Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 d5100 + 16-85
Автор: dilomski   
Дата:   30-04-12 00:45

Мисля да си вземам тези дни, може би утре другиден един d5100, че искам ъпгрейд на d40ката, с която съм от 3 години.Та чудех се за обективи, китака 18/55 е гот, ама искам малко повече зуум, особено за видеото (планирам главно графити клипове, където е гот да хванеш близък кадър на ръката със спрея, но не може да рискуваш да се доближиш на по-малко от метър, метър и нещо, без да рискуваш някаква боя върху обектива все пак). Ta първо си мислех за 18/105, но четох, пробвах в магазина, много криви бре, особено на 18мм е един малък фиш ай.Ясно че шопа го оправя това, ама е досадно да минаваш през това за всяка снимка на стена (редовно прави линии в краищата). Ta затова избора ми е паднал на 16/85, въпреки че е двойна цена на 18/105 кривините са 2но по-малки на 24 мм изглежда направо перфе.Kak e този обектив за апарат като d5100?
Втори обектив съм замислил 35мм 1.8 за малко "по-така" снимки . Въпроса е че, кво ще правя с китака 18/55 с който ще го купя апарата, вървят ли да се продават?Имам чувството че всеки има такъв :)

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.