Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: pefoto01   
Дата:   22-11-12 23:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: boZo   
Дата:   23-11-12 00:52

malakar,
Какво му е на календара на вюрт... много си е хубав [smilie5]

А това, че фермерския календар е нежен кич с елемент на чалга...

Продажбите на тиражите са по-адекватна мерна единица за успеха на календара. При заданието на поръчката няма как да възпитаваш вкус в клиента. Таргет аудиторията е поразена. Провал у фото-форумо, бестселър по сергиите...
(примерно).

И понеже фермерския календар не излиза от стилистичната рамка няколко поредни години, въпреки броженията и аристократичното възмущение у форумо, значи като продукт е постигнал пазарното си предназначение.

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: norman-kuk   
Дата:   23-11-12 01:15

д,ба и календар, всяка година като излезне тоя календар и се почва некво безумно обсъждане....., а то има едни календари с водопади, с момета на ямахи, със залези с изгреви, с надписи зелени със сенки и секакви глупости......екстра си е календара имат си сайт имат си и пи ар, ваш

Отговори на това съобщение
 Re: КаленВернодарът на "Фермер" 2013
Автор: pefoto01   
Дата:   23-11-12 01:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: vaskoni   
Дата:   23-11-12 07:44

По мое скромно мнение календара отдавна е отживелица! Не за този а по принцип, защото живеем в много динамичен и информиран свят... Приемам че е хубаво да притежаваш авторски календари, аз самия имам такива с известни картини, с много арт композиции но те са ми само като за колекция и са ми подарени от скъпи за мен хора. При свръх предлагането, което има в момента по сергии, търговски вериги и т.н ми се струва че наистина един такъв продукт трябва да е бутиков в пълния смисъл на думата, да е за подарък от организацията за изявени членове,"Аграрни"!!! [smile] Тогава бих го приел като такъв продукт, но в този му вид и замисъл не ми харесва. Начо е доказал се автор но с изключение на една две другите не са му на нивото, поради причините за които вече са писали и другите преди мен. Жалко, трудно става и все по кофти за живеене и творчество в България.

P.S Знам че колегите в бизнеса на календари ще подскочат като ужилени, но така мисля аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: bgprinter   
Дата:   23-11-12 08:20

Този календар може да е на шахматисти, на секретарки, на джудистите, на държавните чиновници и т.н. само интериора да се пренагоди...мацките стават за всичко [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: tonyboy79   
Дата:   23-11-12 11:08

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: tantris   
Дата:   23-11-12 11:13

Бе фермерски календар,било български или чуждестранен, който да е ОК досега не съм видял. Може би, щото фермерската еротика си я представям по друг начин...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: compur   
Дата:   23-11-12 19:56

Я, я, натюрлих! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на
Автор: ivan_varna   
Дата:   23-11-12 20:34

Айй, Въй, Въх, пак се почна с този календар. Имам чуството че само чакате края на годината за да го "почнете" за да не е скучно. [smile]

Този календар добър или лош не се е снимал сам, вярно никой не иска да каже нищо за Кубето, но ако някой не му харесва знае към кого да се обърне директно. А и коментари отрода на "много е зле" не вършат работа, някой да даде идея, предложение, да не се струхава да съветва "светилата" .. Поне да има и полза от цялото говорене. току виж някой се вслушал и догодина всички
"АХ" -нем от приятна изненада.

Миналият календар да не кажа по силна дума, ами небеше добре, изкараха човекът от студиото -нормално. СЕга се е чуствал в свои води , "режисирал" е нещата по спокойно. Значително ми харесва повече. СЕга какво обощо има студиото с фермата , поляните и тракторите е отделен въпрос, еле графичните елементи върху черното...даже не ми се коментират.
А и къде са всички тея дето набиват рейтинг на човека за да му се мазнят, да кажат една дума в негова защита.
Но пак казвам според мен, тази година е 3 идеи по добре от миналият календар, който приличаше на нещо дето някой го е ял вече един път и го е върнал обратно след 6 тата водка...
Ако не бяха снимки от мейкинга да се види кой го е снимал ...щях да кажа даже, че не тракториста е правил снмиките , а жена му докато е била в цикъл.

Кубето има много красиви фотографии на които искрено се възхищавам, но има и такива които ако си виждал една, значи си виждал всичките. Еднообразие, което някои наричат стил...
И за да не кажете "Виж ти какви снимки правиш после говори ".., аз коментирам само и единствено от "камбанарията" на потребител, и любител на снмиките. Жалките опити които правя със скромният ми фотоопарат имат стойност сигурно само за мен самият.

Важното е, че със или без календар, празниците почват и така до Гергьов ден. Наздраве.

п.п. Абе кой е тоя Тери бре... [smilie3]
МАни го тоя , той на вързана коза -трева неможе да даде...
Да дойде да снима с моя к-х ... да го видя тогава.. [smilie25]



Публикацията е редактирана (24-11-12 02:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: tonyboy79   
Дата:   24-11-12 09:06

В момента прават коментар по БНТ 1 (на живу) ил (умрело)за клендаря! Луда ралта... ша говорат за бюжета същу...

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: Marconi   
Дата:   24-11-12 12:12

липсват ми тракторите [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Календарът на "Фермер" 2013
Автор: georgi969   
Дата:   04-02-13 17:42

Календарът на спецчастите Алфа


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »