Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Стативът – почти всичко за него.
Автор: deathzone   
Дата:   14-06-12 14:57

Да и се справям добре, имам си даже и нивелир.

Отговори на това съобщение
 Re: Стативът – почти всичко за него.
Автор: s_l   
Дата:   14-06-12 15:44

Автор: pmartinov
Дата: 14-06-12 12:29

Arca-Swiss D4 3D-Neiger


Да принципно съм гледал видеото и съм изчел информацията за главата.. Сега остава само да я видя на живо, но разбира се това е незадължителна опция. Навит съм и, изглежда е точно за мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Стативът – почти всичко за него.
Автор: Jirko   
Дата:   14-06-12 15:46

Джъмбо състоянието на стативите си е много нормално всъщност. За да не ме раберете погрешно уточнявам че статива е единствената част от техниката ми по която има следи от употреба появили се докато съм я ползвал аз. Всичко друго ми е маниакално пазено. Но за желязото няма как , докато апарата и обективите са увити в дунапрен в раницата, статива е закачен отвън и се допира във всичко като почнем от влаковете и стигнем до скалите в планината. Освен да го нося аз и снимам с него той стъпва по земята и е нормално да се удря в скали. Драскотините не му пречат, всъщност най сериозното нещо което му се случи беше потапянето в езерото Ван където алуминия щеше да стане на парцали от солите.
Но съм се примирил с това техниката е да се снима с нея, не да ми седи в шкафа.

Отговори на това съобщение
 Re: Стативът – почти всичко за него.
Автор: didesignbg   
Дата:   14-06-12 15:51

Аз съумях да закача моя на въжето на Кончето, получи се нещо като тролей за момент, добре че никой не пусна тока. Охлузих го жестоко, защото въжето се наби между раницата и статива, завъртях се стреснах се, чудейки се какво стана и защо нещо ме дърпа. Впоследствие точно си мислех, че ако е карбонов нямаше да удържи, така само смъкнах малко от боята/анодизирането.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »