Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  17  18     всички  напред  последна
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: ararat   
Дата:   16-03-12 09:27

factor.bg, моля кажете колко струва този принтер, предложението звучи добре и може би много хора обмислят покупката му. Струва ми се съвсем логично да има посочена цена.

Благодаря.


Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: didesignbg   
Дата:   16-03-12 09:31

[smilie24]
Като спряха P50 много ме разочароваха. Очевидно е било за добро, най-накрая малко логика в цялата принтерна история. Много по-добре е да си плащаш реалната цена на принтера и реалната на мастилата, а не да се субсидират принтерите от мастилата.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: factor.bg   
Дата:   16-03-12 09:55

Славов
Г-н Славов, не мисля, че сте коректен с Вашето изявление - ето защо:
1. Става дума за принтер, модел 2008г., който печата с 4 цвята.
2. Касетата съдържа по 3 мл. мастило от цвят, което при наситен печат ще Ви стигне за не повече от 0,8 до 1 кв.м., което значи максимум 50 - 60 снимки 10/15.
3. Ако Ви свърши някой цвят преди другите - което се случва доста често, нали? - ще трябва да смените цялата касета, нищо че има мастило от другите цветове.
4. НАЙ-ВАЖНОТО - ЦЕНАТА! Вижте следния линк:
http://www.pazaruvaj.com/toneri-za-printer-c3138/canon/cl-41-p1811398/

Всички доставчици предлагат цена от порядъка на 40-50 лв. САМО ЗА МАСТИЛОТО! Явно при Вашия доставчик става дума за количества с изтекал срок - колкото и да е по-изгоден бъндела, няма как касета оригинално мастило Canon + пакет хартия да струва 5 пъти по-малко само от касетата при толкова много доставчици.
5. Ако допуснем, че има някаква локална интрига и само Вашия доставчик има толкова добра цена, а другите просто не следят мача, нека проверим и в Amazon:
http://www.amazon.de/Canon-ChromaLife-Multipack-Tintenpatrone-Photopapier/dp/B000F39N0K

Цената тук, за същия продукт като Вашия е EUR 25,95!!! Но тук явно срока на годност си е ОК.
5. "Наливането" няма нужда да се коментира - цената, която предлага Epson е равностойна на "наливното", обаче без "екстрите", които вървят с китайските мастила. Искате ли да направим сравнение - ще сложим Вашия и нашия принтер един до друг и ще напечатаме тестов файл - така ще разберем всичко и за цената и за качеството.

Благодаря Ви за мнението, позволявам си да не се съглася с Вас!

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: estate   
Дата:   16-03-12 10:29

Ако е истина че себестойноста на снимка 10/15 е около 5ст. То всеки коментар от типа на г-н Славов, без да се обиди ,е смешен.
Имам Canon Pixma MP540 мултифункционално устройство с 5 цвята ,печата супер но всяка смяна ми струва 100 лева(за петте мастилници).Винаги жълтото ми заминава първо после циана и накрая магентата и черното.Като си направя елемнтарна сметка ми излиза с една смяна на мастила печатам макс 200 снимки 10/15 ,и макс 3 броя А4 .С този Епсон ще се родя ,чакам цената и разкарвам Canon-а от раз.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: didesignbg   
Дата:   16-03-12 10:31

По-скоро иде реч, че мастилата за отпечатване на снимка 10/15 струват 5 стотинки.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: pitarfoto   
Дата:   16-03-12 10:34

Сега и цената на листчето хартия , защото няма да е весникарска!

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: sirkhann   
Дата:   16-03-12 10:35

За това иде реч. Хората с каноните печатаме A4 върху 2.00 - 2.50 лв на страница само мастило. Не е истина колко ме кефят хората от Фактор - първо докараха 7900 достъпно и вече има на няколко места в Сф, после пуснаха хубава хартия на приемлива цена, а сега и това. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: Tonidi   
Дата:   16-03-12 10:40

Звучи прекрасно, но докога цената ще е тайна?

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: cameraman   
Дата:   16-03-12 10:43

И на Каноните им видяхме цаката... Мастила от "прокард", спринцовките и- кеф... Печат без да се замислиш за пари... но все пак е мастилено струен...

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: Тед   
Дата:   16-03-12 10:44

естате, аз съм с МР800 модела, мисля със същите мастилници.
Ползвам тези EBAY

Купувам си пакет от 3 пълни комплекта, с доставка до врата излиза около 34 лв. От линка видях, че имат и за 530 модела, като 540 го няма, но виж мастилниците.
Наистина ориг. мастила на Канона са ... не за БГ.
Аз съм доволен от Пиксмата, има и скенер, негативи сканира /е ..не е като скенер от 3000 лв./, принтва и СД/ДВД носители.

Аз печатам и текстове, но смея да кажа при почистване или включване много мастило отива на вятъра.

Въпреки това не мога да преценя дали мога да докарам себестойност от 5 ст. на 10/15 /най-вероятно Не/. Не съм броил страници, но А4 изкарва 20-25 бр. За такава сбестойност си трябва с-ма СНПМ.
Но ориг. Епсън с таква с-ма и ориг. мастила ...евала...

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: didesignbg   
Дата:   16-03-12 10:53

Няколко въпросчета:
1. Вярно ли е че мастилата на L800 не са Claria, т.е. не са същите мастила като на Р50?
2. Вярно ли е че при всяко зареждане на СНПМ се въвежда и код написан на тубичката с мастило за да се разблокира принтера?
3. Каква е гаранцията на L800?

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: sirkhann   
Дата:   16-03-12 11:03

cameraman- само дето Прокарт зареждат единствено CMYK мастила, та тия с повече мастилници се хващаме за палците... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: estate   
Дата:   16-03-12 11:03

Това с кода който се въвежда е вярно ,видях го една презентация.Ами прави са си от Епсон,но най вероятно братушките ще измислят едно кейгенче и за тези кодове.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: pefoto01   
Дата:   16-03-12 11:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: cameraman   
Дата:   16-03-12 11:38

sirkhann аз купувам 5 вида мастила от Прокарт... Имам ИП4300

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: to6e   
Дата:   16-03-12 11:48

Обзор на принтера и най-вече сравнение на мастилата. ЦЪК

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: sirkhann   
Дата:   16-03-12 12:17

Cameraman- на мен ми трябват 7 ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: tonyboy79   
Дата:   16-03-12 15:36

И в крайна сметка колко струва принтера в БГ?
Гледам е ибей е 500$+
На мен А4 снимка ми излиза 0.4лв.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: pivanov   
Дата:   16-03-12 16:31

И не може да се ползва на Мас...

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: factor.bg   
Дата:   16-03-12 16:46

tonyboy79
pivanov
Благодаря, че вдигате темата! [smilie24]

tonyboy79
"...И в крайна сметка колко струва принтера в БГ?
Гледам е ибей е 500$+ ..."

Ние сме по-скромни, цената е под 500, и то лева, и то с ДДС! Колко точно е цената, можете да разберете, ако изпратите запитване на info@factor.bg
Макар да не разбирам за какво Ви е цена за този принтер, та Вашата цена на копие излиза точно 5 пъти по-ниска от тази на Epson, а допускам, че качеството Ви пък е поне 5 пъти по-добро!?! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: ecobo   
Дата:   16-03-12 17:03

Верно ли не може на Мак [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: sirkhann   
Дата:   16-03-12 17:03

Пичове, а тайна ли е защо всеки път трябва да пишем мейл за цените, ами не са сложени на сайта? Голяма тайна, много се променят или? [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: didesignbg   
Дата:   16-03-12 17:05

factor.bg, ще си позволя да повторя въпросите си, възможно е да сте ги пропуснал в мелето.

Няколко въпросчета:
1. Вярно ли е че мастилата на L800 не са Claria, т.е. не са същите мастила като на Р50?
2. Вярно ли е че при всяко зареждане на СНПМ се въвежда и код написан на тубичката с мастило за да се разблокира принтера?
3. Каква е гаранцията на L800?

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: tonyboy79   
Дата:   16-03-12 17:15

@ factor.bg мога да Ви пратя разпечатана снимка и сами да прецените какво е качеството. (без ирония)
А иначе за цената не можах да намеря в БГ и направих една бърза справка в ибей. Ще я видим в крайна сметка каква е. (1,99лв. също са под 500 [smilie3] )

Отговори на това съобщение
 Re: Нов фото-принтер от Epson печата снимка 10/15 за 5 стотинки!
Автор: batzas   
Дата:   16-03-12 17:15

Двата линка, дето пуснаха хората на първите два въпроса ти отговарят отма. Отчасти на третия.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  17  18     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »