Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Новият клип на група "ТЕ"
Автор: boni   
Дата:   07-11-12 14:25

Приятно гледане и слушане

Клипът е заснет, обработен и монтиран от Бони Бонев, Дани Нановски и Марияна Бонева.
Всички кадри без студийните са заснети при естествено осветление, не са използвани никакви допълнителни светлинни източници, с камера Sony A77 и обективи Zeiss 85/1.4 и Zeiss 135/1.8.

[beer]
 Re: Новият кллип на група "ТЕ"
Автор: Alex-dan   
Дата:   07-11-12 14:28

[smilie24] [beer]
 Re: Новият кллип на група "ТЕ"
Автор: pumabg   
Дата:   07-11-12 14:34

Личи си че фотографи са правили клипа а не оператори...
На мен лично средно ми харесва... Твърде статично е всичко, няма динамика и най вече липсва сценария /разказа/...
Успех на музикантите...
[beer]
 Re: Новият кллип на група "ТЕ"
Автор: boni   
Дата:   07-11-12 14:40

Самата песен не предразполага към повече динамика, а и желанието на музикантите е такова - една изповед пред камерата.
 Re: Новият кллип на група "ТЕ"
Автор: cameraman   
Дата:   07-11-12 14:46

Ето сега ако подкрепя пумата и може да ни баннат дружно. Проблемът не е в снимането, а на сценарно и режисьорско ниво. Бони не е можел да направи кадри на база мъртва идея... Иначе хубава картинка, но изглежда статична от началото до края... Един клип се гледа с намален звук. Картинката трябва да има разказ, послание, независимо от песента и текста...Тук, цялата информация от клипа се получава през първите 20 секунди.... След това се редуват кадри... Приятни, но нищо повече... Извинявай Бони. Уважавам труда ти, но още веднаж казвам, че проблемът е в уродливата семка на идеята....
 Re: Новият кллип на група "ТЕ"
Автор: mugen   
Дата:   07-11-12 14:48

Като прочетох група "ТЕ" очахвах да изкочи онзи Любо от ТЕ [smilie5] , за щастие го нямаше [smilie24]
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: boni   
Дата:   07-11-12 14:54

Ами не знам, аз не съм съгласен, че един клип се гледа с намален звук и че картинката трябва да има разказ и послание независимо от музиката и текста. В случая картинката е просто опит за една нежна визуализация на музиката и текста и е органично свързана с тях. Както казах - изповед на музиканта пред камерата.
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: Pavlov   
Дата:   07-11-12 14:58

Хубав клип, добра работа на екипа [smilie24] .
Жалко, че песента не струва ...
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: jivkojj   
Дата:   07-11-12 14:58

Съжалявам, че и аз ще го кажа, но много "фотографски" ми дойде и на мен. Това след като първо го изгледах и после видях какво и други са писали.
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: cameraman   
Дата:   07-11-12 14:59

В такъв случай творческата задача е изпълнена перфектно. В "youtube" можеше да пуснете слайдшоу.
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: slav4cho   
Дата:   07-11-12 15:06

И аз съм на горните мнения,липсва ми динамика и история.Има няколко кадъра,които се повтарят и на това е основан клипа.Иначе кадрите са много добри,много професионални,но видеото стои много статично.[beer]
 Re: Новият клип на група
Автор: CyberGene   
Дата:   07-11-12 15:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: slav4cho   
Дата:   07-11-12 15:12

Песента ми допада,но съм съгласен,че с Любо бяха по-добре.Не съм съгласен,че сегашния вокал има поп-фолк звучене.
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: MauMyHa   
Дата:   07-11-12 15:56

.....Изведнъж всички запнаха да разбират от ВидеоКлипве и запчнага да дават оценки от типа: -Много фотографски ми седи!? [smilie18] [smilie18] [smilie21]
Абе....ЕЙи
Важни са изразните средства според мен, а не чисто теоретично/тефнически как се е справил автора на видеото.
Ама кога ли ще го разберете.

Аз се кефя на подобни работи на фотографи щото имат много по концентрирано отношение дори към видеото [cool] [smilie6]
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: kimi   
Дата:   07-11-12 16:16

много бокета много нещо [beer]

 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: attempt   
Дата:   07-11-12 16:23

Клипа не мога да коментирам въобще. Но без изобщо да знам, че певицата е Преслава, на първите 10 секунди си казах: WTF чалга е това? [smilie10]

 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: marrio31   
Дата:   07-11-12 16:38

аха,и на мен така ми седи-статично,но то и песента е такава монотонна,та горе доло се връзва,ма верно мноо боке[shtrak]
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: pumabg   
Дата:   07-11-12 17:17

Колко бързо се случват някои неща..[smile]

 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: realnoncho   
Дата:   07-11-12 17:29

Абе мислех да коментирам, ама не е моята музика това и не разбирам от видео...

Затова браво че опитвате нови неща [beer]
 Re: Новият клип на група
Автор: pepi34   
Дата:   07-11-12 17:50

Клипа си е много добре, какво повече да се иска. Не трябва да се изключва и факта, че това не е някой високобюджетен клип, пълен с ефекти и масовка. Според мен песента е много бавна и затова на повече от хората не им харесва. Мен лично песента не ме впечатлява, но за клипчето не мога да кажа нищо лошо.Единственно ми се струва, че и на външни сцени би могло да се ползва осветление тук там за по арт ефекти. Не съм музикант, но не харесвах Любо, тоя мадама по ми допада.



Публикацията е редактирана (07-11-12 17:52)
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: boni   
Дата:   07-11-12 17:59

Благодаря за мненията, снимачното време, с което разполагахме беше точно 5 часа.
Преслава, Ясен, Дарин, Стоян и Кирил са много готини хора, позитивни и с чувство за хумор. Радвам се, че се запознахме.[beer]
 Re: Новият клип на група
Автор: sickdreams   
Дата:   07-11-12 18:03

Колеги, това е аматьорски опит за клип и то много сполучлив, няма какво да повече да искате от колегата. Нито е професионален оператор, нито нищо. Спомям си, че и аз в началото като почнах да снимам с dslr правех подобни клипчета. За повече от такива опити е много сериозно и трябва екип от 20-30 човека миниум. Успех за напред, колега и да вземеш cam rig и glide cam в следащото клипче. ;]



Публикацията е редактирана (07-11-12 18:04)
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: marrio31   
Дата:   07-11-12 18:08

ами да,при видеото бюджета със сигурност е от значение,не че за добри снимки не е де[smile] гледах едни словаци във фейсбук,та те ходят с камион на снимки,за 5 секундна сцена разпъват фартова система с количка за оператора[smile] снимат даже и със фантом и нещата се получават..да не говорим за кранове,стедикам и много осветление...та чак и октокоптер имат[cool] ,но и ващо видео си има чар
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: pepi34   
Дата:   07-11-12 18:27

5 часа е много малко време за снимане. Когато критикувате, не подминавайте и факта, че това вероятно е не особено бюджетен клип, който хората са финансирали сами без помощта на мастити спонсори (не че у наше село има такива, в чалга клиповете това не са никакви спонсори, а просто тъпкачите на въпросната изгряваща звезда). интересно ми стана от коментарите за певицата - какво чалга излъчване съзряхте у нея? Нищо чалга няма. Имах възможността да я огледам и на живо на ФФФ. В първия момент си помислих че е някоя фотографка поизтупана малко повече. Няма никаква връзка с чалгата - нито изкустнени коси, нито силиконови цици, нито силикон в устата , нито която и друга простотия.
 Re: Новият клип на група "ТЕ"
Автор: Myth   
Дата:   07-11-12 18:46

Без да разбирам от видео, бих казал, че клипа е красив, но като цяло не ми харесва, нямам чувството, че гледам клип а поредица приятни кадри, може би за това допринася и това, че песента не ми хареса, с Любо нещата бяха къде, къде по-добре. И не е нужно да разбира човек от видео за да си даде мнението, нали клипа не е направен само за фотографи и видеооператори. Предвид времето за което е сниман и вероятно ниския бюджет, е повече от добре, СПОРЕД МЕН.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.