Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 15:44

Ще бъда лаконичен и ще кажа само, ако някой не иска да си хвърли парите на вятъра, по-добре да няма взимане-даване с потребител "Juggler"!!! Аз изгорях с 50лв, което все пак е "малкото зло"!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: El_Fuego   
Дата:   27-06-12 15:49

Предполагам ти е ясно, че без конкретно описание на случилото се тежестта на написаното от теб е еднаква с тази на пр&дня по вятъра.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 16:12

Закупих карта от въпросният потребител.Изпрати ми картата (SDHC 32GB) по куриер на ЕКОНТ. нямах възможност да я тествам на място, но когато се прибрах и я сложих на апарата се оказа че не записва всички файлове!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: imitev   
Дата:   27-06-12 16:36


Според начина ти на изразяване мога да заключа, че има голяма вероятност ти да си некоректен купувач.

Върви някъде да ти тестват картата.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: dave   
Дата:   27-06-12 16:38

Това звучи подозрително. Как така всички файлове?

От написаното до тук не звучиш убедително, да ти кажа.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: deathzone   
Дата:   27-06-12 16:47

Сигурно не му записва всички файлове. Понякога се получава, така че една снимка е цялата записана другата на 1/2 и това се получава от лоши карти. Може би това има в предвид.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 16:52

imam v predvid 4e ednata snimka miq zapisva, vtora treta i sled tova 3-4 snimki mi gi dava kato nerazpoznat fail!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: riddick   
Дата:   27-06-12 16:54

Checkdisk, после формат в компютъра. След това формат в апарата.
Тези стъпки минали ги, преди да започнеш да снимаш с картата?
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 16:55

Razbira se!!! Ako kajete shte si smenbq fotoaparata za da mi raboti kartata eventualno s drugiqt fotoaparat!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: gss   
Дата:   27-06-12 16:57

Вижте това да не е проблема случайно:

Because SDHC, miniSDHC, and microSDHC cards are recognized by new SDHC, miniSDHC, microSDHC host devices differently than standard SD, miniSD, and microSD cards, they are not backwards compatible with legacy SD, miniSD, and microSD format host devices. Standard SD, miniSD, and microSD cards are forward compatible with new SDHC, miniSDHC, and microSDHC host devices.

Helpful Tips when buying 4GB SDHC/miniSDHC/microSDHC cards
1. Please check if your host device accepts SDHC/miniSDHC/microSDHC cards
a. SDHC/miniSDHC/microSDHC logo may appear on packaging or manual
b. Contact the host device manufacturer
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: hotsnail   
Дата:   27-06-12 16:58

ами следващото е като купуваш карти да не пестиш прекомерно и да не купуваш ментаци.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: p4elen_med   
Дата:   27-06-12 17:00

Ядосан си, но дай на БГ :).
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 17:01

Ami taka se okaza za poreden pat..............no taka tozi fotobazar nqmashe da go ima , nali! Kakto kazvat "mujko dupe se e.e vednuj"!!! [smilie18]
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: gss   
Дата:   27-06-12 17:04

Не съм продавача :о).
Там пише, че апарата трябва да е проектиран да ползва SDHC и този тип карти не могат да се ползват на устройства които са проектирани да ползват само SD обратното обаче е възможно



Публикацията е редактирана (27-06-12 17:04)
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: guesswho   
Дата:   27-06-12 17:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: imitev   
Дата:   27-06-12 17:23


Миналата седмица продадох дъно, процесор и памет. Уговорихме се ако не му е по кефа - връща ми ги, аз връщам парите.

Обажда се на следващият ден - дъното не работи, не познава 4те гб рам, мишката ми забива...

Викам му - ти искаш ли ги нещата или просто си търсиш повод да ми ги върнеш? (Бях ги тествал 2 дни преди това дали и как работят). Ако искаш да ги върнеш - ок, връщам ти парите и ги прибирам...

Не бе - искам ги, ама не работи, райш ли!

Отивам и какво да видя - с ХР иска да види 4 гб. Разбърникали БИОС-а и не ги познава още преди виндовса. Разбутали параметрите на процесора.

Викам му - пич, това с ХР няма да стане. Трябва ти вин7 и то 64 бит.

Ами вика тоя дето тества работи в някаква компютърна фирма, каза че не работи дъното... С това си изкарвал хляба един вид...

А сега де втасахме я - набодох му една 7ца отгоре отгоре, да види че е така както му казвам, и се разделихме по живо, по здраво... Казах му другия път да викне някого, дето наистина си има хабер за какво става дума... То не е бакалия - пазаруваш и ядеш...

Те затова трябва да се търси мирен подход, със сърдене нищо не става на този свят...
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: pepi34   
Дата:   27-06-12 17:41

В Базара е пълно с цървули, търсят евтиното и после рев. Като искаш гаранция купи си с гаранция от магазина. Аз понеже съм балък миналата седмица купих 2 компактфлаша , 16 и 32 Г Сандиск, за малко над 400лв. Ама има доживотна гаранциика и работи. От Базара какви ли не ментета съм купувал. Нито скорости отговарят, нито марка. Така че не реви като заклано прасе, в Базара никои не ти дава галанция. Пълно е с пичове и напоследък се напълни с търгаши и цървуланковци.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: GenaDP   
Дата:   27-06-12 18:03

има доживотна гаранциика

А наясно ли си до края на чий живот е гаранцията? [smilie8]
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 18:41

Nikoi ne reve kato zaklano prase, razbrali "pepi34" malko preeksponirash neshtata!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 18:45

s D7000 mislq 4e trqbva da raboti?! Razbira4ite da kajat...........ako ne e savmestima priemam kritikata i trieme temata!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   27-06-12 19:38

iguanata,
преди всичко обясни какво ти отговори Juggler след като ти му каза, че картата не работи?
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 19:56

Juggler Възможно е, но се съмнявам.
Картата е купувана от ebay, дойде ми 2-3 дена преди да пусня обявата, тествана е 2-3 най много 5 пъти на Пентакса ми и на кард рийдъра. Нямаше никакви проблеми. Ако имаше щях да си искам парите от китаеца.
Пуснах офертата, защото трябваше спешно да ходя до Австрия и ми трябваха пари. Освен това на мен ми излезе 40 лева тази карта. Не беше 2-ра ръка! Картата беше опакована.

Пиша ти ги тези неща, за да не си правиш погрешни изводи, че съм се опитал да те излъжа с картата. Ако бях я купил от БГ, щях да ти я купя обратно за да я заменя (ако наистина е дефектна).

Аз имам 22ГБ карти общо, исках да ги заменя с една за по удобно.-------------------ТОВА МИ НАПИСА, КАТО МУ КАЗАХ ЧЕ КАРТАТА Е ДЕФЕКТНА!!!



Публикацията е редактирана (27-06-12 19:57)
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: gss   
Дата:   27-06-12 20:10

В инструкцията на D7000 пише че поддържа SDHC карти. Не стана ясно форматирахте ли я на апарата?
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 20:14

ДА,ДА и пак ДА!!! Първо я форматирах на компа, нищо не стана, след това и на Никон-а и пак същото!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: gss   
Дата:   27-06-12 20:27

Пробвайте с това:

http://panasonic.jp/support/global/cs/sd/download/index.html


https://www.sdcard.org/downloads/formatter_3/


дано помогне



Публикацията е редактирана (27-06-12 20:31)
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.