се видим!

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: darth_kane   
Дата:   17-10-12 11:36

[smilie7] [beer] [thankyou] [shtrak] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: darth_kane   
Дата:   25-10-12 10:16

[shtrak] Вчера отпечатах плакатите за изложбата и ги разнесох по места. ОГРОМНИ благодарности на всичи приятели и учреждения, които ми оказаха честта да приемат моя плакат и да го поставят на видно място в офисите и витрините си! До скори срещи, приятели - ще се видим на 7-ми Ноември от 7 часа вечерта [thankyou] Очаквам ви![smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: fotorafi   
Дата:   27-10-12 09:57

Успех на изложбата и късмет на автора
[smitten] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   27-10-12 10:58

[thankyou] [beer] Благодаря ви г-н Марукян! Огромни благодарности и за помощта, която ми оказахте, с упоменаването на Ветераните в моята експозиция! [thankyou] [shtrak]



Публикацията е редактирана (27-10-12 10:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: fotocolor   
Дата:   27-10-12 11:45

Може ли да се гледа онлайн или да вдигнете в нета да се разгледа.Просто не ога да я посетя.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   27-10-12 14:16

[beer]
Съжалявам fotocolor, но фотосите които правя за изложби гледам да не ги качвам в нет-а, все пак хората които ще уважат експозицията заслужават да видят нещо, което не е просто на две кликвания разстояние - ще има посетители от цялата страна. Освен това след края на изложбата аз я дарявам цялата на Регионалния Исторически Музей Пловдив, оказаха ми високата чест да я приемат в невероятно богатия си музеен фонд, така че те ще имат пълното право да се разпореждат със съдържанието ѝ за напред. Нямам намерение да опорочавам това им право - все пак ми отне една година обикаляне, много нерви и труд да подготвя това събитие.
[thankyou] Благодаря ви за вниманието и си мисля че ще имате възможност да разгледате експозицията и в бъдеще, защото тя най-вероятно ще гостува от Историческия Музей Пловдив и в други градове по партньорските им програми с учреждения и организации, с които си сътрудничат!



Публикацията е редактирана (27-10-12 14:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: darth_kane   
Дата:   04-11-12 20:23

Току що се прибрах от гостуването си в Неделния Следобеден Блок на Българското Национално Радио - Пловдив, където в студио с прелестната водеща Таня Лазарова разказах на слушателите на Радио Пловдив за предстоящата ми изложба "ФотоТехниците на България". Благодаря на Таня за страхонтата покана и за проявата на висш професионализъм!
[thankyou]
Just got home from my extended visit at the studio of the Bulgarian National Radio Plovdiv. During my hour-long appearance on the air of the Sunday Afternoon Show I had the pleasure to present to the listeners of the lovely host Tania Lazarova my upcoming photographic exhibition "THE PHOTOTECHNICIANS OF BULGARIA". Thank you, Tania for your supreme professionalism and for giving me this lovely opportunity.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   06-11-12 09:10

Вчера и Днес сглобяваме и качваме по стените на Музейния център за съвременна история на Регионалния Исторически Музей Пловдив моята фото-изложба за 7-ми Ноември
[smitten]
Yesterday and Today we're assembling and setting up on the walls of the Plovdiv Regional Historical Museum my November 7-th Photo Exhibition



Публикацията е редактирана (06-11-12 09:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   07-11-12 14:53

Ще се видим след няколко часа на откриването на Изложбата ми :) 19:00ч, ул.Ангел Букорещлиев 14, Пловдив, Българиа - Музеен център за съвременна история на Регионалния Исторически Музей Пловдив.
[beer]
See you all in a couple of hours at the Official Presentation of my Photo-Exhibition :) 19:00h Angel Bukoreshtliev str. 14, Plovdiv, Bulgaria - The museum centre for contemporary history of the Plovdiv Regional Historical Museum.



Публикацията е редактирана (07-11-12 14:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: darth_kane   
Дата:   08-11-12 08:32

[smitten]
Благодаря на всички прекрасни хора които ме уважиха с присъствието си снощи и откъснаха време от приятната си вечер да посетят откриването на изложбата!
[thankyou]
Експозицията "ФотоТехниците на България" ще е разположена още 2 седмици в Музейния център за съвременна история на Регионалния Исторически Музей Пловдив, ул.Ангел Букорещлиев 14
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   08-11-12 12:50

[cool]
Ето и клипче от Официалното Откриване, което един от гостите на събитието е заснел с мобилния си телефон и ми изпрати днес. Има го качено и във Vbox7 и в Youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=KShFZGKaYOw&feature=youtu.be

[beer] а тука е и в Vbox7:
http://vbox7.com/play:2446f8228c

[thankyou]



Публикацията е редактирана (08-11-12 12:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: мара   
Дата:   08-11-12 13:37

интересна тема с монолог[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: darth_kane   
Дата:   08-11-12 13:59

ми що ми пречиш тогава? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: atrifonov   
Дата:   08-11-12 18:48

вчера бях дежурен и нямах възможност да бъда на откриването[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети
Автор: luboar   
Дата:   08-11-12 19:22

Could someone translate above please ?
Thank you !
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   09-11-12 03:06

atrifonov [beer] не се притеснявайте [smile] беше много забавно и в много непринудена обстановка, без заяждания и глупости, с много готини приятели и съмишленици от цялата страна, но изложбата си остава "изложена" за следващите 2 седмици - можете да я разгледате когато пожелаете! Освен това, аз я дарих на Регионалния Исторически Музей Пловдив, така че те ще я представят отново и за вбъдеще - а пък на по питие с вас можем да се видм когато си пожелаем - барове много, бира също! НАЗДРАВЕ и мерси за подкрепата! [beer]
luboar кое има нужда да преведа?
Should anyone need additional translation of my posts, here's the link to the event' page in FaceBook:
http://www.facebook.com/events/362094790540142/

There most of the messages are relayed parallel in English and Bulgarian. As for the short video of the opening-ceremony speeches -
[shtrak] sorry, I'm too lazy to write translated subs to that one [smilie18] but it is more or less in line with my initial detailed presentation of the concept of this art-show, as seen on page 1 of this threaded discussion.
[thankyou]



Публикацията е редактирана (10-11-12 10:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   10-11-12 10:35

Ето малко снимки от подготовката на изложбата, заснети от моята приятелка и неоценимо съкровище [smitten]
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.420221238045174.90900.100001719044907&type=3


А това е албума с кадри от самото откриване, дело на моя добър приятел и именит Пловдивски Фотограф - Румен Янев - hoseto! Благодаря ти приятелю! [thankyou] [beer]
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4053496376052.2145050.1241326314&type=1

Нарочно не изтрих дублирани кадри и не съм редактирал по никакъв начин фотосите защото за мен всеки кадър от това скъпо ми събитие, заснет от тези скъпи ми на сърцето хора е безценен! Благодаря ви за хубавите спомени!



Публикацията е редактирана (14-11-12 10:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба
Автор: darth_kane   
Дата:   14-11-12 10:22

[beer] [cool]
Това е албума с фотографии от вечерта на Официалното Откриване на моята Изложба "ФОТО ТЕХНИЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ", както я видя през обектива си известния фотограф и фото-репортер от Червен Бряг (Плевенско), базиран в Пловдив, а и мой личен приятел - Стоян Илиев - FOSTO-ORIGINAL, на 7-ми Ноември 2012г.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4068644914756.2145413.1241326314&type=3

Умишлено не съм редактирал или селектирал фотосите на Румен, на Стоян и на приятелката ми Огняна - за мен всеки кадър от това скъпо ми събитие, заснет от тези скъпи ми на сърцето хора е безценен! Благодаря ви за хубавите спомени!
[thankyou] [smitten]



Публикацията е редактирана (14-11-12 10:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети от Борис Ковачев
Автор: darth_kane   
Дата:   18-11-12 11:02

Това е албума с фотографии от вечерта на Официалното Откриване на моята Изложба "ФОТО ТЕХНИЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ", както я видях през обектива си аз - Boris Kovachev на 7-ми Ноември 2012г. Това са всички фотографии, които ми остана време да заснема по време на откриването :)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4085862145176.2145660.1241326314&type=3

[shtrak]
Изложбата продължава до 21-ви Ноември включително
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте на изложба "ФотоТехниците на България" разказ в портрети от Борис Ковачев
Автор: darth_kane   
Дата:   22-11-12 18:13

[thankyou]
Това са клипчетата които майка ми засне преди откриването на изложбата, както и след края на вечерта - точно преди да си тръгнем:
https://www.youtube.com/watch?v=ZyuQuM_hpkw&feature=g-upl

https://www.youtube.com/watch?v=sr6ZpfxORW0&feature=g-upl

https://www.youtube.com/watch?v=uhGMGsQVFSg&feature=g-upl

https://www.youtube.com/watch?v=L4VeW6fI_gU&feature=g-upl

НА АВТОРА НА ИЗЛОЖБАТА НЕ МУ СТАНА ЯСНО ОТ КЪДЕ МАЙКА МУ ИЗМЪКНА ТАЯ УЖАСНА САПУНЕРКА И 'ЗЕ ДА ВИДЕОГРАФСТВУВА С НЕЯ но все пак съм ѝ благодарен че ми направи тези клипове за спомен от събитието ми!
[thankyou] [smitten]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »