Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  16  17     всички  напред  последна
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: JeT   
Дата:   20-09-12 23:45

mitkomitashki, при тебе ДПП-то е по-стара версия - 3.11.26.0.

Аз съм с последната версия - 3.11.31.0 - е@а си феномена, а[smilie5]


П.П. Аре не се "набирай" - никой не те е обвинявал, че лъжеш. Това сам си го измисли [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: mitkomitashki   
Дата:   20-09-12 23:49

Не се набирам, просто ти започна да ми обясняваш, че си фантазирам [beer]
Но наистина, каквото и да е, семплите са супер гнусни [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: JeT   
Дата:   20-09-12 23:51

deniac, сега разгледах семплите на 5дМк3 от същото място - и те не са много читави, а не е като да не съм го пробвал и да съм гледал кадри ...

Явно ще почакам и 6Д-то да излезе и да се запознаем с реалността.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: tbby   
Дата:   21-09-12 09:29

Яко пишкомерене се вихри тука [cool]
Keep up the good work!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: sauron69   
Дата:   10-10-12 19:09

Гледам че се появила и цена във Фотосинтезиса- 4179л. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: insofia.net   
Дата:   10-10-12 19:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: sauron69   
Дата:   10-10-12 19:39

Е, за да няма неразбрали- 4179лв. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: mitkomitashki   
Дата:   10-10-12 20:16

Наличност: Очаквайте скоро

Колко скоро е скоро, да го ева [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: jrr   
Дата:   10-10-12 21:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: HP   
Дата:   10-10-12 22:02

Автор: jrr
Дата: 10-10-12 21:53

В B&H 2099$ X 1.52 /днешен курс/= 3190 + 100, 200, 300 за услугата по доставката, пак остава за едно 50/1,4 .


и +20% ДДС като добавим ....

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: insofia.net   
Дата:   10-10-12 22:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: jrr   
Дата:   10-10-12 22:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: HP   
Дата:   10-10-12 22:09

то при 100, 200, 300 не ми прилича на услуга [smilie5]
а и все пак в БГ за едни 300-400 лв. повече имаш 2 години гаранция

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: jrr   
Дата:   10-10-12 22:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: vgramatikov   
Дата:   10-10-12 22:33

Спокойно челяд. Канон 5д3 слиза надолу цената постоянно. Със 6д ситуацията ще е още по плачевна.

Не се лъжете по анонсната цена. Още 6д не е стигнал дистрибуторите и магазините.

Гарантирам ,че след една година Канон 6д ще се търгува поне с 300-400$ надолу. А втора рака ще се изравни и може да стане по-евтин от 5д марк 2.

От друга страна 5д3 и той ще потъне с някой друг лев.Пускат му промоции по 2900$ от сега още.Това какво ви говори? [smilie3]

Скоро ще има 5д3 за 2700$ и 6д за 1700$.

Друго е ,че Канон България не свалят нищо подчти до изкарването на тялото от производство. Но пък за сметка на това скоро Канон 6д,5д2 и 5д3 ще има повечко алтернативен внос. [beer]

А за бедняците има втора рака 5д2,1дс 2,1дс 3,1д 4... се "кофти" камери. [smilie3]

Не се косете...верно си е нямаме д600.Но ще го преживеем.

Канон 6д обезпечава за 3-4 години напред подчти всеки Канонец който иска ФулФрейм да си купи. Тези хора с старите бангии 1дс и 5д та дори някой и с 5д2 ще си го купят.

Тва си е лубителски ФФ какво искате повече. Верно д600 е по-добър ,че и 100$ по евтин ,което е показателно.

Но времето е пред нас. Който иска бърза камера ще трябва да си вземе 5д3,1дс 3 или 1д 4 за сега. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: deniac   
Дата:   10-10-12 22:52

pd, както явно добре си се убедил вече, не камерката, а обективите оформят техническата система на фотографа.

Когато мога за 5300лв да си купя автофокусни 35/1.4 + 85/1.2 + 135/2 никори, веднага минавам на никон.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: vgramatikov   
Дата:   10-10-12 22:53

Ма неможеш щот немат... [smilie18] И да имаха парите щяха да са други. Изкараха тела Никон но още ги гони това ,че ЗАКЪСНЯХА малко. Да сега много хора минават на Никон. Но Никон още си сърбат попарта от предишните грешки. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: Canon   
Дата:   10-10-12 23:24

Ако се разгледа във времето - не са чак толкова много хората, които минават на Д800. Просто за изминалите няколко години поради липса на избор, някои са стояли на изчакване и чак сега сменят тяло.
Хеле пък тези които сменят система, що не се запита човек как се сменя добра конфигурирана ФФ Канон или Сони система.
Да, и Сони, и те имат някои страхотни обективи.
Система означава тяло, обективи, двигателна култура на работа, софтуер, целия уъркфлоу на снимачно-обработващи дейности.
Скъпо, не ами много скъпо излиза.
Май ще ги преброим на пръсти бройката им от този форум.
Без да включваме снобите, естествено [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: mitkomitashki   
Дата:   10-10-12 23:36

6D ме дразни най-вече заради ергономията. Ако приличаше на 7D
го взимах веднага. Ама Canon са изгавриха яко с това хапаратчи [smilie22]
Ама не се знае. Може да се окаже уникален, някога, когато го пуснат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: vgramatikov   
Дата:   10-10-12 23:38

Аз имам доста приятели с д800. Но те минаха от д7000 или кропка на д800.

Аз не виждам как човек с стъклария и аксесоари за 10-15 хилки ще мина на д800 само заради некво тяло. Като може да иде в магазина да си земе 5д3 и си решава проблема ако въобще има такъв. Те ората си снимат от едно време с 1дс 3 ки и като цяло няма нужда да ги сменят още. Те Канонци глупави.. [smilie7] Да не поглеждам коя година на производство е 1дс 3. [smilie7] Който неможа да си земе 1дс 3 си взе 5д2. Сега всички могат да си земат 5д3 ако имат нужда от аф или по-бързо тяло.Е и 1дх има...за Никон феновете.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: ivjordan   
Дата:   10-10-12 23:47

Аз пък, без да разбирам особено, точно днес се бях размислил за новите ФФ тела и ситгнах до извода, че това са машинки, насочени към нови потребители. Т.е. едва ли някой ще слезе от Д700 на Д600 и съответните цифрички при Канон. По-скоро, някой би скочил от Д90, Д7000 на Д600 и съответните цифрички при Канон. И в този аспект на мислене, май и двете камери са добри оферти (на пръв поглед), но пък също така на пръв поглед, Никон се утвърждават като фирмата, предлагаща малко повече за малко по-малко пари, което за белия човек може и да не е проблем, но в банановите държави като нашата, има доста голямо значение.
Такива разни неща, "празни мисли на един празен човек".

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: pmartinov   
Дата:   10-10-12 23:55

Т.е. едва ли някой ще слезе от Д700 на Д600 и съответните цифрички при Канон.



Пропускаш нещо много важно D700 няма видео [smilie3]



И тъй като не си падам по многото пиксели (D800) или пък големите размери и тегло (D4) моя избор се очертава oт D700 да "сляза" на D600 защото в много случаи ми се снима и видео .


Пожелавам на всеки такова никонско слизане (в цената)


[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: ivjordan   
Дата:   11-10-12 00:08

^Никога не съм мислил за видео при който и да е фотоапарат, така че този аспект не е включен в разсъжденията ми, за което се извинявам.
Все пак, като изключим видеото, мисля, че разсъжденията ми са горе-долу правилни. Имам двама познати с Д700, които не желаят да преминат на Д800, но Д600 им се струва "даунгрейд".
Все пак, темата е за 6Д, а най-близкия ми познат с Канон в момента е някъде из моретата, та не мога да го питам, затова и разсъжденията ми са напълно хипотетични.
Въпреки това, мисля си, че човек с пълна чанта с ФФ стъкла не би слязъл на 6Д, особено с оглед ценовата политика на фирмата.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: Canon   
Дата:   11-10-12 01:26

Логично мислиш.
Тази дилема миналата година беше при кропките. След 50Д Канон клонираха сегмента и ги диференцираха 7Д и 60Д. Сега повториха същото при нивото 5Д мк2 -> 5Д мк3 и 6Д.
След едно ниво, имаш избор: ъпгрейд или доунгрейд с малки екстри

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6D - евтиният фул-фрейм
Автор: Alex-dan   
Дата:   11-10-12 08:56

Дилемата на човек с Д700 за Д600 е точно такава, като такъв с Д300 за Д7000 :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  16  17     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »