Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на фотоапарат
Автор: sauron909   
Дата:   28-04-12 05:21

Здравейте искам да си закупя фотоапарт на цена до 300-350 британски паунда. И се чудя дали да си взема DSLR или безогледален. Не съм някакъв професионалист даже рядко снимам. Но искам апарат който когато ми се наложи да снимам да прави наистина добри снимки и да е издръжлив ( да мога да го ползвам поне 3-4 години без да се счупи) и да прави Full HD видео. Като цяло размерите и теглото не са ми проблем. Надявам се да ми предложите модели и от двата вида и да ми кажете за моите цели кое е по добре да си взема и какви предимства ще има единия вид спрямо другия, като се има предвид ниския ценови клас и не особенно взискателните ми нужди.
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: pefoto01   
Дата:   28-04-12 20:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: V-plod   
Дата:   28-04-12 20:54


http://www.bricoelec.com/wp-content/uploads/2011/03/panasonic_lumix-tz20-540x378.jpg



 Re: Избор на фотоапарат
Автор: sauron909   
Дата:   28-04-12 23:38

Цената в лева е 700-850.
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: g3tcrunk   
Дата:   28-04-12 23:44

Това е моето предложение!

 Re: Избор на фотоапарат
Автор: pefoto01   
Дата:   28-04-12 23:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: Iivanov   
Дата:   29-04-12 00:18

Ако ще купуваш от англия това е тамошния фотсинтезис/фотопавилион - www.jessops.com
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: sauron909   
Дата:   29-04-12 00:18

Не е ли по добре нисък клас DSLR или нисък клас безогледален от колкото висок клас компактен ? Или в моя случай такъв като това Sony ще ми върши по добра работа ? Не разбирам от фотоапарати затова задавам толкова въпроси :)
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: atisas3   
Дата:   29-04-12 00:21

Canon Kiss X4 + 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
Когато го купувах беше към 365 паунда, но сега малко се е увеличил и все пак не смятам, че за Англия са проблем 38 паунда [smilie5] като се има в предвид, че покупката на фотоапарата ще се прави само 1 път.
Не съм голям разбирач, току виж за същите пари има и по-добър избор, но лично на мен за този бюджет ми харесва уникално и си остава моето съкровище [smitten] .
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: sauron909   
Дата:   29-04-12 00:51

Можели да ми предложите и някои безогледални модели? И някой можели да каже в моя случай какъв тип апарат би бил най-подходящ за тази цена( DSLR, безогледален или апарат без сменяем обектив). Защото искам да е покупка един път. А попринцип тоя 550D струва доста повече (500 паунда с тоя обектив) , а и четох негативните коментари за тоя продавач и не ми се струва много надежден. Също видях Samsung NX100 за 230 със светкавица, как ви се струва ? Знам, че е под парите които съм казал но като цяло е добре да има добро съотношение цена/качество.
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: atisas3   
Дата:   29-04-12 01:02

Може, не знам. Аз не го купих от този "продавач", а от този . Само че цената се е увеличила с около 30 паунда... За мен 550D (Kiss X4) е качествена техника за снимки, въпреки че е от нисък клас огледалки и не мисля, че за същите пари от безогледалка или пък особено от без сменяем обектив фотоапарат може да се иска повече [shtrak] .
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: sauron909   
Дата:   30-04-12 06:15

Сега видях един Nikon D5100 с Nikon AF-S 18-55mm, Nikon DX AF-S 55-200mm 1:4-5.6G ED VR lens, Transcend 16 GB SD Card, (2) 52mm Tiffen UV Lens Filters, Nikon carrying case и 90 дена гаранция от производителя. Апарата е Reconditioned to Nikon Factory Specifications (тоест Manufacturer refurbished) и е на цена 1000 лева за всичко. Струва ли си според вас ?



Публикацията е редактирана (30-04-12 06:19)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.