Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: autosvet   
Дата:   02-03-13 11:46

960 часа са сериозен курс. Доколкото ми е известно този който е в НАТФИЗ и е на два етапа е с подобна продължителност. Имам приятели завършили курс и в СУ където също е в два семестъра. Нямам идея как сдружение за недвижими имоти ще осигури нужното ниво без да прехвърля курса към подобни организации за да се осигури нужния технически и човешки ресурс. От там нататък веднага в мен изникват едни асоциации за мошеничество - аз "организирам" вече организиран курс и казвам, че струва хххх пари, плащам ххх пари на организацията която го провежда и за мен остава една хубава печалба без почти никаква свършена работа освен малко бумащина и ходене по администрацията, която обикновено се върши от някой нает от мен.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: Nenov   
Дата:   02-03-13 13:23

При реална заетост на преподавател с курсистите, би трябвало да получава не повече от 5лв. на час, а може би и по-малко в зависимост от допълнителните разходи.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: UcTuHaTa   
Дата:   06-08-13 18:08

някой от ВАРНА който да чака да стартира курс-а за Фотография ?
аз вече около 10 месеца чакам да се съберат 10 човека за да почне курс... към фирма ДЕМЕТРА (защото е единствена която фигурира във Варна пффф)

или някой ако има повече инфо да даде някой акъл?

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: klyomba   
Дата:   06-08-13 19:40

Имам приятелка, която получи ваучер и също чака да започне курса към фирма ДЕМЕТРА. Аз и жена ми също кандидатствахме за фотография, но явно ваучерите се изчерпаха преди да ни дойде реда. Доколкото знам са кандидатствали 107000 души, а средствата са стигнали за 48000. Предполагам , че от фирмата чакат да се поднови програмата, за да си наберат бройката, но от агенцията по заетостта не дават информация дали ще се поднови програмата въобще.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: BOZO   
Дата:   06-08-13 22:09

Значи това щом е у Варна е много яката работа, ама само ако navy е преподавател. Той е много добър фотограф, даже невероятен, но трябва някой да ви препоръча - познат на негов познат клиент, с който е приятел и той да ви "избере". Единствено navy не се вижда до като снима и само неговите снимки нямат нужда от корекции, острилки били от всякъде, така разправят по Варна. Той чува посоката на електроните в кух сребърен кабел, за това снимките от никоня са му най-сочни от всички сродни снимки, въздейства на на ниско молекулярно ниво с електрониката. Ако navy не чува даден звук, то той не съществува. Снимките са му сочни и не се нуждаят от корекции, защото ползва родиеви конектори на USB кабела.
Та това е в общи приказки. Във Варна много снимат, но само navy може.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: klyomba   
Дата:   21-08-13 17:50

Ще има да чакаме... тяхната...
40 000 работещи българи без ваучери за обучение, парите отиват за безработни роми


Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: BOZO   
Дата:   22-08-13 19:03

чакайте си...

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: klyomba   
Дата:   10-06-14 00:51

Дочакахме! След възобновяване на програмата, получихме уведомления за получаване на ваучери. Става въпрос за Варна. Остава обаче висящ въпроса с доставчика тук. Звънях на единствения доставчик за Варна и от там ми казаха, че засега няма смисъл да ходя на място, записаха ми името и телефона и ако се съберат достатъчно хора (поне 10) ще ми се обадят.
И сега възниква въпросът: колко хора трябва да се съберат? Доколкото знам, при предния прием са се събрали около 10 души, които все още чакат. Сега, при неофициален разговор със служител на бюрото по труда, желаещите били доста повече. Без да се ангажират с конкретна бройка, но поне 20 желаещи.
Притеснението ми е, че никой не дава гаранция, че в крайна сметка ще се проведе курс във Варна. По-горе се правиха сметки, че не е особено доходоносно да се организират курсове по Европейски програми. Но сметките бяха на база 700лв. за ваучер. Само че, ваучерът за фотография, който аз ще получа ако се намери доставчик е на стойност 1800лв (написано черно на бяло).
Ще се радвам да се намерят хора (г-н Nenov ), които да се заемат сериозно с организирането на такъв курс. Има достатъчно време - срокът за приключване на курса е 31.08.2015г.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »