Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Новото списание
Автор: gbrain   
Дата:   05-05-12 13:38

Съгласен съм с половината неща, които мътно казва. Голямо и със снимки, с възможно най-малко каталози за техника (може големи реклами, но с красиви фотографии), и по-малко поучителни статии и съвети как да се снима. Но най-важното е с ХУБАВИ снимки, при това хубави не според разбиранията на баба ми Пена (щото за нея всяко нещо, което е ярко и цветно е хубаво)



Публикацията е редактирана (05-05-12 13:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: дидибаев   
Дата:   05-05-12 13:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание
Автор: gbrain   
Дата:   05-05-12 13:42

Въпреки, че някои от работите са леко извратени, пак са добри фотографии. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: мътно   
Дата:   05-05-12 13:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: gbrain   
Дата:   05-05-12 14:01

Мааму, от сутринта се канех да одя снимам по пътеките, то заваля...

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: emoXide   
Дата:   06-05-12 00:03

ми аз, нека само цитирам нещо от блога на мътния:

"...аз съм започнал да възприемам фотографията за толкова ежедневна и поточна, че не мога да я регистрирам като нещо важно, за мен тя е обезценена до нивото на елементарните домакински прибори и уреди."..."В моменти на отчаяние се съмнявам, че това е възможно и бързо потъвам в отегчение от себе си и нещата, които правя. И по-лошо - отегчавам се и от работата на другите.
Трябва да си подредя главата."


Пич, говори ми за фотографски списания! Тебе самата фотография като обичен процес, ни най-малко не те вълнува, тогава какво се изказваш относно обичайното разбиране на хората за подобно списание. Това списание е от екипа издал 3 книжки самоучители по фотография и основно е насочено към начинаещите в тази област, най-вече хора, за които това е хоби. Ти определено не си от тях. Като един артист, който е в творческа дупка, по-добре се поспри за малко и си почини, че така звучиш, опасно черногледо. [smilie24][beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание
Автор: мътно   
Дата:   06-05-12 01:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: digitalgab   
Дата:   06-05-12 07:12

Списанията са за тези които не знаят да снимат, и поради това винаги ще имат купувачи.

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание
Автор: emoXide   
Дата:   06-05-12 12:04

digitalgab , именно [smilie24]
...такива хора като теб и мен, например. [smile]



Публикацията е редактирана (06-05-12 12:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание
Автор: Wolfy93   
Дата:   07-05-12 00:29

А кога излиза втори брой на списанието ? [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: photographer23   
Дата:   07-05-12 00:45

Още утре мисля да си го закупя.

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: Canon   
Дата:   07-05-12 02:46

ми аз, нека само цитирам нещо от блога на мътния:

"...аз съм започнал да възприемам фотографията за толкова ежедневна и поточна, че не мога да я регистрирам като нещо важно, за мен тя е обезценена до нивото на елементарните домакински прибори и уреди."..."В моменти на отчаяние се съмнявам, че това е възможно и бързо потъвам в отегчение от себе си и нещата, които правя. И по-лошо - отегчавам се и от работата на другите.
Трябва да си подредя главата."



[продуктово позициониране]

Russian roulette with single action, double action, and semi-automatic.

- 2nd Generation Colt SAA in .45 Colt
- .44 magnum 629 in 3" barrel
- Colt Series '80 Model 1991 in 45 ACP

http://www.youtube.com/v/Eb5WLYItSTA&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3



Гарантирано подреждане на мисли, концепции, отегчения, сексуални и естетически проблеми.
Подреждане на цялата глава с едно, две, или полуавтоматични действия!
- Бързо!
- Лесно!
- Сигурно!

Вие натискате спусъка, оставете останалото на нас! /Полароид/

[/продуктово позициониране]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: PampersXXL   
Дата:   07-05-12 03:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: prisonbreak   
Дата:   07-05-12 09:13

Се разпишем и аз .

http://www.digitalphotopro.com/

http://camerapixo.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: zed   
Дата:   07-05-12 14:11

Е, повече глупости има само в някои от петъчните теми. БРАВО!!![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание
Автор: tzl   
Дата:   07-05-12 18:56

Аз досега не съм видял нито едно списание, което да е 100% най-най. Има броеве, които са добри, а други — не толкова. Има хубави статии има и не-толкова хубави. Има хубави снимки, има и не-толкова хубави.

Някои списания имат повече реклами, други — нямат. Има такива, които нямат изобщо, но те са рядкост (и се рекламират с това и са по-скъпи разбира се). Рекламата е едно от нещата, които плащат заплатите на хората, които са там в офисите, а цената на списанието покрива долу-горе разходите по отпечатването с някаква малка печалба, която не е достатъчна, за да върже гащите на фирма, която има повече разходи.

Та, всяко списание си има политика и хора, които работят в него. Дали това това списание се харесва на повече от 50% от хората? От прочетеното дотук смятам, че е така. Има ли 20%, които не го харесват изобщо? Има. Очаква ли се някой да не го хареса? Разбира се.

Какъв е проблемът тогава? Никакъв.



Публикацията е редактирана (07-05-12 18:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: gbrain   
Дата:   07-05-12 19:07

tzl, ще излезе сериозен обаче. Мно добър, браво [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: compur   
Дата:   08-05-12 10:27

оргиналът!
тук


Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание
Автор: victory13   
Дата:   08-05-12 10:45

има още 2 броя след този /грешка, 1[smilie21]/ ... и след 10-на дни е юнския...
но стана ясно кой е оригиналът...
лично на мен езентиълс-а по ми харесва... но и това е много добро начало [shtrak] [beer]



Публикацията е редактирана (08-05-12 10:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание
Автор: dimichos   
Дата:   15-05-12 00:40

Евала, такова списание е нужно- утре може всеки да бъде на първа страница за безпари:).
УВАЖАЕМИ СЪФОРУМЦИ, ако искате да имате списание, което се развива и ви дава актуална информация, трябва да му повярвате. Това списание не крие EXIF и обработка, което не допада на някои,но не се плашете- в БГ пари от фотография не се изкарват, изкарват се от дебели очи.
Утре ще си платя абонамента, ако искате ме наречете прахосник!



Публикацията е редактирана (15-05-12 01:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: prisonbreak   
Дата:   15-05-12 11:38

И мен лично ме накефи списаните. Че си закупя пак, и пак и пак и пак....[smilie24]
Винаги има какво да се научи....А най вече часта с обработката на снимките ме кефи....
Както предното тяхно издание "ПОРТРЕТИ". Там половината списание е само Фотошоп и имат и видео уроци в нета на български....

Трябва малко да ценим българсия и най-вече трудът на хората които правят това за хората......

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: gbrain   
Дата:   15-05-12 11:53

Ха, видях че Евгени Динев има публикации, супер. Тогава съм за [smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: ElBandido   
Дата:   15-05-12 16:15

не е орхидея чиста пи.ка си е ;)[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: eewf   
Дата:   15-05-12 16:20

Автор: prisonbreak
Дата: 15-05-12 11:38

И мен лично ме накефи списаните. Че си закупя пак, и пак и пак и пак....
Винаги има какво да се научи....А най вече часта с обработката на снимките ме кефи....
Както предното тяхно издание "ПОРТРЕТИ". Там половината списание е само Фотошоп и имат и видео уроци в нета на български....

Трябва малко да ценим българсия и най-вече трудът на хората които правят това за хората......[/i


Имам и двете списания, и двете ми харесват много. Като любител научих някой работи от тях, НО къде аджеба са 6-те часа видео уроци ???? Събери времетраенето на всички клипове в сайта и виж колко прави!

Отговори на това съобщение
 Re: Новото списание "Фотомания"
Автор: cmonwitdagitdown   
Дата:   29-05-12 17:18

Някой да има информация кога ще излезе юнския брой на списанието?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »