Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: pefoto01   
Дата:   02-06-12 17:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-06-12 17:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: dream_catcher   
Дата:   02-06-12 17:26

на мен ми бяха полезни съветите и обясненията на еротила [smilie24]

който върви с егото напред, няма да стигне далеч във фотографията.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: pefoto01   
Дата:   02-06-12 17:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: GenaDP   
Дата:   02-06-12 17:51

Язък, тъкмо се запасих с пуканки...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-06-12 17:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: Myth   
Дата:   12-06-12 12:10

Да добавя, само, че родителите си получиха фотокнижките и останаха МНОООГО, МНООГО доволни от снимките и като цяло от книжките, та...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: ElBAndido   
Дата:   12-06-12 12:23

хахаха ти кво очкаваше бе пич ;) майките на децата да разбират от сенки и фотография ли ? хахахах за тях факта че уй си професионалист им е гаранция за страхотни снимки, тва че те са ги харесали нищо не означава. хахаххаха леле кусате ме от смях в този форум

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: Myth   
Дата:   12-06-12 12:31

Напротив пич, означава, няма да пускам снимки от предишни работи на фотографи, но... факт, че не са доволни от предишни фотографи. В снимките ми може да има много кусури, които аз не отричам, освен това снимките които съм пуснал тук, са необработените, но най-важното от всичко е, че работим за клиента и крайната дума има клиента, може да сътвориш и най-великия шедьовър, но ако клиента не го хареса, какво от това? И обратното, ако клиента е доволен, ако ще и най-великите фотографи да обясняват колко са смотани снимките... това не променя факта, че клиента е доволен.
В крайна сметка целта е клиента да е доволен, не че това прави снимките по-добри или по-лоши. Но все пак тези кадри са правени, не за фотографи професионалисти, а за клиента.
Все пак в голяма степен възприемането на фотографията е и нещо субективно, ето например мара, човек художник, запознат с правилата на светлината, на композицията, все пак ги хареса, харесаха ги и други също занимаващи с фотография или художници... Още веднъж, повтарям да имат си кусурите и ги виждам съвсем ясно, но чак да се каже, че снимките не стават...



Публикацията е редактирана (12-06-12 12:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: ElBAndido   
Дата:   12-06-12 12:40

именно затова говорех :) и мен от скоро ме викат насам на там да снимам, и винаги са доволни :) но съм далеч от мисълта че съм велик фотограф . :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: Myth   
Дата:   12-06-12 12:44

Е някой да е казал, че на мен ми се върти мисълта, че съм велик фотограф? Дори намек няма за това, имам чувството, че никой не чете, още в самото начало съм казал, че имам доста пропуски.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: ElBAndido   
Дата:   12-06-12 13:02

абе пич, тва за великия фотограф го казах за мен!!! заради това че ме канят да снимам плащат си и са си доволни, а аз не смятам че това което давам като резултат е нещо наистина качествено, еи за туй иде реч, че клиентите ти в повечето случаи като този ще са предоволни а тук в форума ще те разкъсат [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: Myth   
Дата:   12-06-12 13:09

Е да така е, в което няма нищо нередно де :-) Е но все пак се учим и се стремим да преложим някой ден нещо наистина качествено.



Публикацията е редактирана (12-06-12 13:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотосесия в детска градина
Автор: ElBAndido   
Дата:   12-06-12 13:17

това е причината да харесвам фотографията :) няма научаване, всеки ден си уча и все си има нещо за научаване :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »