Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Помощ при избор...
Автор: ElBandido   
Дата:   30-06-12 15:06

пефото,много бързо се преквалифицира от разбиращ фотографията в психолог[smilie5] още по смешен ставаш така, демек компетентен по всеки въпрос как да не ти се смее човек [smilie5] ми смешен си. а приятели в този форум не търся, прияте ли само в личния живот. а с хора като теб в реалния живот за да отделя толкова време да си говоря с теб ще трябва да си си платил инче ще те подмина като пътен знак[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Seifi   
Дата:   30-06-12 15:09

До

pefoto01

Да така е за 18-70 но всичко зависи от бюджета при бюджет от 700 до 900лв да речем избора не е голям. за Сони както и за другите марки мисля.

Sony - AF DT 18-55 F3.5-5.6 SAM e между 90 и 100лв втора ръка и е по добър от Сони 18-70

Тамрон 17-50 2.8 е 560лв от германия нов
Сигма 17-70 2.8-4 е малко по слаба и по скапа но за екскурзия е мн. добра. 800лв
Сони 16-50 2.8 занм че е супер но не ми се инвестират пари за него след като е само хоби за мен. 1300лв е все пак.

Никонския 18-105 и той не е много ефтин.

Като тела ако съм честен Никон д5100 и Сони Алфа 580 са добри за мен Канона на това ниво не го знам кой но Цената вече става над 1000 лв.

Въпроса са обективите и задкамерното устройство [smilie18] и някой да може малко да те бутва и помага , за да влезне човек по бързо в час.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: pefoto01   
Дата:   30-06-12 15:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: pefoto01   
Дата:   30-06-12 15:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Pop-Chop   
Дата:   30-06-12 15:52

Към колегата Sejfi , първо благодаря и второ нещо не ми отваря линковете които си постнал , а до ElBandido колега благодаря и на теб , но това за приятелите просто... , никога не знаеш от къде ще ти дойде..

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: ElBandido   
Дата:   30-06-12 15:55

пефото,жалкия си ти миличък, купил си никон и си помислил че вече си много на вътре в материята но снимките ти доказват точно обратното. сега те оставям да ме мислиш за жалък и каквото си решиш още. само знай че никона който си си купил не те прави ни фотограф нито пък човек който да дава компетентно мнение във всяка тема тук във форума. айде биии си два шамара да се сабудиш и да разбереш че за нищо не ставаш

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: pefoto01   
Дата:   30-06-12 16:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Seifi   
Дата:   30-06-12 19:29

Сега линковете работят , сутринта им бе паднала и страницата на тези. Може да сравняваш който си поискаш апарат там сравнително точни и обективни са.


Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Pop-Chop   
Дата:   30-06-12 23:32

Така като гледам д5000 излиза най-подходящ , но и Сонито ме кефи [smile] :). Не ми пречи , че едва ли не ми "цапате" темата , но не виждам смисъл , вместо да бъдете приятели вие ще се избиете ... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Seifi   
Дата:   01-07-12 02:46

Аз не се бия с никой връщам се от маса с един фен на Пентах, двама никонци един канонец и аз фен на Минолта/Сони [beer]


[smilie18]


Погледни си и обективите които ще ти трябват един 70-210 ще ти е нужен със сигурност!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Pop-Chop   
Дата:   01-07-12 12:48

Така е хубавото тяло изисква хубав обектив , защото имам наблюдения над това , че е по - добре евтино тяло с хубав обектив ,отколкото скъпо тяло с евтин... А за боя говорех на пефото1 и Елбандидо.[cool]



Публикацията е редактирана (01-07-12 13:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: digitalgab   
Дата:   01-07-12 14:51

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1458501&t=1458501&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Pop-Chop   
Дата:   01-07-12 18:17

Ами за съм си купил книжка и съм си е прочел ,не че няма да продължа да чета но ,,, Остава въпроса д5000 или А300 , като ще гледам да ги пробвам , да видя кой ще ми е по - удобен , но пък д5000 има по-голям сензор... [cool]



Публикацията е редактирана (01-07-12 18:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: kocemak   
Дата:   01-07-12 19:24

Наистина трябва да почетеш и то доста, защото разлика в големината на сензорите няма [smilie10]



Публикацията е редактирана (01-07-12 19:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: qpalzm   
Дата:   01-07-12 19:27

Хаха по-голям с 2милиметра[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Pop-Chop   
Дата:   01-07-12 20:04

Ами чета не казвам (и съм казал че знам всичко), че не чета може и да няма голяма разлика , но на предишната страница гледах сравненията и така го дават хората [smile] , пък в рамките на шегата "То и на комшията , мило е по - голям с 2 см , но някак си изглежда по-добре" :P Нещо такова беше по спомен ... [cool] [smilie3] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Seifi   
Дата:   01-07-12 20:52


Ако решите за Сонито това е обектива :
Minolta AF 70-210 F4 (beercan)

Ако парите на са проблем има и :
Minolta AF 70-200 F2.8 APO G D SSM

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: pefoto01   
Дата:   02-07-12 02:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: Pop-Chop   
Дата:   03-07-12 16:51

Спрях се на д5000 :). В последствие ще се похваля какво съм взел [cool] :P[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор...
Автор: pefoto01   
Дата:   03-07-12 17:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »