Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: bobby__   
Дата:   27-06-12 20:29

Понеже няма линк към темата на Juggler ... Да попитам автора на темата набързо нещо, за тази ли карта става въпрос? И същата ли е тя от Вашата обява ? Защо не споменавате за проблема, за да са наясно потенциалните купувачи? Моля да бъда извинен, ако греша.



Публикацията е редактирана (27-06-12 20:51)
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: swan_   
Дата:   27-06-12 21:16

[smilie18]
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: pepi34   
Дата:   27-06-12 21:29

Последното инфо още един път потвърждава извода ми че в базара се напълни с идиоти и цървуланковци. Смях в залата, крадеца вика Дръжте крадеца хахахаха[thankyou]
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-06-12 21:34


... Тарикат мъж не писка ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... Насрано дупе - мирише и през гащите ...... [smilie3] [smilie3] [smilie3]

 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: guesswho   
Дата:   27-06-12 22:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 22:29

Така да обясня на всички Хорейшовци..............картата я взех за да имам голяма карта да не сменям само.............попрочетох малко и разбрах че е по-добре да имам няколко от по 4,8ГБ от колкото една такава голяма!!! Но вече бях казал да ми я изпратят.Та получих картата и реших да я махна и я пуснах да я продавам.Намерих куповач, изпратих му картата , той я плати и ми каза че имам проблем с нея,след което аз му казах че щом има проблем да ми я върне за моя сметка.Та проблема е следният и НЕЗНАМ КОЙ Е ТАРИКАТ!!! АКО СЪМ ИСКЪЛ ДА ПРЕЦАКАМ НЯКОЙ ДАЛИ ДА СЪМ ВРЪЩАЛ ПАРИТЕ ИЛИ ДА СЪМ ПОСТЪПИЛ КАТО ВЪПРОСНИЯТ СЪФОРУМЕЦ.ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ??????????????? НЯМА ДА ОБЕДНЕЯ БЕЗ ТЕЗИ 50ЛВ,НО ЗА ТАЗИ ПРОСТОТОЯ НА ВЪПРОСНИЯТ СЪФОРУМЕЦ СЪМ СИГУРЕН ЧЕ ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА НА ТОЗИ СВЯТ........!!! ТОВА СЪМ МУ ГО НАПИСАЛ И НА НЕГО!!!!!!!!!!!!!!!!!



Публикацията е редактирана (27-06-12 22:33)
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-06-12 22:38

Глей ся, пич- на 07.05 картата е запазена, най-вероятно за теб. До 10-12.05 сигурно вече е била в теб. На 31.05 ти я обявяваш за продаване. За тези 15ина дни не разбра ли че нещо не и е наред? Пишеш следното "нямах възможност да я тествам на място, но когато се прибрах и я сложих на апарата се оказа че не записва всички файлове!!!", а след това пускаш обява за продажба, в която картата си е здрава... Сега пък, след като над 25 дни не можеш да я продадеш, изведнъж пускаш тема че продавача бил некоректен....Ами извинявай, ама хич не ти изглежда чиста работата.
Да не говорим, че за всичкото това време с картата може да се е случило всичко и тя да е повредена, дали при теб, дали при този на който уж си я пращал... не знам.
Освен това, имало е опция да я тестваш, но не си го направил. При това положение, след като си я взел, нямаш никакви права за рекламация.



Публикацията е редактирана (27-06-12 22:42)
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 22:43

ХОРЕЙШИО ДА МИ ОТГОВОРИ...............ЗАЩО СЛЕД КАТО СЪМ ВИДЯЛ ЧЕ Е ДВФЕКТНА И СЪМ Я ПРОДАЛ, ВРЪЩАМ ПАРИТЕ ОТ СДЕЛКАТА "АЗ" , А ХОРЕЙШИО?????????????????
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 22:45

ЗАПОЧВАМ ДА СИ МИСЛЯ ЧЕ ТИ И "juggler" СТЕ МАЙ ЕДИН И СЪШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-06-12 22:45

Айде спри да викаш и отивай да си лягаш!
Аман от недорасляци!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 22:49

ТА В КРАЙНА СМЕТКА ИДЕЯТА НА ЦЯЛАТА ПРОСТОТИЯ И РАЗСЛЕДВАНЕТО НА КОЛЕГАТА КАКВА Е:ИМАЙТЕ ЕДНО НА УМ ЗА "КОЛЕГАТА" СЪФОРУМЕЦ!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 22:50

НЕ ОЧАКВАМ НИКОЙ ДА МИ ВЪЗСТАНОВИ СУМАТА, НО ПОНЕ ДА НЯМА ДРУГ КОЙТО ДА ГО "ОБСИСА"!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-06-12 22:51

Дам... много е яко да псуваш на лични скрит зад монитора...
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: swan_   
Дата:   27-06-12 22:52

Много прост народ има по тоя свят :)
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 22:53

НИКОЙ НЕ ТЕ Е ПСУВАЛ..............ЛЪЖЕЦ ХОРЕЙШИО!!! НАРЕКОХ ТЕ "КАПУТ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-06-12 22:54

Браво!
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: pefoto01   
Дата:   27-06-12 22:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: deathzone   
Дата:   27-06-12 23:01

Сега продавача и Harvester едно и също лице ли са?[smilie10]
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: iguanata   
Дата:   27-06-12 23:01

ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ "Juggler"!!!!!!!!!!!!!!!!![smilie7]
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-06-12 23:02

Ахам, кат две капки мастика сме.
 Re: ВНИМАНИЕ!!! НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ
Автор: bobby__   
Дата:   27-06-12 23:04

iguanata ,
Аз съм далеч от мисълта, че ти си повредил картата. По-скоро си я купил така, минал си се. Пускаш темата, защото си засегнат. Това мисля. Но имаш d 7000, новият 50/1.8G - прекрасна техника. Колко щеше да спестиш дори, ако картата беше работеща - нищо, стотинки на фона на гореспоменатото тяло + обективи. Има достатъчно хубави карти на пазара и не е нужно да се наричат San Disk или Lexar, просто гаранцията е полезно нещо.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.