Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: GOSPODIN   
Дата:   21-09-12 23:57

ivanino , аз работя с Canopus Edius + плъгини. За забавяне (слоумоушън) ползвам и Adobe After Effects + Twixtor.

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: pefoto01   
Дата:   22-09-12 16:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: mikedimit   
Дата:   23-09-12 20:44

: m_d
Благодаря за инфото !!

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: klez   
Дата:   25-09-12 19:56

Абе проблемация...
Ей сега вземам канона, пускам го и не тръгва...
батерията изтощена на макс.
сложих я на зарядно за 5минути да глътне леко ток пуснах го и светна за малко но пищи че е изтощена.. сега я зареждам.
А последния път като го оставих беше на 100% заредена батерията като бях щракнал 10-15 снимки... (това беше ония ден вечерта)
Май ще си върна оригиналния фърмуер да видя дали и с него ще ми се случват подобни неща, че е яко неприятно да извадиш камерата и да видиш че батерията е заминала.

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: jrr   
Дата:   25-09-12 20:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: klez   
Дата:   25-09-12 20:26

Хмзззз..... интересно... картата беше извън фотоапарата :) през цялото това време.. беше в кард рийдъра

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: jrr   
Дата:   25-09-12 20:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: klez   
Дата:   25-09-12 20:57

Мислех че на него се дължи... хмз

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: gengong   
Дата:   25-09-12 21:19

Canon 550d, картата не е сваляна, освен за "източване"..., никакъв проблем с ML 2,2 и 2,3 - не усещам разлика да ми пада по-бързо батерията с ML, по принцип на 550d пада бързо, както и се зарежда бързо...

klez, да нe би да си качил ML на някоя бъгъва карта..., пробвай на друга и да е клас 10?!

ПП Твърде вероятно е батерията да е заминала, но няма причина да е от ML. Ежедневно снимам с качена на картата ML от края на 2011г. и фото и видео...



Публикацията е редактирана (25-09-12 21:26)

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: klez   
Дата:   25-09-12 23:19

Мерси, ще пробвам с другата карта, тя е клас10 ... но вероятно не е от МЛ-а ;) ще взема и друга батерия (разбира се не оригинална за 99лв от фото******.сом а китайска за 6лв от ибей)

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: gruberbg   
Дата:   27-09-12 02:02

klez : да не оставяш апарата на "preview" ? 'щото при мен така хаби батерията и то до край ако не го изключа ръчно. Може при другите да е различно,но все пак.

Как борите HDR flow-a ? При мен AE CS6 не прави хубави резултати, GingerHDR-a се маже (не може да си хване правилните кадри и става мазало), та нямам идея какво да пробвам вече...

Отговори на това съобщение
 Re: magic lantern 7d!!!
Автор: guesswho   
Дата:   28-09-12 14:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »