Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: pefoto01   
Дата:   30-06-12 16:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: dobriquet   
Дата:   30-06-12 18:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: p4elen_med   
Дата:   30-06-12 18:09

ElBandido, 70% от снимките в профила ми са от Канон. И на мен не ми харесват, отвратителен шум, минимална динамика, неточен фокус, пластмасови цветове :). И аз като теб обилно мажех с шопа и правех кадрите черно бели за да скрия дефектите, но пак си личат. [beer]
Хайде наздраве за д7000.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: ElBandido   
Дата:   30-06-12 18:22

dobriquet , ти пък каде прочете да казвам че мога да снимам бе шапшал прост я чети малко преди да пишеш. и да си ме прочел някаде в някоя тема да давам мнения коя техника доминира и коя не ства а? сигурно и ти си от тези можещите и знаещите да снимат ама не си качват снимките хахахаха смещник оше един на хоризонта се появи. я покажи некоя твоя снимка да видим колко си добър за да ме коментираш, ялак с ялаците

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: dobriquet   
Дата:   30-06-12 18:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: ElBandido   
Дата:   30-06-12 18:53

някой искал ли е бе ялак? искал ли е някой нещо да връщаш? единственото което исках е да покажеш по добри снимки от мойте което ти неможеш да направиш с което доказващ думите ми че си ялак

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: deathzone   
Дата:   30-06-12 18:58

Аз мисля, че е време да се намеси администратора! Спора премина в елементарно перчене.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: robertdemiro   
Дата:   30-06-12 18:58

Нещо много неграмотни хора започнаха да се включват по форумите.....

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: dobriquet   
Дата:   30-06-12 19:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: ElBandido   
Дата:   30-06-12 20:51

dobriquet , важиш, екстра са ти снимките,надявам се един ден и аз така да снимам [smile] сега ми приеми публичните извинения за тона ми от по рано днес, просто се засякохме в много не подходящ момент.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: dobriquet   
Дата:   30-06-12 21:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: ElBandido   
Дата:   30-06-12 21:44

dobriquet, много ти благодаря за съвета който ми даде, ще се всушам в думите ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: burningice   
Дата:   01-07-12 19:01

Къде го продават тоя апарат?!

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: pefoto01   
Дата:   02-07-12 03:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   10-07-12 23:15

http://julienfournier.tumblr.com/


заснети са с никон [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: shadothezombie   
Дата:   11-07-12 16:18

Преди месец си купих D7000, а доста се чудих какво да си взема, като беше ясно, че не мога да си позволя full frame.

Всеки път като вляза във форума (а съм влизал около 10 пъти) ми се струва, че супер много съм се прецакал. Ако си прережа вените със стъклото от китовия обектив да знаете, че някой от форума е виновен.

Не мога да дам мнение по темата, защото това е първият ми DSLR и съм поне на 12 месеца снимане, за да мога да кажа нещо, за което да не бъда публично кастриран във форума.

Информацията помага, ама понякога и вреди. Няколко дни след като го взех си мислех, че нещо имам проблем с автофокуса заради многобройните теми и се панирах. Оказа се, че просто в Liveview, повечето настройки на фокуса се заключват...демек МЕГА БОТ :)

Май, колкото по-рано се концентрира човек върху техниката, с която разполага и спре да и търси косури, толкова по-добри снимки ще прави.

Ако трябва да ме хейтнете, давайте смело, работя в офис пълен с откачалки и ако не получа 200 джаула хейт до обяд ми пада кръвното.

Ама много сериозен пост, чакайте и аз да допринеса със wisdom - Според генералните ми наблюдения, най-добрият апарат евър е 5D Mark II. Докато го нямам, никога няма да мога да смимам добре [smilie24]

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: sirkhann   
Дата:   11-07-12 16:32

Вуйчо Мирон си изтърва 5Д2-то в морето и го даде на баба ми да си чука орехите с него, и тя тва вика- от тоя 5Д2, по-убаф нема!

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: vikitovikito   
Дата:   11-07-12 16:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-07-12 16:50

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   11-07-12 19:20

Е найй-накрая един свеж никонец[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: mitkomitashki   
Дата:   11-07-12 20:26

Така става, като разни набедени за фотографи комплексари, не правят
секс доста дълго време и им свършват паричките 10-15 дни преди заплата,
ако въобще получават такава! Простотията и комплексите избиват без напъни...

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: sirkhann   
Дата:   11-07-12 23:16

[smilie21] Митак, на някои хора в тоя форум не им остава много време за снимки от правене на по-хубави работи. Иначе аз днес си купих поредната минолта с комплект три обективчета [smitten] Наредил съм ги десетина вече [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: jingov   
Дата:   12-07-12 10:13

Добре де ,някой де ме осветли ,като е толкоз убав ,защо в базара има по няколко обяви ? Значи ма нещо гнило или просто на хората им трябват парички за ФФ или ? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-12 10:20

В базара са се продали много по-малко D7000, отколкото 7D-та, въпреки, че 7D-то е по-скъп апарат. А колко 5D и 5D2 са се продали, не е истина [smilie10] А гледам и доста фотоапарати "Практика" се продават...

Отговори на това съобщение
 Re: Година и половина тотална доминация на Никон Д7000!
Автор: mitku   
Дата:   12-07-12 10:20

Защото има и хора, които са решили, че след като това е най-добрата кропка, тя едва ли не ще снима сама... е, не става - трябва ЗАУ. Все пак това е камера, която изисква и определени качества от ЗАУ-то пък макар и да има "дъмб" режими. Просто някои хора не могат да се справят с нея; други искат да минават на ФФ; трети решават, че им трябват пари за нещо друго и т.н. и т.н. Всеки си има някакви свои причини... питай хората, които продават. Аз например не бих си сменил моя Д7000 за нищо под Д800. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »