Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: TsvetanVR   
Дата:   14-11-12 13:49

@zdimitrov - Не, действието се развива в София. Явно навсякъде са така. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: vgramatikov   
Дата:   14-11-12 13:50

Фотопавилион. [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: vezzz   
Дата:   14-11-12 19:39

EЕЕЕ Дядо Коледа мина през мен вече :)
Пожелавам и на вас да донесе нещто колеги, така е който слушка папка :)
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: TsvetanVR   
Дата:   16-11-12 12:25

А който не слушка - патка [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: batzeto   
Дата:   16-11-12 13:28

Това с 50-ката си е оферта, излиза почти същата цена, че и по-евтино ако я купуваш отвън. Чудя се само защо 35-цата е с половината намаление? И понеже смятам, че кешбек-а си е промо от Никон, а не от павилион-а или синтезиса - то с разликата от двата, Никон все едно заявяват - имаме много 50-ци за чистене, народе грабете... А в нормални други условия 35-та е по-евтина от 50-та.

16-85 пък по спомени последно вървеше и в двата магазина 999лв, от къде извадиха 70лв, че сега е 989лв? Да не съм им се развалили калкулаторите? [smilie10] Аааа ясно, те първо са го вдигнали на 1059лв, за да го намалят със 70лв [smilie5]

10-24 е вече наличен, ама трябваше да го боцнат с минус 100лв , че си остава мечта иначе... [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: ivjordan   
Дата:   16-11-12 14:55

^Това с разваления калкулатор го забелязах и при други обективи. Май 70-300 ВР беше. Ама сега ми стана ясно, първо са го вдигнали леко, а после са го намалили "мощно".

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: trouble_sl   
Дата:   16-11-12 16:24

Намалянето на цената с 20 лева примерно, а не със 70, както е написано за 70-300 ВР на Никон, не е сгрешен калкулатор, а просто когато струваше 899 лв също беше на промоция със 100 лева отстъпка (просто друг вид промоция - беше на 999 лв.). Не може да има на промоцията промоция, та да стане 829 лв. След края на промоцията на 899, са го върнали на 949 лева (дори с 50 лв по-евтин) и са пуснали новата от Никон промо - 70 лв. надолу. Специално за този обектив ние потребителите сме на 20 лева далавара отколкото по-рано :). Но пък вижте 50/1.8Г си е чиста печалба :) (които май се изчерпаха...дано да има зареждане пак)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: batzeto   
Дата:   16-11-12 16:59

A представяте ли си какво ще стане след 8-ми януари - базара ще се напълни с чисто нови 50-ки с оставаща гаранция 24 месеца, за по 300лв, а в магазина със същите условия ще са по 380лв [smilie8] Демек търговците ще изкярат по 30лв, ако хванат бройки де :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: vezzz   
Дата:   16-11-12 17:10

batzeto?
А до тогава няма ли да сме си купили от магазина за 280 лв. :)
Предпочитам от магазина да ти кажа.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона
Автор: batzeto   
Дата:   16-11-12 18:03

Ще сме си купили, ако има... Ами ако няма като сега - ще е същото, като от базара :) гаранцията идва от павилион-а/синтезиса, а не от търговеца в базата... та все тая ;)

Забравих да кажа, че някой не получават Коледни премии и ще търсят като имат възможност, т.е. сега и да имаше налични пак може да не успеят.
Така или иначе приказката за базара беше само хипотетична... като за петък вечер [beer]



Публикацията е редактирана (16-11-12 18:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: ivjordan   
Дата:   16-11-12 21:37

Добре де, следа като го имат на сайта, не може ли да го платиш на актуалната цена, пък когато доставят?
Питам само, не съм запознат.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: batzeto   
Дата:   17-11-12 01:41

В синтезиса не може, за павилион-а не знам... Да кажат по-запознатите.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: ivjordan   
Дата:   17-11-12 01:58

^Е, то ако не може, могат да пуснат и Д800 за 1 лев, но на режим "очаквайте скоро", а като свърши промоцията без да го доставят, всички са доволни...
Много яки търговци имаме, тън-мън нема... Ама, каквато държавата, такива търговците, такова е всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото павилиона "отвръща на удара"
Автор: georgivelev   
Дата:   17-11-12 08:07

Привличат клиенти със заблуждаваща реклама. Можете да пуснете оплакване до съответната комисия. Най-много да ги глобят. Фотопавилион и Фотосинтезис са толкова крехки риби в блатото на българския бизнес, че няма смисъл да ги подяждаме. На мен лично ми е писнало на щуротиите и на двете фирми.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »