Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Как да не ни откраднат техниката по време на почивка?
Автор: excessmind   
Дата:   28-06-12 16:28

Написаното по-горе за багажника, който е супер-надежден ... не се надявайте. По-старите автомобили се отварят с отвертка, бързо и без много шум. Знам го от личен опит. За новите не знам, но въпреки това не бих си оставил техниката.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да не ни откраднат техниката по време на почивка?
Автор: jingov   
Дата:   28-06-12 16:37

excessmind и на съвременните ,също ...даже няма и да разбереш,че са го отваряли ![..........

Отговори на това съобщение
 Re: Как да не ни откраднат техниката по време на почивка?
Автор: pepi34   
Дата:   28-06-12 19:26

Абе ясно че не е надежден, въпроса е да не се знае че вътре има техника. Наскоро ми пратиха една схема за измама от Русия при която те викат експресно да заснемеш мероприятие, искат ти номера на колата ( защото там всичко е с пропуски) и после докато паркираш и търсиш поръчителя те обират бързичко. Е схемата е малко по сложна де, но идеята е че щом се знае може да изчезне, защита няма. Както и ако се знае че те няма за няколко дни у дома също изчезват нещата бързо. Та моя съвет е всичко да е без да се шуми и без да се прави показност. Аз затова писах и по горе че не ползвам никога специализирани раници, ама нямам и толкова много техника, просто апарат с един зум и един твърд обектив и мога да си позволя и нефотографска чанта, но ако имаш 5 обектива е трудно. Ама и защо да ходиш на палатка с всичката тая техника?

Отговори на това съобщение
 Re: Как да не ни откраднат техниката по време на почивка?
Автор: Char   
Дата:   29-06-12 13:25

Аз си нося винаги апарата с мен. Като излизам взимам един обектив - какъвто - такъв и се "ограничавам" до неговите възможности за деня. Никога не оставям апарата в кола, но пък и на палатка досега не съм била на море. Била съм на планина с приятели - там няма, кой от къде да мине и да забърше нещо. Но на море не съм и точно поради подобни страхове не се осмелявам да бъда на палатка. Апарата си нося в най различни чанти - градска раница, дамска чанта, плажна чанта... Естествено като не коментираме сега как вътре съм си обезопасила пространството около машинката отвън никой никога няма да предположи, какво нося в чантата. Когато сме на плаж си оставям чантата с апарата в чантата, където са били преди това хавлиите, отгоре намятам шал, шапка, надуваемо чудо и изобщо се старая да замаскирам мястото като съвсем неинтересно и безлично. Естествено, че главите са ни все към хавлиите, но поне до момента знам, че никой не е видял какво по-специално нося. Това е до момента, в който реша, че съм се наплацикала за деня и реша да си извадя машината. От този момент тя не се отделя от мен, защото няма смисъл повече да я прибирам и крия, след като до преди малко всички наоколо са ме видяли да залягам с нея по плажа или съм подскачала над вълните на плиткото.
Това е от моя опит[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да не ни откраднат техниката по време на почивка?
Автор: adutsov   
Дата:   29-06-12 14:15

Аз мойто Никон го слагам в подводния бокс и с мен под водата :), а иначе винаги сме голяма компания и поне 2 ма са на брега и наглеждат багаж, деца и кучета.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да не ни откраднат техниката по време на почивка?
Автор: ElBandido   
Дата:   29-06-12 15:02

като си я пазите бе, така ще я опазите.[thankyou]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »