Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: spartak_iliev   
Дата:   22-11-12 00:07

За улеснение ли смятате новия раздел на базара или смятате че е малко по труден за ползване най вече като обем страници който трябва да се отварят , като големина на шрифта за изписване на датите и имената на публикуващия обявата и т.н.
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: mcnicko   
Дата:   22-11-12 00:30

На мен ми допада повече :) [cool]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: Mogila   
Дата:   22-11-12 00:32

Фатален.
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: deniac   
Дата:   22-11-12 00:37

Огромен напредък, що се отнася до контрол [smilie24]
Новата функционалност ще реши отдавна наболели проблеми с грешни или умишлено сгрешени секции, спам, нагло бутане на обявите на първа страница и т.н.

Въпрос на време е да се свикне с него.
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: insofia.net   
Дата:   22-11-12 00:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: Mogila   
Дата:   22-11-12 00:46

Да голям напредък да не можеш да си редактираш обявата[smilie8]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: simbon4o   
Дата:   22-11-12 01:11

Невъзможността да се редактира обявата е силно неприятна!
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: e.stanev   
Дата:   22-11-12 08:04

sucks [smilie23]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: Pavlov   
Дата:   22-11-12 08:23

На практика се поощряват хората да си спират обявите, и да ги пускат наново. Така могат да ги ъпват, когато си искат, като заобикалят ценовото ограничение, а също така и да ги редактират.
Стана като в Продавалника [smilie23] .
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: gushev   
Дата:   22-11-12 08:41

И аз мисля,че е една идея по кофти.[smilie23]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: e.StaneV   
Дата:   22-11-12 08:54

ФФ се намесва пряко в ценообразуването...пълно безумие [smilie10] В следващата обява ще постна и линк към Продавалник [cool]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: kadans   
Дата:   22-11-12 09:06

Страхотен напредък, намирам много лесно каквото ми трябва и няма глупав спам[smilie24]
Не виждам никакъв смисъл от ъпване, защото филтрите са достатъчни да си намериш техниката. Ъпването е ненужно щом можеш да търсиш по секции и модели.
Мисля, че ще го подобрят още.



Публикацията е редактирана (22-11-12 09:07)
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: georgivelev   
Дата:   22-11-12 09:09

[smilie23] Тромава функционалност. Не запомня последния ползван от мен филтър - според мен това е основният недостатък. Ако го фикснат, ще съм напълно ОК. Струва ми се пълно безумие да трябва всеки път да натискам 10 бутона, за да стигна до информацията, която търся.
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: n1x0n   
Дата:   22-11-12 09:11

Разкараха се дървените философи и спамъри, което е идеално.
Спряха се търговците, които висят нон-стоп в Базара и си вдигат обявите на 2-3 часа, което е супер.

Като цяло, е нормално тези две групи да изпаднат в истерия от новата система. [smile]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: mimnin   
Дата:   22-11-12 09:20

Перфектно за такива като мен, които искат бързо да си намерят нещичко. Вероятно зле за спамерите.
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: realnoncho   
Дата:   22-11-12 09:26

Сега ако искаш да гледаш обявите без точно определена покупка трябва да разцъкваш само по страниците и не знаеш продадено ли е, не е ли, колко е актуална обявата...

Аз предпочитам типа затворен тип форум с желязно модераторство(триене без предизвестие на теми в които няма определени неща) - пример е хардуербг, където трябва и да имаш 6 месеца и 120 мнения за да виждаш изобщо раздела за продаване.
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: ceco100   
Дата:   22-11-12 09:32


Напълно подкрепям мнението на n1x0n [smilie24]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: Mogila   
Дата:   22-11-12 09:34

Автор: n1x0n
Дата: 22-11-12 09:11
Спряха се търговците, които висят нон-стоп в Базара и си вдигат обявите на 2-3 часа, което е супер.

Като цяло, е нормално тези две групи да изпаднат в истерия от новата система.


Глупости говориш. Има как да се ъпва тема и то постоянно, но чрез трикове ли трябва да стават нещата? Толкова ли е трудно да се направи ъпа веднъж на 7 дни, а не да се месят в цените на хората?

И това с редактирането... продавам 40д с обектив, продадох обектива но не мога да си редактирам обявата и да оправя заглавието. Това нормално ли е? Или пък ако искам да добавя някаква екстра към комплекта трябва да пускам нова обява ли?
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: ecobo   
Дата:   22-11-12 09:34

n1x0n написа:

> Разкараха се дървените философи и
> спамъри, което е идеално.
> Спряха се търговците, които висят
> нон-стоп в Базара и си вдигат
> обявите на 2-3 часа, което е супер.
>
> Като цяло, е нормално тези две
> групи да изпаднат в истерия от
> новата система. [smile]


[smilie24]
 Re: Какви са впечатленията Ви от НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР
Автор: admin   
Дата:   22-11-12 09:37

Уважаеми форумци, от стария базар ние получавахме между 20 и 50 сигнала за спам ЕЖЕДНЕВНО. Това говори доста за желанията и настроенията на хората, които наистина искат да купят или продадат нещо в тази секция, така че тя да им бъде полезна.
Новата секция ще се развива постоянно. Вземаме под внимание всички ваши сигнали за проблеми, бъгове, както и конструктивни предложения за подобряване на функционалността. Моля изпращайте вашите сигнали на админския мейл или на ЛС на админ.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена