Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: Tonidi   
Дата:   07-05-12 00:20

По-справедливо ми се струва разпределението 600 за видео и 100 за фото - това съобразено с труда и уменията, които полагат фотограф и видеооператор от една категория [smilie5]
Офертата обвързана с броя на гостите и аз не я разбрах? Имал съм сватба от 22 човека с бюджет за видео и фото надхвърлящ 5 пъти горният


Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: ogy25   
Дата:   07-05-12 10:14

Tonidi написа:

> По-справедливо ми се струва
> разпределението 600 за видео и 100 за
> фото - това съобразено с труда и
> уменията, които полагат фотограф и
> видеооператор от една категория
> [smilie5]
> Офертата обвързана с броя на
> гостите и аз не я разбрах? Имал съм
> сватба от 22 човека с бюджет за
> видео и фото надхвърлящ 5 пъти
> горният


Свят голям и несправедливост дебне отвсякъде! [smile]

А колкото за броя на гостите - отговорът е съвсем елементарен:

Колкото повече, толкова повече ....

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: ando   
Дата:   07-05-12 11:12

ecobo написа:


> ППП: Не съм чувал някой да си гледа
> филма от сватбата повече от
> веднъж. Видео за сватба си е
> нон-сенс отвсякъде.

Нима хората се отчитат пред теб колко пъти си гледат сватбата? Определено не си прав. Вярно, че известно време след сватбата започва да се гледа все по-рядко, но с течение на времето записът става все по-ценен и интересен. Ако не беше така нямаше да се правят презаписи на стари сватби от VHS касети на DVD и други по-съвременни носители. Аз самият гледам с интерес сватбите от преди 20-30 години на непознати за мен хора, когато ми докарат стари касети за конвертиране на DVD. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: ogy25   
Дата:   07-05-12 11:19

Adno [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: rolemodel   
Дата:   07-05-12 12:04

Доста селски изказвания има в тази тема ;) На нашата сватба фотограф ни беше Калоян Спасов, а видеооператор Веско Лазаров. И двамата са страхотни професионалисти и сме страшно доволни. Платихме по 400 на всеки от тях - общо 800 лв. за видео и фото. Снимките са страхотни като качество и отделно са страшно добре обработени, както и видеото, което е направено като филм със страхотно качество с музикален аранжимент и в него са включени мини филмчета... с две думи просто няма как да сме по-доволни от крайния резултат и то за 800 лв. А за тези, които смятат, че видеото се гледа само веднъж, явно само си приказват, за да не заспят! Видеото е нещото, което ще се гледа от младоженците много пъти, от техните родители, кумове, приятели и най-важното живот и здраве, именно благодарение на видеото бъдещите поколения ще могат да "присъстват" на сватбата на родители и прародители, защото със снимките няма как да се усети атмосферата на този ден, а добре направеното видео е точно за тази цел!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: Krassy   
Дата:   07-05-12 14:09

Да хвалиш снимки и фотограф без да покажеш е като да обясняваш на слепец залеза [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: rolemodel   
Дата:   07-05-12 14:44

Целта на поста ми не беше да хваля фотографа и оператора, а просто да подчертая, че за 800 лв., можеш да получиш снимки и видео, направени от добри професоналисти... нали за това е темата! А относно работата на споменатия фотограф мисля, че ясно съм написал името му и всеки, който се интересува от работата му, може да си направи труда да напише името му в Google, където има страшно много снимки и отзиви за него![smilie3] Аз не съм човекът, който да му прави реклама, като качва негови снимки, защото както вече казах, целта ми не беше да препоръчвам някой, а да дам пример с чудесно свършена работа за определена сума :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: pepi34   
Дата:   07-05-12 15:20

rolemodel

Това коя година беше? Камен Вълканов отдавна не взима 400лв. Още миналата година взимаше 600, сега навярно още повече, ако не вярваш вземи му звънни по телефона и се информирай.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: pepi34   
Дата:   07-05-12 15:24

написа:

>
>
> Колкото повече, толкова
>
> повече ....

>
> [smilie5]
>

Много евтин и непрофесионален номер да прецакаш колегите с ниска цена и после да си избиеш от гостите с продажба на снимки по 5лв за брой.Но явно клиента е съгласен да се получи така, за сметка на гостите му, само и само на получи фото услуга за 0лв. Аз да ти кажа , не бих се наел, щото в средите който снимам, може за тая схема да се яде и бой.Затова при нас фотото си има обявена цена, всеки да си знае неговото.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: rolemodel   
Дата:   07-05-12 15:27

За пореден път се убедих, че е пълно със селяни в този форум!!! pepi34 много ми е интересно само да ми кажеш, къде прочете, че аз съм написал името КАМЕН ВЪЛКАНОВ!!! Или за тел Камен Вълканов и Калоян Спасов са един и същи човек?!?!?! Айде моля те първо да четеш и след това да ме апострофираш!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: pepi34   
Дата:   07-05-12 15:49

Опс, извинявам се, объркал съм се.Да не са един и същ човек, но и на Калоян цената вече не е тази. Относно селяните, няма да коментирам. Обидите хвърляш ти, аз не обиждам никъде в темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: rolemodel   
Дата:   07-05-12 16:05

Извинението се приема! А относно цената, не мога да споря, но мисля, че тази, която съм написал е актуална, защото сватбата ни беше преди около половин година, не вярвам за такъв период цената да се е покачила чак пък толкова, но който се интересува може да си провери. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: tycoon   
Дата:   07-05-12 16:23

А бе това със селската кабеларка верно ли?? Падам от Марс аз...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: mimko7   
Дата:   07-05-12 16:29

Хора всякъкви .... елате в Габрово и ще ви покажа агенция в която като си платиш 250 лв. за камера и фотографа ти е бонус [smilie11] . Имаше един оператор от Дряново или от Севлиево не помня монтирал на гнездото за лампата на камерата фотоапарат [smilie21] ... как нямах тогава фотоапарат в ръка да ви го щракна да паднете от смях [smilie21] . Но препоръчвам и за обратното да бъде внимателен клиента ..... плащаш една камара пари а то се оказва някой който си купил миналиа месец камера и решил да и изкара парите с една сватба . Искайте да видите какво е правил до сега и несе връзвайте на вариянта ..... а същото като неговото ще тиго направя за 50 лв. по-малко .[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: Tonidi   
Дата:   07-05-12 16:40

Преди половин година беше зимата, а зимата цените са други.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: pepi34   
Дата:   07-05-12 17:22

Габрово, Габрово, за там просто не ми се говори. То Габровото е прословуто. От една недавнашна кореспонденция останах с убеждението, че и това е много. Ако може да се намерят камера и апарат да снимат без оператора, това ще е идеалният вариант за габровци.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: ecobo   
Дата:   07-05-12 17:35

Аз не съм виждал сносни снимки за под 500 кинта, пък вие си ги разправяйте тука. Казвам "сносни". За нещо наистина добро е нормално да се искат 1500 кинта и нагоре. Ама хора всякакви, хората обикновено си харесват много снимките за 100 кинта и не заради друго, а защото са за 100 кинта - спестили са един вид, и за тях това е най-важното, пък и нали хората на снимките са разпознаваеми [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: deathzone   
Дата:   07-05-12 17:57

Повечето пари, не значи винаги по-качествена работа.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: rolemodel   
Дата:   07-05-12 19:08

Ами аз казах около половин година, но за да бъда точен са 7-8 месеца, което беше септември, а тогава сватбите, особено по морето, са в разгара си и би следвало цените да са най-високи! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: Gecata   
Дата:   07-05-12 20:17

rolemodel написа:
.....защото със снимките няма как да се усети атмосферата на този ден, а добре направеното видео е точно за тази цел!!!


Приятелю, или вие не разбирате много от фотография или просто не сте попаднал на фотограф щом сте стигнали до това така дълбокомислено съждение [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: rolemodel   
Дата:   07-05-12 20:32

Приятелю, не искам да се заяждам и мисля, че всеки си има различни разбирания за снимките. В случая дали аз разбирам от фотография или не, не е толкова важно! Не казвам, че в снимките няма атмосфера, но няма как да ме убедите, че една снимка може да покаже това, което можем да видим на видеото, все пак нека не забравяме, че това е филм и гледайки го, зрителят ще присъства на сватбата! А относно снимките, ние имахме щастието да попаднем на фотограф, който много точно е уловил атмосферата и емоциите ни, но пак казвам фотография и видео са две различни неща! Моите уважения но всеки си има мнение и това да съдиш, до колко "дълбокомислено съждение" мога да стигна само от един коментар, вече граничи с обида [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: saxon   
Дата:   07-05-12 20:36

Снимката улавя уникални моменти, хилядни от секундата, които можеш да съзерцаваш с часове и които на видеото минават с такава скорост, че няма да ги забележиш. Добрата репортажна фотография е есенцията на това, което се случва, но малко са можещите да извлекат тая есенция.
Качественото видео пък, което да вълнува и да се гледа многократно е рядкост по нашите ширини и не се вписва в схемата 3 часа, а максимум 10-15мин с добър монтаж.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: gmir   
Дата:   07-05-12 20:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: langel   
Дата:   07-05-12 22:18

"хората обикновено си харесват много снимките за 100 кинта и не заради друго, а защото са за 100 кинта"

...Не съм привърженик на евтините изпълнения, но трябва да призная, че в общия случай това е по-добрия вариант. Къде по-зле е да Трябва да си харесваш снимките, само защото са за 1000+ кинти.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сватбен фотограф+видео
Автор: Danhill   
Дата:   07-05-12 23:14

доброто видео си е добро видео!



PS:
това между нас да си остане [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »