Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: pefoto01   
Дата:   21-04-12 18:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: the_shooter   
Дата:   21-04-12 18:17

Аз също имам отлично впечатление от хората във варненският магазин на фотосинтезис. И при покупка и при рекламация винаги са били любезни и отзивчиви.
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: DEKOV   
Дата:   21-04-12 18:35

PeterPAN ,
Това което описваш за изтърваната светкавица стана в моя магазин, а вторият господин беше собственика на преправяната с висящи допълнителни кабели и изгоряла светкавица която беше преправяна за реквизит в кино-продукция и си беше донесена на парчета не да се поправя а да се умува с какво да се повтори същото упражнение.
Затова беше репликата , че повече няма какво да и стане [smile] :)
Аз с ремонти не се занимавам.
Така,че няма драма ,
бъди здрав!
[beer]

 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   21-04-12 18:39

Пешо, яко си ги нахейтил :-)

Не са лоши хората там.Не винаги независимо в какъв магазин влезеш(било и за обувки) персонала е на нивото, което бихме искали да е.На твое място щях да говоря с управителя на магазина вместо да пускам теми, ама ти си преценил, че така ще помогнеш на повече хора да се ориентират в избора си на магазин вместо да помогнеш на мениджмънта да да се ориентира в избора си на персонал.

Пий една бира, успокой потребителската нерва и недей така лесно да подкопаваш доверието в един от най-читавите фото-ритейлъри у нас!Моето мнение за тях го знаеш.Напълно е възможно нивото на обслужване да е паднало, тъй като то е релативно на нивото на мотивация и лично удовлетворение от живота по принцип.

[beer] [smilie3]
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: cicomanco   
Дата:   21-04-12 19:23

Вече не работя там от година,но преди няколко седмици един келеш като вас(първомрънкящите), без да ме познава ми сподели как когато имал време за кеф влизал в магазина, оглеждал всичко за сума ти време, виждал какво липсва и разпитвал надъъълго и широко за липсващите артикули като се правел съответно и на много ядосан че не намира каквото търси!
Било му кеф на идиота да къса нервите на тъпите продавачи....
Това го е правил навсякъде където се продава техника, а не само в Синтезиса.
Преди да определиш другите, помисли ти какво си!
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: guciguci   
Дата:   21-04-12 19:26

Между другото написвайки го "Фото-синтезис" а не "Фотосинтезис" ,правиш невъзможно намирането на темата с търсачката на Форума.Така ,ако някой след време се интересува от магазина,няма да му излезе твоята тема.
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: vikitovikito   
Дата:   21-04-12 19:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: vladx   
Дата:   21-04-12 19:31

Два пъти съм бил във фото синтезис в София в скай сити и двата пъти останах с не добро впечатление и не ми изглеждаха особено компетентни. Изглежда не ги влече особено много фотографията, сигурно са роднини на шефовете за да работят там. За сега съм оставал доволен само от магазина на Витошка.
За сега предпочитам фото павилиона. Но ако ще ходя отново във фотосинтезиз, само на Витошка, там са по-приятни и приветливи хора!
Но както се изказаха и други преди мен, така е във почти всички магазини, независимо какво продават и колко са рекламирани!
Когато ходя по такива магазини, не отивам да си разглеждам и да късам нервите на служителите, а да купя точно определено нещо! Отивам, купувам и си тръгвам.

vikitovikito [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie18]
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: Zeno   
Дата:   21-04-12 21:24

Ама вие от тук ли купувате? [smilie11]
Тук всичко е менте.
Да дам примерно 2000 лв. за техника тук, абсурд, неща събирани по световните боклуци.
То захарта не е захар, солта не е сол, а и тях ги купувам отвън, та да не говорим за другите неща.
Менте, най-точния термин, менте сме ние, менте е всичко, което купуваме и "произвеждаме".
Фалшив живот!
[beer]
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: Danhill   
Дата:   21-04-12 22:15

лоша работа! не може така да се отнасят с клиент !

но странно ми е защото точно от синтезиса съм много доволен
и почти всичко ми е от тях по една или друга причина
и не само това ами колкото пъти съм ходил с явното намерение само да се пуля по витрините пак са били супер любезни

вярно е че днес отидох с намерението да изхарча 130лв че и повече
и нямаше нищо налично
и изхарчих 49лв в павилиона и 7 в конрад за заместители на същите неща [cool]
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: дидибаев   
Дата:   21-04-12 22:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: sauron69   
Дата:   21-04-12 22:22

Аз оплаквания от обслужването нямам, като повечето пъти само съм разглеждал и тествал разни неща [smilie24]
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-04-12 22:26

Нарочно го написах Фото-синтезиса [smilie18]



Публикацията е редактирана (21-04-12 23:28)
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: vikitovikito   
Дата:   21-04-12 22:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: Zeno   
Дата:   21-04-12 22:44

@ дидибаев
"Огледай се, ослушай се...." - така пише на всеки ЖП прелез.
От къде ще купуваш си е твоя работа, както и моя за мойте покупки, всеки си е преценил, то и мазохизма го има.
Да живее международното положение!!
[beer]
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: Hotsnail   
Дата:   21-04-12 22:47

Аз да похваля амглийския амазон. Поръчах късно вечер миналата неделя и вторник дойде пратката
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: PlamenT   
Дата:   21-04-12 23:04

Тук изглежда важи поговорката - <<Каквото повикало, такова се обадило!>> [smilie3]
До сега съм купил не малко неща от фото синтезиса и Фото павилиона, и не е имало нито веднъж проблем с качеството на обслужването!

 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-04-12 23:29

Jamess - прав си[beer]
 Re: Да наплюя Фото-синтезиса
Автор: malakar   
Дата:   21-04-12 23:33

Искам да си наема обектив от синтезиса, отивам на място, за да няма грешки. Някакво девойче си записва уж нещо, аз и викам: абе сигурна ли си, че е само това, тя вика - сигурна съм и си отивам. 1 ден преди да го взема ми звъни някакво друго момиче и ми вика: абе не може да ви го дадем този обектив, шефа го обещал на един негов приятел без да ни предупреди. Е, и таз хубава :) В крайна сметка ми дадоха каквото ми бяха обещали, ама си говорихме 2 пъти по 10 минути, не знам как не ги овиках. Добре, че ми трябваше за кеф, а не за работа нещо, че тогава щях да разплаче някое невинно девойче... Ама начина на мислене и управление става ясен.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.