Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: zpower   
Дата:   12-10-12 11:21

Има ли някой, който да е доставчик по оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ и да организира професионално обучение за гр. София, по проект „Аз мога повече”?
И ако няма - Защо? - питам аз, като това е начин да се усвоят парите отпуснати от европата! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: victory13   
Дата:   12-10-12 11:26

да не отесня зоната за такива теми [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: kimi   
Дата:   12-10-12 19:13

баш за тук си е темата, zpower има в предвид безплатни курсове по фотография за народа, а Европа да плаща [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: asahi   
Дата:   12-10-12 19:56

Да, това е начин да се усвоят едни пари от Европа и в това няма нищо лошо. Също така е начин да придобиеш познания и умения в нова професия. Ако си недоволен има начин да се оплачеш.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: agrodemon   
Дата:   12-10-12 22:07

По тази Оперативна Програма става въпрос за "професионални" курсове. Т.е. очаква се курсовете да се видят от "признати" специалисти.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: zpower   
Дата:   12-10-12 23:42

Наистина това е един начин тези които са професионалисти да станат доставчици по тази оперативна програма и да вземат пари, а тези, които искат да се научат и да ползват опита на знаещите да го направят без пари, стига да побързат и да си подадат документите и да им издадат ваучър. (виж и чети на http://www.az.government.bg/OPHR/news.asp?id=77

Какво по хубаво от това. Ама трябва малко да се напънем, така че знаещите да вземат пари, а пък незнаещите да се научат без пари.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: asahi   
Дата:   13-10-12 00:05

"От схемата няма да имат възможност да се възползват заетите на служебно, трудово или приравнено на него правоотношение в органите на държавната администрация, администрацията на органите за местно самоуправление, съдебната система, системите за народната просвета, Министерство на вътрешните работи и Министерство на отбраната, поради наличието на други програми, които финансират обучения в съответните сектори."

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: Canon   
Дата:   13-10-12 01:12

zpower

За фотограф намерих примерно

ДЕИЗА КОНСУЛТ

Място на провеждане:

Варна, СК Деметра ООД, 052 641488
Брегово, - Общинска администрация – Площад централен №1, 052/641 488, 0878 / 641 488
Брегово, гр.Брегово– Пътна и тротоарна мрежа, 052/641 488, 0878 / 641 488
Костинброд, пл.Иван Вазов, НЧ Иван Вазов 1947
Костинброд, ул.Обединена 44, СОУ Д-р Петър Берон
Кричим, жки дом, 052
Кричим, – Пътна и тротоарна мрежа, 052/641 488, 0878 / 641 488
Трявна, СОУ "Петко Рачев Славейков"
Трявна, Читалище "Пенчо Славейков"
Котел, ул.Атанас Белопахов 1
Котел, ул.Изворска 21
Ветрино, ул.Теменуга 1 СОУ Христо Ботев
Ветрино, ул.Г.С.Раковски № 6 Читалище Просвета
Вълчи дол, ул . "Г.Димитров" No 1
Вълчи дол, Читалище „Димитър Благоев” , 052/641 488, 0878 / 641 488
Вълчи дол, пл. Христо Ботев №1,
Вълчи дол, ОДЗ "Здравец"
Обзор, Народно читалище "Изгрев"
Обзор, ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
Сунгурларе, ул.Георги Димитров 21
Сунгурларе, ул.Христо Смирненски 3
Сунгурларе, ул.Георги Димитров 6
Сунгурларе, ул. Г. Димитров 1
Асеновград, ул. "Училищна" 16
Асеновград, ОУ „Петко Каравелов", 052/641 488, 0878 / 641 488
Карнобат, ул. Д - р Петър Берон № 24,
Карнобат, ул.”Д.Благоев” №44,
Хисаря, ул.Ген.Гурко 23 Читалище Иван Вазов
Хисаря, ул.Ген.Гурко 3 хотел Агуста
Първомай, Народно читалище"Св.св. Кирил и Митодий"
Първомай, СОУ "Св. Паисий Хилендарски"
Сливен, ул. „Ст. Войвода” №1,ПГТО”Д.Желязков”
Сливен, бул.”П.Хитов” 115
Сливен, Областно пътно управление /ОПУ/, 052/641 488, 0878 / 641 488
Ямбол, ул. Милин камък №2, ет.1,
Ямбол, Домострои
Созопол, Читалище "Отец Паисий Хилендарски"
Созопол, СОУ "Св.св. Кирил и Методий"
Несебър, Народно читалище "Яна Лъскова"
Несебър, СОУ "Л.Каравелов"

Чудя се дали в Сунгурларе могат да осигурят 960 часа обучение:

Сунгурларе, ул.Георги Димитров 21
Сунгурларе, ул.Христо Смирненски 3
Сунгурларе, ул.Георги Димитров 6
Сунгурларе, ул. Г. Димитров 1

За Брегово, Ветрино и Вълчи дол е сигурно!

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: pepi34   
Дата:   13-10-12 01:44

Пълен ташак, ще пробвам с едни курсове по английски да видим ще науча ли нещо. Открих за София една фирма за фотография, но като видях каква е фирмата , се съмнявам че лектора знае повече от мене :)

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: TheBossBG   
Дата:   13-10-12 09:39

Преди две години имаше такъв курс в София. http://4coolpics.com/photo-forum/2/48410.html
И съм убеден, че не са се събрали и 10 човека аз него. Аз за жалост съм от групата посочена от асахито иначе с радост бих се възползвал още тогава. Съпругата ми има фирма, но не можело тя да получи ваучера, а аз да го ползвам. Щото не съм бил неин служител. Такива ти ми работи. Нещо като тоста от "Кавказкая пленница":
Мой прадед говорит:
— Имею желание купить дом, но не имею возможности. Имею возможность купить козу, но не имею желания.

Так выпьем! За то, чтобы наши желания всегда совпадали с нашими возможностями!


Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: batzeto   
Дата:   13-10-12 10:29

И понеже смятах, че темата е за другия форум "клубен живот", вчера когато пуснах темата в тази насока, не съм видял, че тук вече има такава. Ще следя темата с интерес и ще се самоцитирам:

От 15-ти Октомври започва записването за ваучери за безплатно обучение по Професия, Специалност и Ключова Компетенция по Европейска Програма "Аз Мога Повече". В това число фотографията е сред възможните варианти за обучение. Има ли някой информация за местата където ще се провеждат подобни курсове и човек може да се запише по тази програма в гр.София? В сайта на бюрото по труда към настоящия момент излиза, че само някакво "Национално Сдружение Недвижими Имоти" ще провежда такова, което пък съвсем не ми вдъхва доверие, съдейки по името им и липсата на каквато и да е информация на уеб сайта им. От друга страна искам да подхвърля на хората, които се занимават с обучение и провеждане на фотогравски курсове, че те също могат да се запишат като обучаващи, което ще им осигури приход от по 700лв на човек записал се в курса, а обученията не са индивидуални, а групови! Това би означавало, че при 3 групи от по 10 човека, обучаващия може да изкара (10х700лв)х3 = 21000лв.

Моля дайте информация, ако имате по въпроса...или просто кадърните хора да станат учители и да ни агитират за записване при тях [shtrak]

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: compur   
Дата:   13-10-12 16:31

не всичко, което блести, е злато!

що не се пробвате да регистрирате един доставичк, че да видите дали е лесно!

първо - за да регистрирате подобно нещо, като "Доставчик", ви трябват една купчина документи, в това число и диплома, че можете да преподавате фотография. за съжаление няма много хора с подобна диплома, така че...

второ - след като ви одобрят, вас като Доскатвчик, вие кантидатствате за отпускането на средства по Оперативната програма и АКО ви одобрят, което обикновено става от 3-5 месеца, стартирате рекламната си дейност за Курс по фотография

трето - да се осигурят на курсистите всички материали по време на курса, като те няма да платят нищо, а после, когато се изплащат парите ще се дадат и парите за материали...

четвърто - парите идват едва, когато курсистите завършат курса и положат успешно изпит... и с подобния документ, който са получили, отидат и декларират, че са завършили такъв курс... а водещия, отиде и декларира, че са завършили курса и се отчете... и ако комисията, която разглежда дощументите одобри това... да получи парите в някой от следвашите, след виж горното, 3-4 месеца

четвърто - ... стига толкова, че май става досадно

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: trouble_sl   
Дата:   13-10-12 16:43

Работил съм по програми свързани с пари от Европа. Всичко написано в предното мнение е вярно. Документацията и деловодството (ако щете и счетоводството) след това ще ви се стори толкова тегаво...За печалба не може да става и дума. Ще спечелите толкова пари колкото бихте спечелили ако ходите да предподавате курс, не по програма. Парите описани в по-горното мнение са бюджет в който трябва да се справите, след тегленето на чертата, останалите пари ще бъдат вашата заплата. Поне по моя проект имаше конкурс за да ме одобрят да правя това нещо и спечелих конкурса защото предложих план с най-ниски разходи за постигане на целта. Но пък свършихме добра работа относно хората и това е целта на упражението. Не е забогатяването на някой а наистина безплатното обучение на хора които не могат да си позволят курс. Мисля, да се възползвам като участник в курс. Надявам, се че ще науча нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: BirdOfPray   
Дата:   13-10-12 17:12

Ша следим с трепет и интерес РАЗВИТИЕТО и усвояването на средствата ;)

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: trouble_sl   
Дата:   18-10-12 09:58

Някой за Сливен записа ли се :)

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: Bengun   
Дата:   18-10-12 12:30

Това е за София : http://www.nsni.bg/index.php?show=events&id=66&lang=bg ... 960 часа

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: tanja.la   
Дата:   28-02-13 15:40

Софийската фирма NSNI вече записват за обучението.Началото на курса е предвиден за 5.07.2013г.[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: autosvet   
Дата:   28-02-13 15:50

Това серизно ли е? Тези с недвижимите имоти правят курс по фотография?[smilie10]

Гледам им сайта и не възприемам как тези хора ще учат някого на фотография.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: asahi   
Дата:   01-03-13 20:10

Те не правят курс, а организират такъв. Пък и нищо чудно да имат във фирмата кадърни фотографи, способни да преподават.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: Han_Solo   
Дата:   01-03-13 22:59

Преди 4-5 години бившия ми шеф беше решил да прави подобни неща в областта на кино, телевизия че и фотография... направих му една учебна програма, която даже беше одобрена заедно с другите, получиха и сертификат че може да провеждат такива курсове и до там... по новото евро законодателство би трябвало за да можеш да бъдеш наеман като фотограф, примерно да имаш някакъв документ и точно за това бяха тези курсове - за да може всеки който реши да работи в тази насока да покрива минимални изисквания... така че не очаквайте чудеса от тези курсове - те са за покриване на минималния технически критерии за качествено изображение... ама дали то ще е и творчество или просто занаят [smilie5]

За да не стане като при един случай дето на снимки /снимахме клип/ дойде една "фотографка" с техника която струваше около 5000 кинта и нагоре и директно попита, я кажете настройките на камерата / снимахме на Ред Епик / за да си сложа същата бленда на фотоапарата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: autosvet   
Дата:   01-03-13 23:38

Стана ми интересно кое е това еврозаконодателство изискващо курс за да те наемат като фотограф?

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: Han_Solo   
Дата:   01-03-13 23:48

ако мислиш че знам [smilie3] поне за осветителите мога да посоча някои хора които боя им е малко... как върза по грешка две фази вместо фаза и нула и изгори осветление за над 10000 лева... или пак поради грешка подпалиха един подиум на който трябваше да провежда моден конкурс ... за декоростроители които едва не пребиха доста известни български актьори и певци също ще замълча тактично [smilie3] така че смисъл има но това са чисто технически параметри - имам при мен и примерния учебен план подаден за дообработване и допълване включително и за фотографията и мога да го пусна за да се развеселите , но не знам дали не е обект на някаква търговска тайна

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: autosvet   
Дата:   02-03-13 00:04

Стана ми интересно защото съм говорил с хора по Европа и никой не е споменавал да са му искали специален документ. За вършене на работа, която е потенциално опасна за теб или за хора които ще ползват това което си направил - ок редно е да има някакво ниво на компетентност, но за хора на изкуството...

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: Nenov   
Дата:   02-03-13 01:09

Програма фотография - 960 часа. Какъв ще е хонорарът на лектора за 1 час?

Отговори на това съобщение
 Re: ДОСТАВЧИК ПО ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
Автор: wildheart   
Дата:   02-03-13 11:26

о да в Брегово само фотографи им трябват [cool]
сичката Мара втасала...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »